İçeriğe geç
Kağıthane Mobilya Montaj

Kağıthane Mobilya Montaj

Kağıthane mobilya montaj mobilyaların kurulumları sırasında işinin ehli bir firmadan destek almak önemlidir. Yanlış bir şekilde kurulan mobilyaların kullanım ömürleri uzun olmayacaktır. Kaliteli bir hizmet sunan mobilya kurulum firmasından kurulum hizmeti alınmalıdır. Kağıthane mobilya montaj firması olarak tüm mobilya kurulum hizmetleriniz için faaliyet göstermekteyiz. Çok uygun hizmet fiyatları karşılığında mobilyalarınızı kısa sürede kurmaktayız. Yeni aldığınız mobilyalarınızı firmamıza emanet edebilirsiniz.

Kağıthane Mobilya Montaj Firması Başka Hangi Hizmetler Sunuyor?

Firmamız tarafından sunulan diğer hizmetler şöyledir:

  • Yeni mobilyaların kurulması,
  • Kurulu mobilyaların sökülmesi,
  • Mobilya parçalarının tamir edilmesi,
  • Kırılan mobilyaların tekrar işlevsel hale getirilmesi.

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde müşteri memnuniyeti en değer verdiğimiz ilkedir. Kaliteli bir hizmet sunarak mobilyalarınızı hızlı bir şekilde kuruyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde hijyen kurallarına uygun ve iş güvenliği ilkelerini aksatmadan hareket etmekteyiz.

kagithane-mobilya-montaj
kagithane-mobilya-montaj

Yeni Mobilyaları Satıcı Firma Kurmaz Mı?

Pek çok satıcı firma, mobilyayı satarken montaj hizmetini de dahil etmektedir. Ürünü satın alan kullanıcı da büyük bir hevesle demonte olarak gelen ürününün monte edilmesini beklemektedir. Ancak büyük markaların hizmet yoğunlukları nedeni ile montaj işleminin günlerce ya da haftalarca uzadığına tanık olmaktayız. Böyle bir durumda, müşterilerin ürünü kullanabilmesi, uzun zaman almaktadır. Firmamız tarafından böyle durumlarda sunulan montaj kurulum hizmeti sayesinde müşteriler yeni mobilyalarını kısa sürede kullanmaya başlamaktadır.

Ürün Kurulum Hizmetinin Fiyatı Nedir?

Firmamız tarafından her marka ve her model mobilyanın montajı yapılmaktadır. Ürünün cinsi, büyüklüğü ve yapısı dikkate alınarak ürünün montaj fiyatı belirlenmektedir. Firmamıza Whatsapp üzerinden ulaşarak ürün fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ürün fotoğraflarına dayanarak ekibimiz tarafından sizlere ayrıntılı hizmet bilgisi sunulmaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz firmamızı telefonla da arayabilirsiniz.

Diğer Firmalardan Farklarınız Nelerdir?

Sektörde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmaların hemen hepsinin hizmet anlayışı ve kalitesi birbirinden farklıdır. Firmamız tarafından sunulan montaj hizmetleri yüksek kalite ile sunulmaktadır. Sektördeki en tecrübeli personeli görevlendirilerek kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Son teknoloji ekipmanları ve en doğru yöntemleri kullanarak işimizi kısa sürede tamamlıyoruz. Kağıthane mobilya montaj firması olarak mobilyalarınızı da özveri ile tamir etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla