İçeriğe geç
Sarıyer Mobilya Montaj

Sarıyer Mobilya Montaj

Sarıyer mobilya montaj satın alınan mobilyaların montajlarının yapılması gerekmektedir. Çünkü pek çok firma teşhir ürünleri üzerinden satış yaparken, satış sonrasında ürünleri demonte olarak müşterilerine göndermektedir. Satıcı firmaların yoğun iş dönemlerinde ürün montajını uzun süre boyunca uzatabildikleri görülmektedir. Sarıyer mobilya montaj firması olarak mobilyalarınızın ilk kurulumlarını titiz bir ustalık sergileyerek yapmaktayız. Mobilya kurulumu hassas bir iş olduğundan dolayı, işinin ehli çalışanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Kaliteli bir kurulum sonrasında mobilyanın kullanım ömrü uzun olmaktadır. Gelişi güzel bir montaj hizmeti ile mobilya kurulduğunda, kısa süre sonra mobilyanın zarar görmesi imkân dahilindedir.

Firmanız Demontaj Hizmeti Sunuyor Mu?

Firmamız tarafından montaj hizmetlerinin yanı sıra demontaj hizmetleri de yapılmaktadır. Evlerin taşınması sırasında mobilyaların usulüne uygun bir şekilde sökülmeleri gerekmektedir. Doğru yöntemler kullanılarak mobilyalar sökülmediği zaman, bazı parçalarında kırılmalar meydana gelebilmektedir. Firmamız tarafından mobilyaların sökülmesi hizmeti de büyük bir özveri ile yapılmaktadır. Ayrıca, tecrübeli çalışanlarımız tarafından da en uygun demonte yöntemleri ile işlem kısa sürede tamamlanmaktadır.

sariyer-mobilya-montaj
sariyer-mobilya-montaj

Sarıyer Mobilya Montaj Firması Tadilat İşleri Yapıyor Mu?

Firmamız tarafından mobilya tamirat işleri de yapılmaktadır. Kullanım nedeni ile yıpranan ve işlevini yitirmiş olan mobilyalarınızı atmak yerine tamir ettirebilirsiniz. Böylelikle yeni bir mobilya satın alarak ekstra bir maliyete katlanmak zorunda kalmazsanız. Firmamız tarafından çok uygun fiyatlar karşılığında mobilya tamir hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunulmaktadır.

Hizmet Fiyatınız Nedir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetin fiyatını belirleyen bazı unsurlar bulunmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamıza telefonla ulaşabilirsiniz. Akıllı telefonlar üzerinden de Whatsapp uygulamasını kullanarak ürün fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ürün fotoğraflarını gönderdikten sonra firmamız, detaylı bilgilendirmeyi tarafınıza yapacaktır. Mobilya kurulumu için mobilyanın boyutu, cinsi ve yapısı fiyatı belirleyen önemli unsurlardan olmaktadır.

Hizmet İlkeleriniz Nedir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerde iş güvenliği ilkelerine azami ölçüde dikkat edilmektedir. Ayrıca:

  • Personelimiz hijyen koşullarına uygun olarak çalışır,
  • Son teknoloji ekipmanlarla iş süresi kısaltılmaktadır,
  • 60 dakikada hizmete başlanır ve kısa sürede iş tamamlanır,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı egemendir. Sarıyer mobilya montaj firması olarak tüm mobilya işleriniz için yanınızdayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla