İçeriğe geç
Güngören Mobilya Montaj

Güngören Mobilya Montaj

Güngören mobilya montaj mobilyalarınızın kurulumu önemli bir aşamadır. Doğru bir şekilde kurulum yapılmazsa mobilyaların kullanım ömürleri çok kısa olacaktır. Bu nedenle yeni alınan mobilyaların kaliteli bir şekilde kurulumu yapılmalıdır. Sektörde mobilya kurulumu yapan pek çok firma bulunmaktadır. Güngören mobilya montaj firması olarak sektörde uzun yıllardan beri faaliyet göstermekteyiz. Mobilyaların marka ve model ayırımı yapılmaksızın montajlarını büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Piyasa fiyatının çok altında hizmet fiyatları talep etmekteyiz.

Güngören Mobilya Montaj Hizmeti Tam Olarak Nedir?

Satın aldığınız mobilyanın firmamız tarafından garantili bir şekilde montajını yapılmaktadır. Normal şartlarda satıcı firma tarafından yapılması gereken mobilya montajı, satıcı firmaların iş yoğunlukları nedeni ile uzun süre boyunca yapılamamaktadır. Bazı durumlarda montaj elemanları uzun süre boyunca montaj için gelmemektedir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında firmamız yanınızda olmaktadır. 60 dakikalık bir süre içerisinde hizmete başlanarak kısa sürede hizmet tamamlanmaktadır. Böylece yeni aldığınız mobilyanın kurulumu için çok uzun süre beklemenize gerek kalmamaktadır.

gungoren-mobilya-montaj
gungoren-mobilya-montaj

Başka Hangi Hizmetleri Sunmaktasınız?

Firmamız tarafından sunulan diğer hizmetler şu şekildedir:

  • Mobilyaların tamir edilmesi, parçalarının onarılması,
  • Mobilyaların ilk kurulumlarının garantili bir şekilde yapılması,
  • Mobilyaların demonte işlemlerinin yapılması.

Tüm bu hizmetler çok uygun fiyatlar karşılığında yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunumu ile mutlu insanlar görmeyi hedeflemekteyiz.

Demonte Hizmeti Nedir?

Evinizi taşımayı düşünüyorsanız mobilyalarınızın taşıma öncesinde sökülmesi gerekmektedir. Nakliye firmalarından bazıları sökme işlemini yapmamaktadır. Bazı firmalar ise bu işlemi yapsa bile çok kaliteli elemanlar, bünyelerinde bulunmamaktadır. Firmamız tarafından tüm demontaj işlemleri kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Nakliye firmaları ile anlaşılma öncesinde ya da sonrasında mobilyalarınızın sökülmesi işleriniz için yanınızdayız.

Hizmet Fiyatları Hakkında Nasıl Bilgi Alabiliriz?

Firmamızı telefonla arayarak hizmetler hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür. Bunun dışında, Whatsapp uygulaması üzerinden mobilyaların fotoğraflarını göndererek de hizmet fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz. Kurulumu yapılacak mobilyanın hizmet fiyatı, mobilyanın türüne ya da hacmine göre değişiklik göstermektedir. Güngören mobilya montaj firması olarak tüm mobilya hizmetleriniz için bir telefon kadar uzağınızdayız. Kaliteli bir kurulum ve demontaj hizmeti için bizleri arayabilirsiniz. Mobilya tamirat işleriniz de itina ile yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla