İçeriğe geç
tepebasi-baza-tamiri

Tepebaşı Baza Tamiri

Tepebaşı baza tamiri, evindeki mobilyalara değer veren ve hemen bir köşeye atmak istemeyen Eskişehirlilerin her zaman yanında olan bir hizmettir. Bir eşya satın almak için yapılan masrafın son derece yüksek olması nedeniyle ufak bir arızası olan bir mobilyayı atmak doğru değildir. Üstelik bu ürün baza gibi fonksiyonel bir yapıya sahipse ilk başvurmanız gereken yöntem, profesyonel bir tamir desteği almaktır. Baza tamiri sadece usta eller tarafından yapıldığında size fayda sağlar ve eşyanızın bundan sonrası için daha dayanıklı olmasına yardım eder.

Baza tamiri ile neredeyse tüm arızalar; gerek parça değişimi yapılarak gerekse vidaların sıkılaştırılması, parçanın yerine monte edilmesi, hatalı montajın düzeltilmesi gibi işlemlerle giderilir. Her arıza için uygun montaj ekipmanları ve gerekli özelliklere sahip matkaplar kullanılır. Arızanın boyutuna göre tek personelle ya da çok sayıda personelle size hizmet verilir.

Tepebaşı Baza Amortisörü Tamiri

Amortisör, bazalara asıl özelliğini kazandıran bir parçadır. Baza amortisörü, makasın izin verdiği yüksekliğe kaldırıldıktan sonra kapağın, açık kalabilmesini sağlar. Açık kalan bazaya kıyafet, nevresim takımı ve çok fazla ağırlığa sahip olmayan eşyalar rahatlıkla yerleştirilir. Amortisör arızalandığında ise kapak açık duramaz ve düşer. Bu gibi durumlarda istenmeyen kazaların yaşanmasını engellemek için vakit kaybetmeden baza amortisörü tamiri desteği alınmalıdır.

Amortisörler, belirli bir basınç değerine sahip olan ürünlerdir. Parçanın mekanizmaya tam oturması için bu basınç değerine sahip bir parça ile değişim gerçekleştirilmelidir. Bu sayede açılıp kapanma esnasında herhangi bir sorun meydana gelmez. Değişim için kaliteli yapıda olan amortisörler kullanılmalıdır.

tepebasi-baza-amortisoru
tepebasi-baza-amortisoru

Tepebaşı Baza Makası Tamiri

Baza makası uygun noktalarından üst çerçeveye ve gövde kısmına monte edilen bir parçadır. Bu parça adından da anlaşılacağı üzere açıp kapatma işlevini gerçekleştirir. Baza makasının üzerinde çok sayıda delik vardır. Bu deliklerden yerleştirilen vida ve somonlar, montaj ve baza makası tamiri sırasında kullanılır. Mekanizmada meydana gelebilecek arızalar, genellikle hatalı kullanım sonucu ortaya çıkar. Aşırı ağır yataklar, yatak üzerinde zıplayan çocuklar ya da açık konumda olan bazanın kontrolsüz bir şekilde kapatılması vb. durumlarda istenmeyen arızalar meydana gelir. Baza tamircisi mevcut makasın durumunu değerlendirerek gerekli onarımı yapar. Parça kullanılamaz halde ise piyasada yer alan en kaliteli baza makası kullanılarak değişim gerçekleştirilir.

tepebasi-baza-makasi-tamiri
tepebasi-baza-makasi-tamiri

Tepebaşı Yatak Baza Tamiri

Bazaların tüm kısımlarında arıza meydana gelmesi mümkündür. Ayak, gövde, sunta gibi parçalar ya da çerçeve kısmı kullanıcı hatasına bağlı olarak kısa sürede zarar görebilir. Sizin hiçbir hatanız olmasa bile tercih ettiğiniz baza markasının üretim sırasında kalitesiz parçalar kullanması ve bağlantıları sağlam yapmaması nedeniyle ciddi arızalar söz konusu olabilir. İstikbal, Bellona, Alfemo, Tekzen gibi en popüler firmalardan satın aldığınız ürünlerde bile zaman zaman söz konusu olabilen arızalar nedeniyle işinin ehli bir ustadan yardım almanız gerekir.

tepebasi-yatak-baza-tamiri
tepebasi-yatak-baza-tamiri

Tepebaşı Baza Mekanizması Tamiri

Mekanizması kırılan baza tamiri sırasında ürünün sağlam kısımlarına zarar verilmemesi için ekstra bir özen gösterilmesi gerekir. Uygun olmayan yapıda matkapların kullanımı ya da baza tamircisinin yaptığı hatalar, telafisi mümkün olmayan hasarlarla sizi karşı karşıya bırakabilir. Yatak suntası kırıldığında ya da farklı bir sorun durumunda titiz bir hizmet almak için her zaman firmamız personellerine güvenmelisiniz.  

tepebasi-baza-mekanizmasi-tamiri
tepebasi-baza-mekanizmasi-tamiri

Tepebaşı Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığında evinizde ciddi bir karmaşa başlayabilir. Sandık kısmında bulunan eşyalarınız açıkta kalır ve yatağınızı yere koymak zorunda kalırsınız. Bu nedenle baza tamiri konusunda hızlı bir şekilde destek almanız son derece önemlidir. Bu noktada tercih edeceğiniz personellerin alanında yeterince deneyimli ve tüm arızalara karşı kendi çözümlerini geliştirecek yetenekte olmasına dikkat etmelisiniz.

Baza tamiri konusunda bütçenizi sarsmayacak ücretlerle hizmet vermekteyiz. Bu hizmet sırasında personellerimiz son derece titiz bir şekilde çalışır. İşlem sırasında açığa çıkan tozlar ve döküntüler, personellerimiz tarafından temizlenir. Bazanın da sadece sorunlu bölgesinde işlem yapılarak geri kalan kısmında herhangi bir problem ortaya çıkması engellenir. Firmamız için marka ya da model fark etmez. Popüler markaların yanı sıra bilinmeyen bir atölyede üretilmiş bazalar da rahatlıkla tamir edilerek eski yapısına kavuşturulur. Siz de hemen bizimle iletişime geçerek Tepebaşı’nda bulunan evinizde bazanızın fonksiyonelliğinden yararlanmaya devam edebilirsiniz.

tepebasi-baza-suntasi-tamiri
tepebasi-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla