İçeriğe geç
Bakırköy Mobilya Montaj

Bakırköy Mobilya Montaj

Bakırköy mobilya montaj yeni bir mobilya satın aldığınızda mobilyanın kaliteli bir şekilde monte edilmesi gerekmektedir. Bazı büyük markalar, sattıkları mobilyanın montajını kendileri üstlenmektedir. Ancak mobilyayı sattıktan sonra bu markaların iş yoğunlukları fazla olduğu için ürünün montajını yapmaları uzun bir süre alabilmektedir. Mobilya firması olarak tüm mobilya kurulum işlerinizi itina ile yapmaktayız.Bakırköy mobilya montaj Firmamızda görev yapan personelimizin hizmet tecrübesi yüksek olup işlerini özveri ile gerçekleştirmektedir. Mobilyalarınızın kurulumu firmamız tarafından çok kısa bir sürede yapılmaktadır.

Bakırköy Mobilya Montaj Firmanızın Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan diğer hizmetler şöyledir:

  • Mobilyaların kurulumu hizmeti,
  • Mobilyaların demonte edilmesi ve yeni bir alanda tekrar kurulması hizmeti,
  • Mobilyaların tamir edilmesi, zarar gören parçaların onarılması hizmeti.

Mobilya ile ilgili tüm işlemleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Whatsapp uygulaması üzerinden mobilyanızın fotoğrafını firmamıza göndererek hizmet hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır.

Mobilya Demonte Hizmeti Nedir?

Mobilyaların kurulumu hizmeti, mobilyanın markası ya da modeli ne olursa olsun firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmet ise mobilyaların demonte edilmesi işlemidir. Evini taşımak isteyenlerin evdeki mevcut mobilyalarını sökmeleri gerekmektedir. Nakliye firmaları büyük çaplı mobilya sökme işlemlerini bazı durumlarda yapmamaktadır. Nakliye firmaları demonte hizmetini yapmak isteseler de bazı durumlarda bu hizmet için yetkin personelleri bulunmamaktadır. Firmamız tarafından mobilyaların sökülmesi ve yeni alanda tekrar kurulması hizmeti kısa sürede tamamlanabilmektedir. Kurulum ya da demonte hizmeti sırasında mobilya parçalarına kesinlikle zarar verilmemektedir.

bakirkoy-mobilya-montaj
bakirkoy-mobilya-montaj

Firmanızın Sunduğu Tadilat Hizmeti Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Bazı mobilyaların zaman sonra belirli parçalarında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Zarar gören parçanın değiştirilmesi ve değişen parçanın doğru bir şekilde mobilyaya monte edilmesi gerekmektedir. Onarımı mümkün olan bir mobilya için yeni bir ürün satın almak gereksiz bir maliyet unsurudur. Firmamız tarafından, zarar gören mobilyaların tamiratı gerçekleştirilmektedir. Bakırköy mobilya montaj firması olarak:

  • Müşteri memnuniyeti odaklı,
  • Uygun fiyat talep edilerek,
  • En kalifiye personel görevlendirilerek,
  • İş güvenliği ilkelerine riayet edilerek kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

“Bakırköy Mobilya Montaj” hakkında 2 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla