İçeriğe geç
Şişli Mobilya Montaj

Şişli Mobilya Montaj

Şişli mobilya montaj büyük markalar tarafından satılan mobilyaların montaj işleri de genellikle satıcı firmalar aracılığı ile yapılmaktadır. Bu firmaların iş yoğunluklarının fazla olduğu dönemlerde, satılan bir mobilyanın montajının yapılması uzun zaman alabilmektedir. Yeni mobilyanın kurulumu için günlerce beklemek yerine mobilya kurulumu yapan başka firmalar tercih edilebilir. Şişli mobilya montaj firması olarak mobilya kurulumlarınızı büyük bir özveri ile yapmaktayız. Her çeşit mobilyanın kurulumu profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. 60 dakikada hizmete başlanmakta ve kısa sürede, kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Şişli Mobilya Montaj Hangi Faaliyetleri Sunmaktadır?

Firmamız tarafından mobilyaların ilk kurulum işlemleri itina ile yapılmaktadır. Ayrıca firmamız:

  • Kurulu mobilyaların demontaj hizmetini,
  • Mobilyaların tamir edilmesi,
  • Kırılan mobilya parçalarının onarılması hizmetlerini de sunmaktadır.

Firmamız tarafından tüm hizmetler için kalifiye personel görevlendirilmektedir. Hizmet öncesinde iş planı firmamızca yapılarak, mobilyanız kısa sürede kullanıma hazır hale gelmektedir. Demontaj işleriniz için de firmamıza güvenebilirsiniz. Eskiyen mobilyalarınızın onarımları yapılarak tekrar kullanım kondisyonuna sahip bir hale firmamız tarafından getirilmektedir.

sisli-mobilya-montaj
sisli-mobilya-montaj

Hizmet Fiyatlarınız Nedir?

Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin fiyatı piyasanın fiyatlarının çok altındadır. Fiyatların piyasanın altında seyretmesinin nedeni, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olmamızdan kaynaklanmaktadır. Kurulumu yapılacak mobilyalarınız için Whatsapp üzerinden ürün fotoğraflarını gönderdiğiniz takdirde kurulum hakkında detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır. Hizmet fiyatı, ürünün özelliklerine göre ve iş hacmine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar her hizmete göre farklılık gösterse de garantili bir hizmet firmamızca sunulmaktadır.

Firmanızın Diğer Firmalardan Farkı Nedir?

Firmamız, sunduğu hizmet kalitesi ile farkını ortaya koymaktadır. Son teknoloji ekipmanlar kullanıldığı için işin tamamlanma süresi kısalmaktadır. Hizmet sunumu sırasında iş güvenliği ilkelerine uygun olarak iş yapılmaktadır. Mobilyanın markası ve modeli ne olursa olsun kurulumu, sökülmesi ve tamiratı firmamız tarafından özveri ile çözüme ulaşmaktadır.

Demonte Hizmetini Nasıl Sunmaktasınız?

Firmamız tarafından sunulan ve kurulu mobilyanın sökülmesi işlemi olan demontaj işlemi, ev taşıma öncesinde talep edilen bir hizmet olmaktadır. Nakliye firmaları tarafından büyük çaplı mobilyaların sökülmesi işlemi her zaman kabul edilmemektedir. Böyle durumlarda Şişli mobilya montaj firması olarak yanınızda olmaktayız. Her türlü hizmet talepleriniz için bir telefon kadar uzağınızda bulunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla