İçeriğe geç
Bayrampaşa Mobilya Montaj

Bayrampaşa Mobilya Montaj

Bayrampaşa mobilya montaj hizmeti sunan pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar, sıfır bir mobilyanın ilk kurulum aşaması için hizmet sunabileceği gibi mobilyaların demonte hizmetlerini de sunabilmektedir. Bayrampaşa mobilya montaj Mobilya firması olarak tüm montaj ve demontaj hizmetleriniz için faaliyet göstermekteyiz. Mobilyanın markası ve modeli ne olursa olsun kurulum hizmetleri yüksek kalite ile sunulmaktadır. Yeni aldığınız bir mobilyanın kısa sürede kurulumunu uzman ekibimizle yapmaktayız. 60 dakika içerisinde hizmete başlanarak kaliteli bir şekilde mobilya kurulumu tamamlanmaktadır.

Bayrampaşa Mobilya Montaj Hizmeti Dışında Hangi Hizmetleri Sunmaktasınız?

Firmamız tarafından sunulan hizmetler şöyledir.

  • Yeni mobilyaların ilk kurulumunun yapılması,
  • Taşınma sırasında mobilyanın demonte edilmesi,
  • Demonte edilen mobilyanın tekrar kurulması,
  • Mobilyanın tamir edilmesi, zarar gören parçalarının onarılması.

Firmamız tarafından sunulan hizmet karşılığında çok uygun fiyatlar talep edilmektedir. Firmamız için en önemli kazanç mutlu müşteriler elde etmektir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunarak kalitelimizi her işimizde ortaya koymaktayız.

bayrampasa-mobilya-montaj
bayrampasa-mobilya-montaj

Mobilyaların İlk Kurulumunu Satın Alınan Yer Yapmaz Mı?

Bazı markalar, demonte bir halde mobilya satmaktadır. Satın alma aşamasında ürünün kurulum işinin de kendilerine ait olduğu belirtilmektedir. Ancak, satın alma işleminden sonra ürünün montajı için firmaların montaj elemanları günlerce beklenebilmektedir. Büyük markaların iş yoğunlukları nedeni ile ürün montajına ayırabildikleri zaman daha kısıtlı olmaktadır. Böyle durumlarda firmamız tarafından kaliteli bir kurulum hizmeti verilmektedir.

Nakliye Firmaları Taşıma Sırasında Mobilyaları Sökmüyor Mu?

Bazı nakliye firmaları taşınma hizmeti verirken mobilyalarınızı sökmekte ve taşınan yeni evinizde bu mobilyalarınızı tekrar monte etmektedir. Ancak bazı nakliye firmaları çok büyük çaplı mobilyalar için demonte hizmeti sunmamaktadır. Bazı firmalar bu hizmeti sunsa bile her zaman kaliteli bir sökme işlemi yapamamaktadır. Firmamız tarafından kaliteli bir sökme hizmeti sunulmaktadır.

Hizmet Fiyatınızı Nasıl Öğrenebiliriz?

Firmamızı haftanın her günü telefonla arayarak hizmet bilgisi almanız mümkündür. Ayrıca, akıllı telefonlardan Whatsapp uygulamasını kullanarak ürünün fotoğraflarını atabilir, hizmet ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bayrampaşa mobilya montaj firması olarak sektörde en uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktayız. Personelimiz işinin ehli olup, çalışma sırasında tüm güvenlik tedbirlerine riayet etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla