İçeriğe geç
Beyoğlu Mobilya Montaj

Beyoğlu Mobilya Montaj

Beyoğlu mobilya montaj satın alınan mobilyalar genellikle demonte bir şekilde adresinize teslim edilmektedir. Demonte olan mobilyalar için, ürünü satan firma tarafından montaj hizmeti sunulması muhtemeldir. Böyle durumlarda ürünü satan firma, montaj için evinize eleman göndermektedir. Ancak, özellikle büyük firmaların iş yoğunluğu bazen o kadar yoğundur ki sizin beklediğiniz montaj elemanı haftalarca gelemez. Beyoğlu mobilya montaj Mobilya firması olarak tüm montaj hizmetlerinizde bir telefon kadar uzağındayız. Mobilyanın ilk kurulum hizmetini özveri ile ve yüksek kalite ile sunuyoruz.

Hizmet Fiyatlarınız Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Beyoğlu Mobilya Montaj firmamız tarafından sunulan montaj hizmetleri piyasaya göre çok uygun olmaktadır. Kurulumu yapılacak mobilyanın türüne ve büyüklüğüne göre kurulum fiyatı değişmektedir. Whatsapp uygulaması üzerinden firmamıza ürün fotoğrafını gönderdiğinizde, fiyatlama ve hizmet sunumu hakkında detaylı bilgi alabilmektesiniz. Firmamız tarafından başka hizmetler de sunulmaktadır. Bu hizmetlerin başında; mobilyaların taşıma öncesinde demonte edilmesi ve mobilyaların tamir edilmesi hizmetleri bulunmaktadır.

beyoglu-mobilya-montaj
beyoglu-mobilya-montaj

Hizmet Sunumunda Nelere Dikkat Etmektesiniz?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde bazı hususlara özellikle dikkat edilmektedir. Bu hususlar şunlardır:

  • Belirlenen tarih ve saatte hizmete başlama,
  • Hizmet sunumu sırasında iş güvenliğine dikkat etme,
  • İşi, kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlama,
  • Müşteri memnuiyeti odaklı bir hizmet sunma,
  • Kalifiye personel görevlendirme.

Firmamız tarafından dikkat edilen bu hususlar sonucunda, yüksek kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Piyasanın çok altında hizmet fiyatı talep ederek müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız.

Demontaj Hizmetiniz Hakkında Ayrıntılı Bilgi Verir Misiniz?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden biri de mobilyaların sökülmesi işlemidir. Genellikle evini taşımak isteyenler, mobilyalarının sökülmesine ihtiyaç duymaktadır. Nakliye firmalarından bazıları, mobilya sökme hizmeti sunmamaktadır. Böyle durumlarda firmamız kaliteli bir demonte hizmeti sunmaktadır. İhtiyaç olması halinde, demontaj sonrasında yeni bir alanda mobilyanın firmamız tarafından kurulması da mümkündür. Firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmet mobilya tamiridir. Zamanla yıpranan mobilyalarınız eskisi kadar işlevsel olmayabilir. Firmamız tarafından sunulan tamirat hizmeti sayesinde zarar gören mobilyalarınızın tamiratı yapılmaktadır. Beyoğlu mobilya montaj firması olarak kaliteli bir hizmeti, mutlu müşteriler görmek adına uygun fiyatla sunmaktayız. Bizleri arayın kısa sürede sizlere dönüş yapalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla