İçeriğe geç
Başakşehir Mobilya Montaj

Başakşehir Mobilya Montaj

Başakşehir mobilya montaj sektörde mobilya kurulumu yapan pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar yeni bir alınan bir mobilyanın kurulumunu yaparlar. Mobilya firması olarak her marka ve her model mobilyanın kurulumunu kısa sürede yapmaktayız.Başakşehir mobilya montaj Firmamız tarafından sunulan montaj hizmetlerinde yüksek kaliteli bir hizmet anlayışı egemendir. Kurulum sırasında mobilya parçalarının zarar görmeden ve doğru bir şekilde monte edilmesi, mobilyanın kullanım ömrünü artırmaktadır. Sektörde hizmet veren firmamız tüm kurulum işleriniz için bir telefon kadar uzağınızda yer almaktadır.

Başakşehir Mobilya Montaj Firması Neden Mobilya Kurulumu Yapar?

Firmamız tarafından her model ürünün montajı profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Bazı büyük firmalar sattıkları mobilyanın montajını vaat etseler bile bazı durumlarda iş yoğunluklarının fazla olması nedeni ürünün montajını çok uzun bir süre sonra yapabilmektedir. Firmamız böyle durumlarda devreye girerek yeni ürünün montajını çok kısa bir hizmet süresi sonunda gerçekleştirmektedir. Böylece yeni satın aldığınız mobilyanın kullanımını çok uzun bir süre beklemenize gerek kalmamaktadır.

Firmanızın Taviz Vermediği Hizmet Prensipleri Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde sürekli olarak riayet ettiğimiz bazı ilkeler bulunmaktadır. Bu ilkeler şöyledir:

  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet,
  • Uygun fiyatlar karşılığında bir hizmet,
  • Garantili ve yüksek kalitede bir hizmet.

Firmamız tarafından hizmet sunumu sırasında tecrübeli personeller görevlendirilmektedir. Mobilya kurulumu yapan ekibimiz özverili bir hizmet sunumu anlayışına sahiptir.

basaksehir-mobilya-montaj
basaksehir-mobilya-montaj

Firmanızın Sunduğu Başka Hizmetler Var Mıdır?

Firmamız tarafından mobilya kurulumu hizmetinin yanı sıra:

  • Mobilyaların demonte edilmesi,
  • Mobilyaların onarılması, zarar gören mobilya parçalarının tamir edilmesi hizmetleri de yapılmaktadır.

Evinizi taşımak istediğiniz sırada mobilyalarınızın demonte edilmesi gerekmektedir. Mobilyaların doğru bir şekilde sökülmesi ve tekrar monte edilmesi hassas bir iştir. Bu işlem doğru yapılmazsa mobilya parçaları zarar görebilmektedir.

Taşınma Sırasında Nakliye Firmaları Demonte Hizmetini Sunmaz Mı?

Bazı nakliye firmaları taşınma sırasında demonte hizmeti sunmaktadır. Bazı nakliye firmaları ise büyük çaplı demonte hizmetlerini sunmayı kabul etmemektedir. Taşınma sırasında mobilyaların sökülmesi ve yeni alanda tekrar kurulması gerekmektedir. Başakşehir mobilya montaj firması olarak demonte işlemlerinizi de çok uygun fiyatlar karşılığında ve kısa sürede yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla