İçeriğe geç
Bağcılar Mobilya Montaj

Bağcılar Mobilya Montaj

Bağcılar mobilya montaj satın aldığınız mobilyalarınızın kısa sürede montajının yapılması gerekmektedir. Mobilya satan büyük firmalar, sattıkları mobilyanın montajını yapacaklarını belirtseler de çoğu zaman bu süreç uzamaktadır. Sektörde mobilya montajı yapan çok sayıda firma bulunmaktadır.Bağcılar mobilya montaj Firmamız tarafından sunulan montaj hizmeti uygun fiyatlar karşılığında verilmektedir. Mobilya firması olarak mobilyalarınızın kısa sürede ve uygun fiyatlar karşılığında montajını yapmaktayız. Firmamız tarafından yapılan montaj işleri garantili olarak ve kaliteli bir işçilikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından ayrıca mobilyaların sökülmesi hizmeti de kaliteli bir şekilde sunulmaktadır.

Bağcılar Mobilya Montaj Firmasının Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Firmamız tarafından mobilyaya dair hemen her hizmet sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler genel olarak şöyledir:

 • Mobilyaların kısa sürede kurulumu,
 • Mobilyaların demonte edilmesi ve tekrar kurulması,
 • Mobilyaların tamir edilmesi, zarar gören parçaların onarılması.

Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde tecrübeli ve işinin ehli personel görevlendirilmektedir. Mobilyalarınızın markası ve modeli ne olursa olsun firmamız tarafından hızlı bir kurulum gerçekleştirilmektedir. Mobilya ile ilgili problemlerinizi telefonda bize bildirebileceğiniz gibi Whatsapp uygulaması üzerinden de mobilyanızın fotoğraflarını göndererek hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

bagcilar-mobilya-montaj
bagcilar-mobilya-montaj

Firmanızın Hizmet Kalitesinden Bahseder Misiniz?

Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler üstün kaliteli ile gerçekleştirilmektedir. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız 60 dakika içerisinde size ulaşarak hizmete başlamaktadır. Mobilya hizmetini kısa sürede tamamlayarak müşteri memnuniyeti elde edilmektedir. Firmamız tarafından sunulan hizmetler:

 • Uygun fiyat karşılığında,
 • Çok kısa sürede içerisinde,
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olarak,
 • Kaliteli bir hizmet anlayışı ile tamamlanmaktadır.

Mobilyaların zarar görmeden monte edilmesi ya da demonte edilmesi önemlidir. Mobilya parçalarının zarar görmeden montajı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan firmamız tüm montaj ve demontaj işlemlerinizde yanınızda olmaktadır.

Diğer Firmalardan Farklarınız Nelerdir?

Hizmet sunumu sırasında öne çıkan bazı hizmet ayrıcalıklarımız bulunmaktadır. Hizmet farklarımız kısaca şöyle özetlenebilmektedir:

 • İş konusunda tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek personel görevlendirmekteyiz,
 • Çalışma sırasında iş güvenliği ilkelerine riayet etmekteyiz,
 • En uygun hizmet fiyatları ile faaliyet göstermekteyiz,
 • Kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet anlayışı ile Bağcılar mobilya montaj firması olarak bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla