İçeriğe geç
Bahçelievler Mobilya Montaj

Bahçelievler Mobilya Montaj

Bahçelievler mobilya montaj satın alınan bir mobilyanın kaliteli bir şekilde kurulması önemlidir. Kaliteli bir şekilde kurulan mobilyanın, kullanıcısına uzun yıllar hizmet vereceği açıktır. Satın alınan mobilyaların genellikle montajının ürünü satan firma tarafından yapılacağı belirtilmektedir. Ancak bazı firmaların iş yoğunlukları o kadar fazladır ki ürünün montajını yapmaları uzun süreler alabilir. Bahçelievler mobilya montaj firması olarak markası ve modeli ne olursa olsun tüm mobilyaların kurulumunu yapmaktayız. Yüksek kalitede hizmeti çok uygun fiyatlar karşılığında sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Montaj işleri dışında, mobilya tamiratı ve mobilyaların demonte edilmesi hizmetleri için de yanınızdayız.

Bahçelievler Mobilya Montaj Firmasının Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız tarafından her marka mobilyanın kurulumu itina ile yapılmaktadır. Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini uygun fiyatlar talep ederek ve kaliteli işçilik sunarak elde etmekteyiz. Firmamız tarafından sunulan hizmetler genel olarak şunlardır:

  • Satın alınan mobilyanın kurulması,
  • Mevcut mobilyanın sökülmesi ve yeni bir yerde kurulması,
  • Zarar gören mobilyaların tamir edilmesi, parçalarının onarılması.
bahcelievler-mobilya-montaj
bahcelievler-mobilya-montaj

Firmanızın Hizmet Farkları Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetler kaliteli işçilik ile sunulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler ayrıca:

  • İş güvenliği ilkelerine uygun olarak,
  • Çok uygun fiyatlar karşılığında,
  • Çok kısa sürede,
  • Garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız nezdinde çalışan tüm personelimiz tecrübeli ve kalifiye personeldir. Sektörde uzun yıllar hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahiptir. Bir telefon kadar uzağınızda bulunan firmamıza Whatsapp üzerinden ulaşmanız da mümkündür. Mobilyanızın fotoğraflarını uygulama üzerinden bize göndererek hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Sunumunu Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Firmamızı telefonla arayarak ya da bizlere Whatsapp uygulaması üzerinden ulaşarak kısa sürede hizmet almanız mümkündür. Belirlenen tarih ve saatte hizmete başlayarak kısa sürede mobilya montaj hizmetlerini tamamlamaktayız. 60 dakika gibi bir sürede sizlere ulaşarak kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Mobilyalarınızın doğru bir şekilde ölçüm işlemlerinin yapılması, ölçüme dayalı olarak kesimlerinin gerçekleştirilmesi ve sonuç olarak sağlam bir şekilde kurulumunun yapılması firmamızın sorumluluğu altındadır. Bahçelievler mobilya montaj firması olarak kaliteli bir kurulum, demonte ya da onarım hizmeti almak isterseniz her zaman yanınızda olmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla