İçeriğe geç
Esenyurt Mobilya Montaj

Esenyurt Mobilya Montaj

Esenyurt mobilya montaj büyük bir hevesle yeni bir mobilya satın almış olabilirsiniz. Haklı olarak, satın aldığınız firmadan, montaj elemanını bir an önce evinize göndermesini bekliyorsunuz. Günler hatta haftalar geçiyor ancak montaj elemanı evinize gelmiyor. Firmayı arıyorsunuz çok yoğun olduklarını, ilk fırsatta montaj için eleman göndereceklerini belirterek telefonu kapatıyorlar. Esenyurt mobilya montaj firması olarak satın aldığınız mobilyalarınızın montajı için uzun süre beklemenizi istemiyoruz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm mobilyalarınızı çok uygun fiyatlar karşılığında ve kısa sürede monte ediyoruz. Böylece yeni bir mobilyayı satın aldıktan sonra kullanım için çok fazla beklemenize gerek kalmıyor.

Montaj Kurulum Ücreti Nedir?

Firmamız tarafından her türlü mobilyanın montajı yapılmaktadır. Kurulacak mobilyanın kurulum fiyatı mobilyanın sahip olduğu özelliklere göre değişmektedir. Akıllı telefonlarda yer alan Whatsapp uygulaması üzerinden firmamıza, ürün fotoğraflarını gönderdiğinizde kurulum hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır. Firmamız çalışanları, gönderdiğiniz fotoğraflara göre size iş hakkında bilgi sunacaktır. Belirttiğiniz tarih ve saatte firmamız hazır bulunarak mobilya montajını kısa sürede tamamlayacaktır.

esenyurt-mobilya-montaj
esenyurt-mobilya-montaj

Firmanız Başka Hizmet Sunuyor Mu?

Firmamız tarafından sunulan hizmetler genel olarak şöyledir:

  • Satın alınan bir mobilyanın kurulumu,
  • Kurulu halde bulunan bir mobilyanın demonte edilmesi,
  • Yıpranmış bir mobilyanın tamir edilmesi,
  • Mobilya parçalarının onarılması.

Tüm bu hizmetleri büyük bir itina ile sunuyoruz. Çok uygun piyasa fiyatı karşılığında mobilya hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda bulunan firmamız tüm mobilya işlerinizi kaliteli hizmet anlayışı ile yerine getirmektedir.

Demonte Hizmetiniz Nasıl Oluyor?

Evinizi taşımak istediğinizde mevcut mobilyalarınızın sökülmesi gerekmektedir. Firmamız bu süreçte mobilyalarınıza zarar vermeden bunları büyük bir ustalıkla demonte etmektedir. Bu sayede mobilyalarınız, nakliye sırasında da zarar görmeden yeni evinize ulaşabilmektedir. Normal şartlarda nakliye firmalarının çoğu mobilyaların sökülmesi hizmetini sunmaktadır. Ancak büyük çaplı mobilya demontajını kabul etmeyen firmalar da vardır.

Esenyurt Mobilya Montaj Firmasından Nasıl Hizmet Alırsınız?

Bazı firmalar demontaj için kalifiye bir eleman bulundurmazlar. Esenyurt mobilya montaj firması olarak mobilyaya dair tüm hizmetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Mobilya tamiri için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Onarılan mobilyalarınız tekrar eski gibi işlevsel bir hale gelmektedir. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde bu alanda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla