İçeriğe geç
Zeytinburnu Mobilya Montaj

Zeytinburnu Mobilya Montaj

Zeytinburnu mobilya montaj normal şartlarda ürünü satan mağazanın ya da markanın, ürünün montajını da üstlenmesi gerekmektedir. Aslında büyük markalar sattıkları ürünün montajını kendileri yapmaktadır. Ancak iş yoğunluklarının fazla olduğu dönemlerde mobilyanın kurulumu için günlerce beklemek gerekebilir. Zeytinburnu mobilya montaj firması olarak günlerce montaj için beklemenizi istememekteyiz. Uygun fiyatlar karşılığında satın aldığınız mobilyanızın kurulumunu özveri ile yapmaktayız. Sağlam bir şekilde montaj işlemlerini tamamlayarak ürünün uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Zeytinburnu Mobilya Montaj Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Firmamız tarafından sunulan mobilya montaj hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı olarak yapılmaktadır. Belirlenen tarih ve saatte hizmete başlanarak kısa sürede hizmet tamamlanmaktadır. Demonte haldeki mobilyanızın fotoğrafını Whatsapp üzerinden firmamıza gönderdiğinizde hizmete dair fiyat bilgisi almanız mümkün olmaktadır. Talebiniz doğrultusunda 60 dakikada hizmete başlayarak çok kısa sürede kurulumu gerçekleştiriyoruz.

zeytinburnu-mobilya-montaj
zeytinburnu-mobilya-montaj

Sunduğunuz Diğer Hizmetler Nelerdir?

  • Mobilyanın ilk kurulumu,
  • Kurulu mobilyaların demonte işlemi,
  • Mobilyaların tamir edilmesi hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır.

Demonte hizmeti, kurulu mobilyaların sökülmesi işlemidir. Ev taşıma hizmeti öncesinde büyük çaplı mobilyaların demonte edilmesi gerekmektedir. Nakliye firmalarının büyük çaplı mobilyaları sökebilecek nitelikte personeli her zaman için bulunmayabilir. Böyle durumlarda firmamız devreye girerek mobilyalarınızı çok kısa sürede sökmektedir.

Mobilya Montaj Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?

Uzun süre kullanılan mobilyalar zamanla yıpranmaktadır. Yıpranan mobilyalarınız işlevselliğini de yitirdiyse büyük ihtimalle atılacaktır. Bu durum size yeni bir maliyet kapısını açmaktadır. Yıpranmış ya da işlevselliğini kaybetmiş mobilyaları atmak yerine firmamıza emanet edebilirsiniz. Uygun fiyatlar karşılığında mobilyalarınız tamir edilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir. Böylece yüksek fiyatlar ödeyerek yeni bir mobilya takımı satın almak zorunda kalmazsınız. Satın alınan bir mobilyanın montaj işleminin yapılması gerekmektedir. Çünkü satılan mobilyalar genelde demonte bir halde müşteriye gönderilmektedir.

Hizmet Sunumunda Dikkat Ettiğiniz Hususlar Nelerdir?

Kaliteli bir hizmet sunmak ilk önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini elde etmek için uygun fiyatlar karşılığında hizmet sunmaktayız. Zeytinburnu mobilya montaj firması olarak tüm işlerinizi itina ile yapmaktayız. Firmamızın sunduğu hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar uzağında yer almaktayız. Tüm hizmetlerimizde iş güvenliği ilkelerine riayet ediyoruz. Kalite bir hizmeti uygun fiyat karşılığında almak isterseniz, sizi firmamıza davet ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla