İçeriğe geç
mobilya-montaj-ustasi

Mobilya Montaj Ustası

Mobilya montaj ustası kadromuzla, mobilya düzenlemesi ve montajlanması için gerekli tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. Mobilya montajı konusunda uzmanlaşmış ustalarımızın yer aldığı montaj ekibimiz sayesinde, mobilyalarınızın kısa süre içerisinde kurulması mümkündür. Mobilyalarınızın türüne ve sayısına göre, sizlere yönlendireceğimiz montaj ekibini bilgilendirmekte ve gerekli teçhizat ihtiyacı karşılanmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sayesinde, kısa sürede mobilya montaj işlemlerinizin tamamlanmasını sağlıyoruz. Mobilya montajlaması konusunda bilgi almak ve montaj talebinde bulunmak için yetkililerimizle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Mobilya Montaj Usta Kadrosu

Demonte şekilde adresinize teslim edilen mobilyalar, firmamızın görevlendirdiği özel montajlama ekibi sayesinde kurulmakta ve yerleştirilmektedir. Ev, ofis ya da farklı alanlarda kullanmak istediğiniz mobilyalarınızın kurulumu için firmamızdan profesyonel hizmet talep edebilirsiniz. Firmamızın görevlendireceği montajlama ekibinde, alanında uzmanlaşmış mobilya montaj ustası yer alacaktır. Ustalarımızın gerekli donanım ve teçhizatı kullanması sayesinde, zaman kaybı yaşamadan mobilyalarınızın kurulumu tamamlanmaktadır. Mobilyalarınızın zarar görmesini engellemek ve ürünlerinizin kolaylıkla kurulmasını sağlamak açısından, mobilya montaj kadrolarımızla iletişime geçmelisiniz.

Mobilyaların monte edilmesi için gerekli ekipmanı hazırlayan ekiplerimiz, istediğiniz alan içerisinde kurulumu tamamlamaktadır. Ekiplerimizin adresinize gelmesinden hemen önce, sizleri aramakta ve uygun olup olmadığınızı teyit etmekteyiz. Uygun olduğunuz gün ve saatlerde, ekiplerimiz sizlerle iletişime geçerek adresinize gelecektir. Belirtilen sat aralığında gelinemeyeceği durumlarda, ekiplerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Ekipman ve kadro açısından hiçbir problem yaşanmadığından, montajlama işlemleri için sizlerden herhangi bir talepte bulunulmayacaktır. Tıkla Ara : 0532 175 2660

Uygun Fiyatlı Mobilya Montaj Ustası Hizmetleri Sizlerle!

mobilya-montaj-ustasi
mobilya-montaj-ustasi

Mobilya montajlama çalışmalarımız, belirttiğiniz mobilyaların özelliklerine ve donanımlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Sizlerin ihtiyaç duyduğunuz montaj çalışmalarına göre, fiyatlandırma değişmekte ve en uygun fiyatlarda hizmet almanız sağlanmaktadır. Fiyatlarımızda şeffaf davrandığımızdan, gereğinden fazla ödeme yapmanızı engellemekteyiz. Mobilya montaj hizmetlerimiz içerisinde en fazla tercih edilen uygulamaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Mobilyaların nakliyesi ve taşınması
  • Mobilya paketlerinin açılması
  • Mobilyaların montelenmesi
  • Mobilyaların duvara sabitlenmesi

Belirtilen montajlama çalışmalarını yanında, mobilya tamir servisi İstanbul mobilya ustalarımız tarafından tamirat ve bakım işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Mobilya kapaklarında, raflarda ya da çekmecelerdeki mekanik problemler, montaj ekiplerimiz tarafından onarılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla