İçeriğe geç
mobilya-montaj

Mobilya Montaj

Mobilya montaj ve kurulum işlemlerinde titizlikle çalışan firmamız, tercih ettiğiniz tüm mobilyaların montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız kapsamında talep ettiğiniz özel tasarım ürünler ya da kurulum gerektiren mobilyalar için montaj ekiplerimiz görev yapmaktadır. Montaj ekibimizin kadrosu, kurulumu gerçekleştirilecek mobilyaların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Her açıdan donanımlı ve profesyonel olan mobilya kurulum ekiplerimiz, kısa süre içerisinde mobilya kurulumunu tamamlayacaktır. Mobilya kurulumu için gerekli teçhizatı yanında getiren ekiplerimiz, demonte mobilyaların kurulumunu profesyonel şekilde gerçekleştirecektir.

Mobilya Kurulum da Profesyonel Hizmet!

Mobilya montaj uygulamalarında oldukça titiz bir çalışma yürüten firmamız, talep ettiğiniz tüm mobilyalar için hizmet sağlamaktadır. Alacağınız demonte mobilyaların tamamında, kurulum gerektiren ürünler için montaj hizmeti sağlamaktayız. Mobilya kurulum ekiplerimizin alanında uzman kişilerden meydana gelmesi, mobilya kurulum işlemlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmasının önüne geçecektir. Mobilya kurulumu için gerekli görülen teçhizat ve ekipmanlar, mobilya kurulum servisimiz tarafından temin edilmektedir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak açısından, mobilyalarınızın teslimat ve kurulum süresini en kısaya indirmeyi kendimize ilke ediniyoruz. Adresinize teslim edeceğimiz demonte mobilyalarınızın kurulum işlemleri için, montaj ekibimiz randevu talep etmektedir. Sizlerle iletişime geçen ekibimiz, uygun olup olmadığınızı teyit etmekte ve müsait olduğunuz zamanlarda adresinize gelerek mobilya kurulum işlemlerini tamamlamaktadır. Tıkla Ara : 0532 175 2660

Her Bütçeye Uygun Mobilya Montaj servisi Seçeneği Sizlerle!

mobilya-montaj
mobilya-montaj

Mobilya montaj işlemleri için görevlendirdiğimiz uzman sayısı, tercih ettiğiniz mobilya sayısına ve kurulum gerektiren mobilyaların özelliklerine göre değişecektir. Mobilyalarınızın profesyonelce kurulmasını sağlayan montaj hizmetlerimiz, sizlerin bütçesini sarsmayacak şekilde ücretlendirilmiştir. İşlemler için belirlenen ücretler, firmamız tarafından gerçekleştirilen kampanyalara bağlı olarak indirimli şekilde de gerçekleştirilebilir. Firmamızca yetkili olan mobilya ustasının tavsiyesine göre, mobilya kurulum ekiplerimizin sayısı, teçhizatı ve donanımı değişecektir. İstanbul mobilya ustası olarak nitelendirdiğimiz firmamız, düşük fiyatlara yüksek hizmetler sağlamayı ilke edinmiştir. Mobilya kurulum ekiplerimizin sağladığı hizmetten memnun kalıp kalmadığınızı, yaşanan aksaklık ve teknik problemleri, ekiplerimizin belirtilen zamanlarda adresinize gelip gelmediğini, bizlerle şeffaf şekilde paylaşmanızı talep ediyoruz. Sizlerden aldığımız geri dönüşler sayesinde, mobilya kurulum ve montaj hizmetlerimizde üst düzey kalite sağlamaktayız.

“Mobilya Montaj” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla