İçeriğe geç
ikea-mobilya-montaj

İkea Mobilya Montaj

İkea mobilya montaj mobilyalarınızın montajlanması için firmamız tarafından yönlendirilen kurulum ekibinden destek alabilirsiniz. Profesyonel destek sağlayan firmamız aracılığıyla, İkea üzerinden aldığınız tüm demonte ürünlerinizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Bütün mobilyalarını demonte şekilde satışa çıkaran İkea, ürün kurulumu için özel bir hizmet sağlamamaktadır. Özellikle büyük ve kapsamlı mobilyaların, bireysel olarak kurulması mümkün olmadığından, ikea mobilya montaj kadromuzdan destek almanızı tavsiye ederiz. Her tür mobilyanın kurulumu için hizmet sağlayan firmamız, taleplerinize uygun olarak ekipleri belirlemekte ve adresinize yönlendirmektedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve montaj ekibimizden rezervasyon talep etmek için firmamızın iletişim numaraları üzerinden bizlerle temas kurmanız yeterli olacaktır.

İkea Mobilya Montajlamasında Uzman Desteği

İkea mobilya montaj adresinize teslim edilmesinin ardından, kurulum işlemleri için bizlerden destek talep edebilirsiniz. Firmamız kapsamında, demonte ürünlerinizin evlerinize getirilmesi için nakliye hizmetleri, taşıma hizmetleri ve montajlama hizmetleri paket şeklinde sağlanmaktadır. İkea mobilya kurulum hizmetlerini sağlayan montajlama ekiplerimiz, isteğinize göre mobilyalarınızın nakliye hizmetini de karşılamakta ve mobilyalarınız evinize geldikten hemen sonra, kurulum işlemlerini tamamlamaktadır.

Aldığınız mobilyaların hangi alanlarda kullanılacağını belirtmenizin ardından, montaj ustalarımız çalışmaya başlayacaktır. Gerekli teçhizat ve donanıma sahip olan mobilya ustalarımız, ürünlerin paketlerini açtıktan hemen sonra kurulum işlemlerini başlatır ve demonte ürünlerin tamamını kullanılır hale getirir. Alanında uzman olan ekibimiz, montajlama işlemleri için adresinize gelmeden önce sizlerle iletişime geçmektedir. Sizlerin uygun olduğu bir saat aralığı belirlendikten sonra, bu aralıkta ekiplerimiz adresinize ücretsiz bir şekilde gelmekte ve kurulum işlemlerine başlamaktadır.

Uygun Fiyatlı İkea Mobilya Montaj Hizmetleri

ikea-mobilya-montaj
ikea-mobilya-montaj

İkea mobilya montaj adresinize kadar getirilmesi ve kurulumunun yapılması için uygun fiyatlı kampanya paketleri hazırlamaktayız. Hazırladığımız kampanyalarda, montajlanacak ürün sayısı, ürünlerin özellikleri ve taşınma gibi hizmetlerin tamamı değerlendirilmektedir. Aldığınız hizmete göre ücret ödemenizi sağlayan firmamız, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı kendisine ilke edinmiştir. Mobilya montaj ekibimizin yaptıkları hizmetlerden memnun kalıp kalmadığınızı, müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. İkea mobilya özel servisi İstanbul mobilya ustası ekiplerimiz, sizlerin belirteceği geri dönüşleri dikkate alarak daha da geliştirilmektedir.

“İkea Mobilya Montaj” hakkında 1 yorum

  1. İkea mobilya montaj uzman kadrosu ile bizleri bilgilendirdi teşekkür ederim mobilyamontaj.com.tr ekibine ☺️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla