İçeriğe geç
mobilya-kurulum

Mobilya Kurulum

Mobilya Kurulum ve montajlandıktan sonra yerleştirilmesi için hizmet sağlayan firmamız, bu alanda görevli uzan ekipler hazırlamıştır. Montaj kurulum işlemleri, tek başına gerçekleştirmeye mümkün değildir. Mobilyalara zarar verilmesi ya da işlem sırasında herhangi bir kazanın yaşanması mümkün olduğundan, bu alanda uzmanlık edinmiş kişilerin desteğine başvurmak gerekir. Mobilyalarınızın adresinize teslim edilmesi ve nakliye sonrasında taşınması gibi hizmetler de sunan firmamız, mobilya montaj işlemleri için de tam teçhizat çalışmaktadır. Mobilyalarınızın kurulumundan sorumlu olan montaj ekiplerimiz, alanında uzmanlık edinmiş mobilya ustalarından meydana gelmektedir. Mobilya nakliye, montaj ve kurulum desteklerimizden faydalanmak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Mobilya Montaj ve kurulumda Profesyonel Ekip Desteği!

Mobilya montajlama hizmeti sağlayan firmamız, mobilyalarınızın nakliyesi ve tamiratı gibi hizmetler de sunmaktadır. Satın aldığınız mobilyaların demonte şekilde adresinize teslim edilmesinin ardından, projeye uygun olarak kurulum yapılması için mobilya kurulum ustalarımızdan destek almaktayız. Mobilya kurulum ustası tarafından yapılan incelemelerin ardından, demonte mobilyaların projeleri çıkarılır ve kurulum işlemleri başlatılır. Ustalarımız tarafından belirlenen plan çerçevesinde, Ustalarımız tarafından belirlenen plan çerçevesinde, mobilyalarınızın montajlama işlemlerine başlatılmakta ve ürünler uygun şekilde montelenmektedir. Ürünlerin zarar görmemesi ve sağlam şekilde yerleştirilmesi için gerekli ekipmanlar kullanılacaktır. Mobilyalarınızın montajlama çalışmalarını başlatmak için firmamız ve ekip şeflerimiz tarafından aranırsınız. Uygun olduğunuzu belirttiğiniz tarihlerde, montaj ekiplerimiz adresinize gelmekte ve ürün montajlama çalışmalarını başlatmaktadır. Tıkla Ara : 0532 175 2660

Uygun Fiyatlı Mobilya Kurulum Hizmetleri

mobilya-kurulum
mobilya-kurulum

Mobilya kurulum ve montaj işlemlerimiz için uygun fiyatlı kampanyalar düzenlemekteyiz. Tercih ettiğiniz montaj çalışmalarının boyutlarına ve mobilyalarınızın özelliklerine göre, belirleyeceğimiz ücretlerde değişiklik görülecektir. Mobilyalarınızın montajlanma işlemlerinin haricinde, nakliye ve gerekli tamirat işlemleri de sunan firmamız, isteğiniz hizmetler için kampanya fiyatları belirleyecektir. Mobilya ustası İstanbul mobilya ustası hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Mobilya montaj ekiplerimizin göstermiş olduğu çalışmalardan memnun kalıp kalmadığınızı, müşteri hizmetlerimize bildirmenizi talep etmekteyiz. Bizlere geri dönüş yapmanız ve fikir beyan etmeniz durumunda, müşteri memnuniyeti çalışmalarımızı artırabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla