İçeriğe geç
Beylikdüzü Mobilya Montaj

Beylikdüzü Mobilya Montaj

Beylikdüzü mobilya montaj büyük bir hevesle yeni bir mobilya satın aldığınızda, mobilyanızın kısa sürede montajının yapılmasını istersiniz. Mobilya satan firmalar, montaj hizmetinin sunulduğunu ve satın alınan ürün müşteriye ulaştığı anda monte edileceğini belirtebilirler. Ancak bazı durumlarda, satın alınan mobilyanın kurulumu günlerce aksayabilmektedir. Beylikdüzü mobilya montaj firması olarak mobilyaların kısa sürede monte edilerek kullanılması için hizmet vermekteyiz. Mobilya montajını bekleme süresini 60 dakikaya çekiyoruz. Bir telefon kadar uzağınızda bulunan firmamız, tüm montaj işlerinizi itina ile yapmaktadır.

Beylikdüzü Mobilya Montaj Hizmetinin Fiyatı Nedir?

Firmamız tarafından sunulan fiyatlar çok cüzi olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyet gösteren firmamız mobilya kurulum hizmetlerinde uygun fiyatlar talep etmektedir. Kurulumu yapılacak mobilyanın türüne ve modeline göre hizmet fiyatı değişebilmektedir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için telefon edebilirsiniz ya da akıllı telefondan Whatsapp aracılığı ile ürün fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ürün fotoğraflarını gönderdikten sonra ekibimiz tarafından yapılan incelemenin akabinde kurulum hizmeti hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır.

beylikduzu-mobilya-montaj
beylikduzu-mobilya-montaj

Başka Hangi Hizmetleri Sunmaktasınız?

Firmamız tarafından sunulan hizmetler genel olarak şöyle özetlenebilir:

  • Mobilyaların ilk kurulumunun yapılması,
  • Mobilyaların demonte işlerinin yapılması,
  • Mobilyaların tamir edilmesi, yıpranan parçaların onarılması ya da değiştirilmesi.

Firmamız tarafından tüm hizmetler tecrübeli ekibimiz aracılığı ile sunulmaktadır. Hizmet sunumunda müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Demonte Hizmeti Nasıl Yapılıyor?

Mevcut evinizden taşınmak istediğinizde mobilyalarınızın sökülmesi gerekmektedir. Bazı nakliye firmaları büyük çaplı mobilya sökme işlerini yapmamaktadır. Böyle durumlarda firmamız tarafından çok uygun fiyatlar karşılığında mobilya sökme hizmeti almanız mümkündür. Mobilyaların doğru ekipman kullanılarak ve uygun yöntemler ile demonte edilmesi gerekmektedir. Yanlış uygulanan yöntemler mobilyanın zarar görmesine neden olacaktır.

Firmanızın Hizmet Farklılıkları Nelerdir?

Firmamız tarafından elde edilmesi beklenen en önemli getiri, müşteri memnuniyetidir. Bu anlayışla faaliyet gösteren firmamız kaliteli bir hizmet sunumuna sahiptir. Hizmet sunumu sırasında iş güvenliği ilkelerine azami ölçüde dikkat edilmektedir. Çevre ve insan sağlığı firmamız için çok önemlidir. Beylikdüzü mobilya montaj işleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Mobilyalarınızın tamir edilmesi gerekiyorsa, firmamız tarafından bu hizmet de büyük bir özveri ile sunulmaktadır. Yıpranan mobilyalarınız tekrar işlevsel hale dönüştürülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla