İçeriğe geç
Beşiktaş Mobilya Montaj

Beşiktaş Mobilya Montaj

Beşiktaş Mobilya Montaj hizmeti veren firmamız satın alınan bir mobilyanın kaliteli bir şekilde kurulmasını herkes ister. Büyük markalardan alınan mobilyaların montaj hizmetleri günlerce hatta haftalarca uzayabilmektedir. Sektörde, mobilya kurulum hizmetleri gerçekleştiren pek çok firma bulunmaktadır. Beşiktaş mobilya montaj firması olarak tüm mobilya kurulum hizmetlerinizde yanınızdayız. Mobilyaların orijinal bir şekilde ve kaliteli olarak kurulması, firmamız tarafından uygun fiyatlar karşılığında yapılmaktadır. Mobilyaların kurulması dışında firmamız tarafından başka hizmetler de sunulmaktadır.

Beşiktaş Mobilya Montaj Firması Başka Hangi Hizmetleri Sunar?

Firmamız tarafından sunulan montaj hizmetlerinin yanı sıra; demontaj hizmetleri de özveri ile sunulmaktadır. Taşınma sırasında evinizde bulunan mobilyaların sökülmesi gerekmektedir. Mobilyaların dikkatli ve işinin ehli kişiler tarafından sökülmemesi durumunda bazı parçalarında hasar meydana gelebilmektedir. Bu tarz durumlarda, firmamız, mobilya demonte işlerinizi yapmaktadır. Ayrıca yeni bir yere taşındığınızda, daha önce demonte edilen mobilyanın kurulumu da yine firmamızın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız ayrıca, mobilyaların onarım işleri ile mobilyanın zarar gören parçalarının tamir edilmesi hizmetlerini de sunmaktadır.

Mobilya Satan Firmalar Montaj Yapmıyor Mu?

Büyük markalar, müşterilerine mobilya satarken ürün montajını da yapacaklarını çoğu kez belirtmektedir. Ancak satın alma eyleminden sonra montaj süreleri uzayabilmektedir. Büyük markaların iş yoğunlukları nedeni ile ortaya çıkabilen bu aksaklıklar, müşterilerin mobilyalarını erken kullanabilmelerini önlemektedir. Böyle durumlarda firmamız mobilyaların kaliteli ve dayanıklı bir şekilde kurulumunu sağlamaktadır.

besiktas-mobilya-montaj
besiktas-mobilya-montaj

Demonte Hizmeti Nedir?

Mobilyalarınızın monte işlemleri mobilyanın hacmine ve üretildiği materyale göre farklılık göstermektedir. Nasıl ki yeni bir mobilya satın aldığınızda ürünün kurulması gerekir, evinizi değiştirmek istediğinizde de eski mobilyalarınızın taşınabilmesi için demonte edilmesi gerekmektedir. Firmamız tüm demonte işlerinizi kısa sürede ve uygun fiyatlar karşılığında yapmaktadır.

Zamanla yıpranan mobilyalarınızın tamir edilmesi gerekmektedir. Mobilyalar tamir edilmediklerinde kısa süre sonra işlevselliklerini de kaybedecektir. Böyle bir durum karşısında yeni mobilyalar satın almak durumunda kalabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan tamirat hizmeti karşılığında, mobilyalarınızın kullanım ömürleri artmaktadır. Beşiktaş mobilya montaj hizmetleri büyük bir kalite ile ve müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla sunulmaktadır. Tüm hizmetlerimiz için bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla