İçeriğe geç
vivense-mobilya-montaj

Vivense Mobilya Montaj

Vivense mobilya montaj markasına ait mobilyalarınız, firmamız tarafından görevlendirilen özel kurulum ekibimiz tarafından montaj edilecektir. Tercih ettiğiniz mobilyaların özelliklerine ve sayısına göre, tarafımızca gönderilen montaj ekibinin sayısı artacaktır. Mobilyalarınızın hızlı ve güvenli şekilde kurulmasını sağlayan mobilya ekibimiz, alanında profesyonelleşmiş kişilerden meydana gelmektedir. Vivense mobilyalarına ve diğer markalara ait mobilyalara kurulum hizmeti sağlayan mağazamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Vivense Mobilya Montaj ve Kurulum

Vivense dolap ve mobilyalarının kurulum hizmeti, firmamız tarafından temin edilecektir. Adresinize teslim edeceğimiz mobilyalar, portatif olarak gelmekte ve uzman ekiplerimiz tarafından kullanılabilir mobilya haline getirilmektedir. Sizlerin müsait olup olmamanıza bağlı olarak çalışan Vivense mobilya ustası ve montaj ekiplerimiz, müsait olduğunuz zaman içerisinde adresinize gelerek kurulum işlemini tamamlayacaktır. Teknik servisimiz ve mobilya montaj ekibimiz, randevu sistemine ağlı olarak çalıştığından, adresinize gelmeden önce sizlerle iletişime geçecektir.

Mobilya kurulumu için müsait olup olmadığınız sorulduktan sonra, kutulu halde gelen mobilyaların montajına başlanacaktır. Ekiplerimiz tarafından kullanılan tüm teçhizatlar, özel donanıma sahiptir. Vivense mobilya servisinin adresinize kadar getirdiği demonte mobilyalar, ürünlere hiçbir zarar gelmeden kurulacak ve kullanıma hazır hale getirecektir. Mobilyaların hacmine göre ekip sayımızı artırdığımızdan, mobilya kurulumu kısa sürede tamamlanır. Ekiplerimizin donanımlı olması ve yeterli sayıda gönderilmesi, sizlerin herhangi bir yardımda bulunmanızı gerektirmemektedir. Sizlerin istediği oda ya da bölüme kurulacak mobilyalar, istediğiniz şekilde dizayn edilebilir. Tıkla Ara : 0532 175 2660

Vivense Mobilya Montaj Uygun Fiyatlar!

vivense-mobilya-montaj
vivense-mobilya-montaj

Firmamızdan tercih ettiğiniz mobilyalarınızın, adresinize kadar getirilip kurulması için özel ekipler hazırlamış bulunmaktayız. Vivense Mobilya Montaj ekiplerimizin kadrosu ve donanımı, demonte ürünlerin kapsamına ve özelliklerine göre belirlenecektir. Her bütçeye uygun mobilya montaj hizmeti sağlayan firmamız, birçok ürüne bağlı olarak mobilya kurulum kampanyası hazırlamaktadır. İstanbul mobilya ustası olarak nitelendirdiğimiz firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermekte ve sizlerden gelen tüm bildirimleri değerlendirmektedir. Mobilya kurulum ekibimizin hizmetinden memnun kalıp kalmadığınızı, yaşanan aksaklıkları ve problemleri, bizlerle şeffaf şekilde paylaşabilirsiniz. Ekiplerimizin belirtilen zamanlarda adresinize gelmesi ve kısa sürede montaj kurulum işlemini tamamlaması, bizler için mühimdir. Müşterilerimizin kaliteli hizmet alması için taleplerinizin tamamı değerlendirilmekte ve yeni hizmetlerimize yansıtılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla