İçeriğe geç
Fatih Mobilya Montaj

Fatih Mobilya Montaj

Fatih mobilya montaj yeni aldığınız bir mobilyanın kurulumu büyük bir ihtimalle satıcı firma tarafından yapılacaktır. Ancak, bazı durumlarda mobilya montajın yapılması günlerce sürebilir. Büyük markaları satan firmaların yoğun iş yüklerinin olması nedeni ile müşterilerin kurulum talepleri uzamaktadır. Fatih mobilya montaj firması olarak böyle durumlarda imdadınıza yetişiyoruz. Her marka mobilyayı kısa sürede ve uygun fiyatlar karşılığında monte etmekteyiz. Bu sayede sizi de yeni aldığınız mobilyanın keyfini sürmeye davet ediyoruz.

Mobilya Kurulumu Nasıl Yapılmaktadır?

Mobilyaların kurulumu firmamız tarafından özveri ile yapılmaktadır. Kurulumunu talep ettiğiniz mobilyanın türünü ve şeklini belirten ürün fotoğraflarını, Whatsapp uygulaması üzerinden firmamıza gönderdiğinizde kurulum hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır. Piyasa fiyatının çok altında kurulum ücreti talep ederek mutlu müşteriler görmeyi hedefliyoruz. Firmamız tarafından montaj için gönderilen ekibimiz tüm hijyen kurallarına riayet etmektedir. Mobilya kurulumunu çok kısa sürede tamamlayarak size teslim ediyoruz.

fatih-mobilya-montaj
fatih-mobilya-montaj

Fatih Mobilya Montaj Firması Olarak Demontaj Hizmetimiz Var Mı?

Firmamız tarafından sunulan bir diğer önemli hizmet de mobilyaların demontajı hizmetidir. Evinizi taşımak istediğinizde mobilyalarınızın demonte edilmesi gerekmektedir. Nakliye firmalarından bazıları, büyük hacimli mobilyaların sökülmesini kabul etmemektedir. Kabul eden firmalar da ekstra bir ücret talep edebilmektedir. Ancak çoğu nakliye firmasında mobilyayı doğru bir şekilde sökebilecek nitelikte bir eleman bulunmamaktadır. Böyle durumlarda firmamız, hizmet farkını ortaya koymaktadır.

Başka Hangi Hizmetleri Sunmaktasınız?

Firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmet de mobilya tamir hizmeti olmaktadır. Zarar gören mobilyalarınızın kısa sürede onarılması ve eski işlevini elde etmesini firmamız sağlamaktadır.  Mobilyaların zamanla yıpranması sonucunda tamir edilmesi zorunlu hale gelmektedir. Eğer tamir edilmeyip yeni mobilyalar satın alınırsa da bu ciddi bir maliyet unsuru olacaktır.

Hizmet Prensipleriniz Nelerdir?

Mobilyaların kurulumu hassas bir şekilde yapılmalıdır. İşinin ehli personel tarafından yapılmayan mobilya kurulumları, mobilyanın kısa ömürlü olmasına yol açmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetler genel olarak;

  • İş güvenliği ilkelerine uygun bir şekilde,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olarak,
  • Piyasa fiyatının çok altında fiyatlar karşılığında verilmektedir.

Fatih mobilya montaj firması olarak en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini elde etmek için tüm gayretimizi göstermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla