İçeriğe geç
Küçükçekmece Mobilya Montaj

Küçükçekmece Mobilya Montaj

Küçükçekmece mobilya montaj satın aldığınız mobilyalarınızın kaliteli bir şekilde kurulması gerekmektedir. Kalite kurulum hizmeti sonrasında montajı yapılan mobilyanın kullanım ömrü uzun olmaktadır. Kalifiye olmayan bir kurulum yapıldığında mobilyanın kullanım sırasında kısa sürede zarar görmesi muhtemel olmaktadır. Küçükçekmece mobilya montaj firması olarak en kaliteli mobilya kurulum hizmetini sunmaktayız. Uygun fiyatlar karşılığında tüm mobilyalarınızın kurulumunu kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Küçükçekmece Mobilya Montaj Hizmetinde Nelere Dikkat Ediyorsunuz?

kucukcekmece-mobilya-montaj
kucukcekmece-mobilya-montaj

Hizmet sunumu sırasında kaliteli bir hizmet vermek adına son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Böylece kaliteli bir hizmeti çok kısa sürede tamamlamış oluyoruz. Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetlerde sektördeki en donanımlı ve tecrübe sahibi elemanları görevlendirmekteyiz. Hizmet sunumunda iş güvenliği ilkelerine uygun hareket ediyoruz. Ayrıca görevli personelimiz tüm hijyen kurallarına uygun olarak hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Sunduğunuz Diğer Hizmetler Nelerdir?

Firmamız tarafından mobilya üzerine başka hizmetler de sunulmaktadır. Bu hizmetler şöyle sıralanabilir:

  • Mobilya tamirat hizmeti,
  • Kurulu mobilyanın demonte edilmesi,
  • Mobilyanın ilk kurulumunun gerçekleştirilmesi.

Mobilya kurulum hizmetlerimiz kadar mobilya demontaj ve mobilya tamir hizmetlerimiz de müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Demontaj Hizmeti Nasıl Yapılmaktadır?

Kurulu olan mobilyaların sökülmesi işlemi, demontaj olarak adlandırılmaktadır. Evlerin taşınması sırasında büyük hacimli mobilyaların demontaj işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Nakliye firmaları bazı şartlarda demonte hizmetini sunmayı kabul etmezler. Bu gibi durumlarda firmamız tarafından mobilyalarınız, itina ile sökülmektedir. Zamanla yıpranan ve kullanım dışı kalan mobilyalarınızın tamiratını özveri ile yapmaktayız. İşlevselliğini kaybetmiş olan mobilyalarınızın yenisini almak büyük bir maliyet unsuru olmaktadır. Firmamız, tüm eskimiş ve zarar görmüş olan mobilyalarınızı kısa sürede ve uygun fiyatlar karşılığında onarmaktadır.

Hizmet Fiyatı Hakkında Bilgi Verir Misiniz?

Montaj kurulum hizmeti hakkında telefonla bilgi almanız mümkündür. Ayrıca Whatsapp uygulaması üzerinden ürün fotoğraflarını bize gönderdiğiniz takdirde hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Küçükçekmece mobilya montaj firması olarak mobilyaya dair tüm hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde sunmaktayız. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız 60 dakika içerisinde hizmete başlamaktadır. Kaliteli bir mobilya hizmeti için sizi firmamıza bekliyoruz. Bizlerden hizmet ve detaylı bilgi almak için istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla