Eyüp Mobilya Montaj

Eyüp Mobilya Montaj

Eyüp mobilya montaj büyük markaların satmış olduğu ürünleri mağazadan ya da internet üzerinden satın aldığımızda bu ürünler demonte olarak bizlere gönderilmektedir. Bazı büyük firmalar, ürünlerin montajının kendilerine ait olduğunu belirterek montaj için eleman gönderecekleri hususunda sizi bilgilendirir. Ancak montaj için elemanın gelme süresi bazen çok uzayabilir. Böyle durumlarda Eyüp mobilya montaj firması olarak yanınızda olmaktayız. Her marka ve her modeldeki mobilyalarınızı kaliteli bir şekilde monte ediyoruz. Siz de günlerce hatta haftalarca süren montaj elemanı bekleme derdinden kurtuluyorsunuz.

Firmaların Eleman Gönderme Süreleri Neden Uzuyor?

Büyük markalar, çok kısa aralıklarla mobilya satışı gerçekleştiriyor. Satış işlemleri bu kadar yoğun olduğu için her müşteri için montaj ihtiyacı da sürekli artıyor. Bu yoğunluk içerisinde sizin mobilyanızın montajına sıra gelmesi bazen uzun bir süre alabiliyor. Böyle durumlarda satın aldığınız mobilyanızın kullanımı için haftalarca beklemeniz gerekebiliyor. Firmamız tarafından sunulan montaj hizmeti sayesinde, çok uygun bir kurulum fiyatı karşılığında mobilyanızı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

eyup-mobilya-montaj
eyup-mobilya-montaj

Eyüp Mobilya Montaj ve Kurulum Hizmetinin Fiyatı Nedir?

Kurulum hizmetinin fiyatı mobilyaya göre değişebilmektedir. Elinizde mobilyanın özelliklerini, boyutunu ve türünü belli eden fotoğraflar bulunuyorsa, Whatsapp uygulaması üzerinden bize gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz fotoğraflara göre tarafınıza hizmet detayları kısa sürede aktarılacaktır. Belirlenen tarih ve saatte hazır bulunan firmamız, çok kısa bir sürede garantili bir şekilde mobilya kurulumunu tamamlayacaktır.

Başka Hangi Hizmetleriniz Bulunuyor?

Firmamız tarafından mobilya kurulum hizmetinin yanı sıra:

  • Mevcut mobilyaların sökülmesi hizmeti,
  • Zamanla zarar gören mobilyaların onarılması hizmeti,
  • Mobilyaların tekrar işlevsel hale getirilmesi için tamiratının yapılması hizmeti sunulmaktadır.

Sunduğumuz tüm hizmetler çok uygun fiyatlar karşılığında gerçekleşmektedir. Mobilyaların sökülmesi işleminde işinin ehli personelleri görevlendirmekteyiz.  İşinin ehli personel dışında demonte işlemi yapılırsa mobilyaların zarar görmesi, ihtimal dahilinde olmaktadır.

Demontaj Hizmetiniz Nedir?

Evinizi değiştirmek istediğinizde, mobilyalarınızın taşıma öncesinde sökülmeleri gerekmektedir. Çoğu nakliye firması bu hizmeti yapmayı kabul etmez. Bu durumda firmamız, mobilya sökme işlemlerinizi de özveri ile yapmaktadır. Mobilyalarınız zarar görmeden demonte hale getirilmektedir. Talep doğrultusunda da yeni evinizde bu mobilyalarınızın tekrar montajı yapılmaktadır. Eyüp mobilya montaj firması olarak piyasanın en kaliteli mobilya hizmetini sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir