İçeriğe geç
Avcılar Mobilya Montaj

Avcılar Mobilya Montaj

Avcılar mobilya montaj satın aldığınız mobilyalarınızın monte edilmesi gerekmektedir. Bazı firmalar sattıkları mobilyanın her ne kadar montajını kendilerinin yapacağını satın alma aşamasında belirtseler de iş yoğunlukları nedeni ile montaj için evinize gelmeleri uzayabilmektedir. Avcılar mobilya montaj firması olarak her marka mobilyanın kurulumunu çok uygun fiyatlar karşılığında yapmaktayız. Mobilyaların kaliteli bir şekilde kurulumu, mobilyaların uzun ömürlü olması için zaruri olmaktadır. Firmamız tarafından ürünün markası ne olursa ne olsun tüm mobilyalarınız itina ile kurulmaktadır.

Avcılar Mobilya Montaj Firmanızın Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız tarafından, sıfır mobilyaların montajı çok kısa sürede ve uygun fiyatlar karşılığında gerçekleştirilmektedir. Firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmet ise ev taşınması sırasında mobilyaların sökülmesi işlemidir. Bazı nakliye firmaları, mobilyaların demonte hale getirilmesi aşamasında her zaman başarılı olamamaktadır. Böyle durumlarda, firmamız evinizdeki tüm mobilyaların hızlı bir şekilde sökülerek yeni evinizde tekrar monte edilmesini sağlamaktadır. Firmamız tarafından sunulan bu hizmetler çok cüzi fiyatlar karşılığında ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır. Ayıca mobilya tamiratı işlerinizi de büyük bir özveri ile gerçekleştirmekteyiz.

avcilar-mobilya-montaj
avcilar-mobilya-montaj

Mobilya Kurulum Hizmetinde Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Firmamız tarafından verilen mobilya kurulumu ve demonte hizmetlerinde tüm çalışanlarımız özveri ile işlerini yapmaktadır. Mobilya kurulum hizmetinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar şöyledir:

  • Mobilya kurulumu için, görevli personel tarafından mobilyanın nasıl kurulması gerektiği iyi bilinmelidir,
  • Mobilya kurulumu sırasında ölçüm işlemleri doğru bir şekilde yapılmalıdır,
  • Mobilya kurulumu doğru bir şekilde yapılırken aynı zamanda kısa sürede yapılmalıdır,
  • Montaj sırasında mobilyanın parçalarına zarar vermemek gerekir,
  • Montajı yapılan mobilyanın marka ve modellerinin iyi biliniyor olması gerekir.

Firmanızın Farkları Nelerdir?

Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız tüm mobilya kurulum ve demonte işlemlerinizi garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm bölgelere 60 dakika içerisinde ulaşarak kısa sürede hizmetini tamamlamaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmet kalitelisi çok yüksektir.

  • Kaliteli işçilik,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Uygun fiyat,

Firmamızın taviz vermediği üç önemli ilkesidir.  Mobilyanın markası ve modeli ne olursa olsun firmamız tarafından çok kısa sürede montajı tamamlanmaktadır. Avcılar mobilya montaj firması olarak bir telefon kadar uzağındayız. Ayrıca mobilyalarınızın tamiratı için de bizleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla