İçeriğe geç
Büyükçekmece Mobilya Montaj

Büyükçekmece Mobilya Montaj

Büyükçekmece mobilya montaj satın alınan yeni bir mobilyanın kurulması için ürünü satan firmanın montaj elemanı göndermesi gerekmektedir. Bu süreç bazen hiç beklenmeyen bir şekilde uzun sürebilmektedir. Ürünü satan firmanın iş yoğunluğunun fazla olduğu dönemlerde mobilya montajı için günlerce beklenildiği örnekler mevcuttur. Büyükçekmece mobilya montaj firması olarak yeni aldığınız mobilyalarınızın montajını uygun fiyatlar karşılığında yapmaktayız. Mobilyanın markası ve modeli ne olursa olsun, uzman ekibimiz tarafından tüm mobilyalarınız itina ile kurulmaktadır.

Büyükçekmece Mobilya Montaj Firmasının Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Büyükçekmece mobilya montaj firmamız tarafından farklı hizmetler sunulmaktadır. Mobilya kurulum hizmetinin yanı sıra; mobilyaların demonte edilmesi ya da zarar görmüş mobilyaların onarılması hizmetleri de özveri ile yapılmaktadır. Hizmet sunumunda son derece tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek bir ekip görevlendirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla piyasadaki en uygun hizmet fiyatını sunuyoruz. Mobilya kurulum hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz telefon aracılığı ile ya da Whatsapp uygulaması üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

buyukcekmece-mobilya-montaj
buyukcekmece-mobilya-montaj

Mobilya Demonte Hizmeti Nedir?

Evinizde monte edilmiş halde bulunan mobilyalarınızın sökülmesi işlemine demontaj denilmektedir. Taşınmak istediğiniz zaman evinizdeki mobilyaların sökülmesi gerekmektedir. Mevcut mobilyaların sökülerek taşınabilecek bir hale getirilmesi ve bu şekilde taşınması sağlanmalıdır. Demontaj işlemlerinin doğru ekipman ve doğru yöntemlerle yapılması önemlidir. Aksi halde mobilyanın zarar görmesi muhtemel olmaktadır.

Demonte Hizmetini Nakliye Firmaları Sunmaz Mı?

Bazı nakliye firmaları, mobilyaların demontajını yapmamaktadır. Bazı firmalar mobilya sökme işini yapsa da bu konuda çok kalifiye bir hizmet sunumu olmamaktadır. Mobilyalarınızın zarar görmeden sökülmesi ve yeni evinizde tekrar monte edilmesi için kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamıza güvenerek mobilyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Hizmet Ayrıcalıklarınız Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde:

  • İş güvenliği ilkelerine dikkat edilmektedir,
  • Doğru ekipmanlar ve uygun yöntemler kullanılmaktadır,
  • Tecrübeli personel görevlendirilmektedir,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunulmaktadır,
  • Sektördeki en uygun hizmet fiyatı talep edilmektedir.

Büyükçekmece mobilya montaj firması olarak mobilyalarınızın kurulumu, sökülmesi ve tamir edilmesi hizmetleri için yanınızdayız. Mobilyalarınızın tamiratını da büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Mobilyalarınızın uzun ömürlü olması için kaliteli bir onarım yaparak mobilyalarınızın uzun süre kullanılmasını sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla