İçeriğe geç
eskisehir-mobilya-montaj

Eskişehir Mobilya Montaj

Eskişehir mobilya montaj hizmeti, demonte şekilde satılan eşyaların kolayca kurulmasını sağlar. Mobilya montaj; yeni evliler, ev yenileyenler ya da ofisini döşeyenler için uygun bir hizmettir. Bu hizmetten yararlandığınız takdirde kurulum için ekstra zaman ayırmanıza ve kendinizi yormanıza gerek kalmaz. Bunun yanı sıra mobilyalarınızı satın aldığınız firmanın zamanında vermediği kurulum hizmeti nedeniyle mağduriyet yaşamazsınız.

Mobilyalar, evleri süsleyen en önemli eşyalardır. Kullanıcı hatası kaynaklı ya da üretim sürecinde kalitesiz malzemelerin kullanımından dolayı mobilyalarda hasar oluşumu meydana gelebilir. Meydana gelen hasarların giderilmesi sırasında yeterince deneyimli bir firma ile çalışmadığınız takdirde yeni arızalarla karşılaşabilir ve hatta yapılan hatalar sonucu bir daha o çok sevdiğiniz eşyanızı kullanamayabilirsiniz. Eskişehir mobilya montaj alanında hiç zaman profesyonelliğinden ödün vermeden hizmet sunan firmamız ile tüm eşyalarınızı ilk günkü gibi sağlam bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Eskişehir mobilya montaj işlemleri sırasında evinizin ve diğer eşyalarınızın korunması önemlidir. Firmamızda çalışan personellere bu konuda güvenebilirsiniz. Hepsi birbirinden güvenilir olan personellerimize gönül rahatlığıyla evinizi emanet edebilirsiniz.

Eskişehir Montaj Ustası

Montaj ustası, sadece gevşeyen vidaları sıkan ve parçaları bir araya getiren kişiler olarak düşünülmemelidir. Mobilya sektörü artık sadece dikdörtgen kitaplıklar ya da düz bazalar üretmemektedir. Akıllı karyolalar, duvara monte TV üniteleri, hem masa hem sehpa olabilen özel tasarımlar gibi daha nice yeni nesil mobilya vardır. Eskişehir montaj ustası önüne gelen eşyanın tasarımı nasıl olursa olsun hemen gerekli tamir işlemlerini yapar. Ustaların elinden hızlı bir şekilde çıkan eşyalar sayesinde kullanıma çok fazla ara vermek zorunda kalmazsınız.

İkea, İstikbal, Evgör, Doğtaş, Mondi gibi ünlü mobilya markaları, kurulum işlemlerini genellikle ücretsiz yapar. Bu nedenle yoğunlukları bir hayli fazladır. Siz mobilyayı aldıktan sonra hemen kurulumunun yapılmasını istersiniz fakat firmalar yoğunluklarından dolayı size ileri bir tarihe gün verebilir. Bu nedenle kutusundan çıkaramadığınız ürünü kullanamadığınız için evinizde istediğiniz gibi düzen sağlamanız mümkün olmaz. Eşyanızı alır almaz, Eskişehir montaj ustası olarak hizmet veren firmamıza başvurabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın hem görsel şıklığından hem de kullanışlı yapısından yararlanabilirsiniz.

Mobilya kurulumu sırasında titiz davranılması son derece önemlidir. Aksi takdirde çizilme, kırılma, çatlama ya da parça kaybedilmesi gibi sorunlar meydana gelir. Çizilme özellikle delici ve kesici aletlerin tamir edilecek yüzeyin dışında bir alana temas ettirilmesi sonucu gerçekleşir. Çatlama da en sık matkapla müdahale edilen alanlarda olabilir. Matkap kullanımı konusunda yeterince deneyimli olmayan usta ve çırak, delme işlemi sırasında sunta, MDF gibi yüzeylerde çatlaklara yol açar. Firmamızın yetkin elemanları, bu tarz sorunlara mahal vermeden en değerli eşyalarınızı hassasiyetle onarır veya monte eder.

