İçeriğe geç
Gaziosmanpaşa Mobilya Montaj

Gaziosmanpaşa Mobilya Montaj

Gaziosmanpaşa mobilya montaj yeni bir mobilya satın aldığınızda ürünün evinizde montajının yapılması gerekmektedir. Satıcı firmaların bazı dönemlerde iş yoğunlukları fazla olduğundan mobilyanın montajı için eleman göndermeleri uzun süreler alabilir. Böyle durumlarda mobilya montaj hizmeti veren firmalardan yardım almak faydalı olmaktadır. Gaziosmanpaşa mobilya montaj firması olarak mobilya kurulum hizmetlerini özveri ile yapmaktayız. Piyasa fiyatının çok altında hizmet fiyatı talep ediyoruz. Böylece biz müşteri memnuniyeti elde ederken sizler de yeni aldığınız mobilyalarınızı kısa sürede kullanmaya başlıyorsunuz.

Gaziosmanpaşa Mobilya Montaj Olarak Başka Hangi Hizmetlerimiz Mevcut?

Mobilya kurulum hizmetinin yanı sıra kurulu mobilyaların sökülmesi hizmetini de vermekteyiz. Taşınma aşamasında mobilyaların sökülmesi gerekmektedir. Pek çok nakliye firması mobilyaların demontajına müdahil olmamaktadır. Böyle durumlarda firmamız devreye girmektedir. Yüksek hizmet kalitesi ile mobilyaların kısa sürede ve zarar görmeden sökülmesi işlemini yapmaktadır.

gaziosmanpasa-mobilya-montaj
gaziosmanpasa-mobilya-montaj

Nakliye Firmaları Neden Mobilyaları Sökmüyor?

Bazı nakliye firmaları bu hizmeti sunarken bazı firmalar sunmamaktadır. Bunun yanı sıra, bazı firmalar demontaj hizmeti sunsa bile bünyelerinde bu iş için kalifiye bir çalışan istihdam edilmemektedir. Mobilya montaj işi hassas bir iş olduğundan dolayı kalifiye personel tarafından yapılmalıdır. Aksi durumda sökülme sırasında mobilyanın parçalarının zarar görmesi muhtemeldir.

Mobilya Tamiratı Yapıyor Musunuz?

Firmamız tarafından sunulan bir diğer hizmet de mobilyaların tamir edilmesi hizmetidir. Uzun yıllar boyunca kullanılan mobilyalar zarar görebilmektedir. Böyle durumlarda mobilyaların zarar gören parçalarının değiştirilmesi gerekmektedir. Yeni bir mobilya satın alarak büyük maliyetlerin altına girmektense çok cüzi bir ücret karşılığında mobilyaların tamir edilmesi daha yararlı olmaktadır. Firmamız tarafından mobilyaların tamir edilmesi hizmeti de uygun fiyatlar karşılığında ve yüksek kalite ile sunulmaktadır.

Hizmet Prensipleriniz Nelerdir?

Firmamız tarafından sunulan işlerde yüksek kaliteli bir hizmet vermeye özen gösterilmektedir. Firma ilkelerimiz genel olarak:

  • İş güvenliğine uygun hizmet sunumu,
  • Hijyen kurallarına uygun faaliyet gösterme,
  • İş güvenliği ilkelerine her hizmet sırasında riayet etme,
  • En kalifiye personeli görevlendirme şeklinde belirtilebilir.

Gaziosmanpaşa mobilya montaj firması olarak mobilyaya dair tüm hizmetleri büyük bir özveri ile yerine getirmekteyiz. Çok uygun fiyatlar talep ederek müşteri memnuniyetini elde etmeye çalışıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla