İçeriğe geç
Sultangazi Mobilya Montaj

Sultangazi Mobilya Montaj

Sultangazi mobilya montaj firmamız tarafından mobilyalarınızın ilk kurulumu itina ile yapılmaktadır. Markası ya da modeli ne olursa olsun, herhangi bir mağazadan satın aldığınız mobilyalarınız, talebiniz doğrultusunda aynı gün içerisinde kurulmaktadır. 60 dakika içerisinde mobilya kurulum hizmetine başlanılmakta ve kısa sürede kurulum tamamlanmaktadır. Sultangazi mobilya montaj firması olarak mobilyalarınızın kaliteli bir şekilde kurulmasını sağlamaktayız.

Satıcı Firma Kurulum Yapmadığında İzlenmesi Gereken Yollar

Mobilyayı satın aldığınız firma büyük bir olasılıkla mobilyanın montajını da kendilerinin yaptığını belirtecektir. Ancak yoğun iş dönemleri nedeni ile demonte olarak teslim edilen ürününüzün montaj yapılma süresi uzayabilmektedir. Böyle durumlarda yeni aldığınız ürünü kullanmak için günlerce ya da haftalarca beklemeniz bile imkân dahilindedir. Bunun dışında, internet üzerinden satın aldığınız pek çok mobilyanın kurulum hizmeti sunulmayabilir. İnternet üzerinden satın alınan mobilyanın kurulum hizmeti sunulsa bile çok yüksek fiyatlar talep edilebilmektedir. Bu tarz durumlarla karşılaşıldığında firmamız yanınızda olmaktadır.

sultangazi-mobilya-montaj
sultangazi-mobilya-montaj

Sultangazi Mobilya Montaj Firması Başka Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Firmamız tarafından mobilyanın ilk kurulumu itina ile yapılmaktadır. Bunun dışında kurulu mobilyaların demonte edilmesi, kırılmış ya da işlevini kaybetmiş mobilyaların tamir edilerek tekrar kullanılabilecek bir hale getirilmesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti odaklı olarak hareket etmekteyiz. Piyasanın çok altında hizmet fiyatları talep ederek müşterilerimizi memnun ediyoruz.

Demonte Hizmeti Ne İşe Yarıyor?

Evinizde bulunan mobilyalarınızın sökülmesi gerekebilir. Bu durum özellikle evinizi taşımanız gerektiği durumlarda karşınıza çıkmaktadır. Bazı nakliye firmaları mobilyaların montajını yapmayı kabul etmezler. Genellikle büyük hacimli mobilyaların demontaj işleri sıkıntılı olabilmektedir. Böyle durumlarla karşılaştığınız zaman firmamıza telefonla ulaşabilirsiniz.

Hizmet Fiyatınızı Hangi Faktörler Belirliyor?

Hizmet sunum fiyatlarımız işlem yapılacak mobilyanın:

  • Hacmine,
  • Ölçülerine,
  • Yapısına,
  • Cinsine göre farklılık gösterebilmektedir.

Mobilya kurulum hizmeti almak istediğinizde mobilyanızın fotoğraflarını Whatsapp uygulaması üzerinden firmamıza göndererek hizmet bilgisi almanız mümkündür. Firmamız tarafından sunulan mobilyaya dair tüm hizmetler kalifiye personelimiz tarafından yapılmaktadır. Mobilya tamir hizmetimizi uygun fiyatlar karşılığında alarak yeni mobilya satın alma maliyetinden kurtulabilirsiniz. En kaliteli mobilya hizmetleri için sizleri Sultangazi mobilya montaj firmamıza bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla