İçeriğe geç
Esenler Mobilya Montaj

Esenler Mobilya Montaj

Esenler mobilya montaj Yeni aldığınız mobilyalarınız için kurulum hizmeti almanız gerekmektedir. Çünkü büyük markaların sattıkları ürünler büyük bir olasılıkla demonte olarak evinize gelecektir. Ürün satışı yapan firmalar genel olarak ürün montajını da yaparlar. Ancak bazı durumlarda firmaların montaj için eleman göndermeleri uzun bir zaman alabilir. Esenler mobilya montaj firması olarak tüm mobilya kurulum işlerinizi itina ile yapıyoruz. Piyasanın çok altında fiyatlar talep ederek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyoruz. Montaj sırasında tüm güvenlik tedbirlerine uygun davranarak çevreye zarar vermiyoruz.

Yeni Mobilya Montajını Satıcı Firma Neden Gerçekleştirmiyor?

Büyük markaların pazarlama departmanları genellikle yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedir. Yani siz ürünü satın aldıktan sonra büyük markanın iş yoğunluğu nedeni ile montaj için eleman gönderme süreleri uzayabilir. Böyle durumlarda yeni aldığınız mobilyanızın kurulumu için günlerce beklemenizi istemeyiz. Bir telefon kadar uzağınızda yer alan firmamız tüm kurulum işlerinizde yanınızda olmaktadır. Markası ya da modeli ne olursa olsun tüm mobilyalarınız itina ile kurulmaktadır.

esenler-mobilya-montaj
esenler-mobilya-montaj

Esenler Mobilya Montaj Olarak Başka Hangi Hizmetler Sunuyorsunuz?

Firmamız tarafından sıfır mobilyanın kurulumu özveri ile yapılmaktadır. Bunun dışında evinizi taşımak istediğinizde mobilyalarınızın demonte edilmesi gerekebilir. Böyle durumlarda evinize gelerek mobilyalarınızı sökmekteyiz. Nakliye firmalarının mobilyalarınızı sağlıklı bir şekilde taşımaları için mobilyalarınız düzgün bir şekilde demonte edilmektedir. Firmamız tarafından ayrıca mobilya tamir hizmeti de sunulmaktadır. Zarar gören mobilyalarınızın tamiri yapılarak kullanım ömürleri uzatılmaktadır.

Firmanızın Hizmet Kalitesi Nasıl Olmaktadır?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin kalitesi yüksektir. Sektörde faaliyet gösteren en tecrübeli personeli istihdam etmekteyiz. Modern ekipmanlar kullanarak ve doğru yöntemler uygulayarak mobilyaya dair tüm hizmetlerinizi çok kısa sürede tamamlıyoruz. 60 dakikada hizmet sunumuna başlayarak kısa sürede mobilyanızı kullanıma hazır hale getiriyoruz. Demontaj işlemlerinizi de kısa sürede tamamlıyoruz.

Firmanızın Hizmet İlkeleri Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde:

  • İş güvenliği ilkelerine dikkat edilmektedir,
  • Doğru ekipman kullanılmaktadır,
  • Kalifiye eleman görevlendirilmektedir,
  • İş, kısa sürede tamamlanmaktadır.

Esenler mobilya montaj firması olarak kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet için çok uygun fiyatlar talep ediyoruz. Mobilya kurulum işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla