İçeriğe geç

Hakkımızda

Mobilya montaj firmamız 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren pek çok montaj işini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmiştir. Kurulduğu yıldan beri müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunarak müşterilerin takdirini toplamayı başarmıştır. Mobilya montaj hizmetlerini hassas ve titiz bir şekilde sunarak montaj hizmet kalitesini sektörde daha üst bir mertebeye çıkarmıştır. Firmamız montaj hizmetleri olarak mobilya kurulum hizmeti, mobilya demontaj hizmeti ve mobilya onarım hizmeti sunmaktadır.

Neden Mobilya Montaj ?

Uzun yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız montaj hizmetlerinin yanı sıra mobilya üretim ve dekorasyon hizmetlerini de özveri ile yapmaktadır. Ekibimizle mobilyaya dair tüm işleri kısa sürede tamamlamaktayız. Sektörde bulunan son teknoloji ekipmanları kullanarak sunduğumuz hizmetlere değer katmaktayız. Ekibimizde sektördeki en kalifiye çalışanlara yer vererek sektörde öncü hizmet sunan bir firma olmaktayız.

Yaptığımız tüm hizmetlerde müşterilerimizden en uygun fiyatları talep ediyoruz. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde sunduğumuz kaliteli işçilik ile göz doldurmaktayız. Sahip olduğumuz uzman ekibimiz aracılığı ile mobilyalarınızın ölçüm, kesim ve montaj işlerini profesyonel bir anlayışla çok kısa sürede tamamlamaktayız. İstanbul’un tüm bölgelerine 60 dakikada ulaşarak hizmet sunumuna başlıyoruz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler %100 kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır. Ayrıca sunulan hizmetlerin tamamı firmamızın garantisi altında bulunmaktadır. Hizmet sunumu sırasında firmamız, iş güvenliği ilkelerine riayet etmektedir. Çevre ve insan sağlığı, firmamızın değer verdiği en önemli unsurlardır. Hizmetimiz sırasında bu hususlara azami ölçüde dikkat göstererek faaliyet göstermekteyiz.

Sektörde yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmanın haklı gururunu yaşayarak sunduğumuz tüm hizmetlerde farkımızı ortaya koymaktayız. Firmamızın en önemli hedefi hizmet sunduğu müşterilerini mutlu görmektir. Bu nedenle firmamızın temel hedefi doğrultusunda mutlu müşterilere sahip olmak için gayret gösteriyoruz. Çalışanlarımız güler yüzlü hizmet sunumu ile her hizmet sonunda müşterilerimizin takdirini kazanmaktadır.

Hizmet Sürecimiz

Tüm personelimiz hizmete başlamadan önce hijyen kurallarına göre hazırlanmaktadır. Hizmet sunumu sırasında da hijyen tedbirlerine uygun hizmet sunulmaktadır. Her marka ve her model mobilyanın kurulumunu sağlam bir şekilde gerçekleştirerek mobilyalarınızı uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlamaktayız. Mobilya montaj firmamız, sektörde yüksek kalitede hizmet sunan sayılı firmalardan biridir. Bu kalitesini her geçen gün daha da artırmak adına sürekli kendini geliştirmektedir.

mobilya-montaj-hakkimızda
mobilya-montaj-hakkimızda
× Whatsapp Tıkla