eskisehir-mobilya-montaj-ustasi
eskisehir-mobilya-montaj-ustasi

Eskişehir Mobilya Kurulum

Eskişehir mobilya kurulumu için tüm taleplerinizi titizlikle bize iletebilirsiniz. Mobilya kurulum için satın aldığınız eşyayla beraber size verilen kurulum şemasındaki adımları takip etmelisiniz. Bunun için yeterli vaktiniz ve özellikle de deneyiminiz yoksa kesinlikle böyle bir maceraya girmemelisiniz. Firmamız, mobilya montaj için gittiği evlerde sık sık daha yarısına bile gelmeden bırakılmış masalarla ya da vidaları, rafları ve diğer parçaları yanlış takılmış dolaplarla karşılaşmaktadır. Bu süreçte mevcut parçalar zarar görebilir ya da kurulum için gerekli vida, somun gibi aparatlar kaybolabilir. Böyle bir durum söz konusu olduğunda ekip arkadaşlarımız, aksesuar tedarikini gerçekleştirerek montajı kolaylıkla tamamlar.

Eskişehir mobilya kurulumunda profesyonel şekilde hareket eden ekibimiz, montaj işlemi sırasında etrafı temiz tutmaya da özen gösterir. Matkapla yapılan delme işlemi sırasında açığa çıkan tozlar temizlenir ve eşyaların ambalaj malzemeleri, koruyucular derli-toplu şekilde ev sahibinin yönlendirmesine uygun şekilde kaldırılır. Tüm personeller sosyal mesafe ve diğer hijyen kurallarına uygun şekilde hareket eder. Aynı zamanda iş sağlığına ilişkin gerekli tedbirler, ekibimiz yetkililerince alınır ve tüm çalışanlar için gerekli koruyucu donanımlar tedarik edilir.

eskisehir-mobilya-montaj-kurulum
eskisehir-mobilya-montaj-kurulum

Eskişehir Mobilya Montaj Servisi

Eskişehir mobilya montaj servisi olarak çalışan firmamızdan eskiyen mobilyalarınız için de yardım alma şansınız vardır. Raylı dolapların kapaklarında meydana gelen arızalar, çekmecelerin menteşelerinin değiştirilmesi gibi işlemler ya da farklı bir sorun uzman ekibimiz tarafından kolayca giderilir. Burada eşyanın türü önemli değildir.

Vestiyer, şifonyer, karyola, baza ve daha nice ürün firmamız sayesinde onarılamaz denilen sorunlarından kurtulur ve sahibini yeni mobilya satın alma masrafından kurtarır. Sunduğumuz hizmetler bunlarla da sınırlı değildir. Daha geniş bir odanızı yatak odası yapmak istediğinizde eşyalarınızın yeni odaya kurulması için bize ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ev taşıma sırasında hiçbir deneyimi olmayan nakliye işçilerine montaj yaptırmak istemiyorsanız, şu anda doğru adrestesiniz.

Mobilyaların en sık sorun çıkaran alanlarından biri de ayak kısımlarıdır. Son yıllarda yüksek ayaklı mobilya tasarımlarının yaygınlaşması nedeniyle ince ve zarif yapıda tasarlanan ayaklar her ne kadar şık olsa da kolayca kırılabilmektedir. Kırılan ayakların değişimi için firmamıza başvurarak mobilyanızın dekoratif görünümünü sürdürmesine yardımcı olabilirsiniz.

Eskişehir Mobilya Montaj Hizmeti

Eskişehir mobilya montaj hizmetinde sık karşılaşılan arızaların başında dolap kapak menteşelerinin yerinden çıkması gelir. Bu problem çekmecelerde de sıklıkla meydana gelmektedir. Menteşeler onarılarak ya da değiştirilerek sorunun çözümü sağlanır. Bunun yanı sıra bazaların makas, amortisör ve kilit mekanizmalarında arızalar meydana gelebilir. Özellikle çocuk odalarında bulunan bazalarda meydana gelen arızalar hemen giderilmelidir. Aksi takdirde arzu edilmeyen kazalar yaşanabilir.

Eskişehir mobilya montaj işlemi raf onarımı ve değişimini de yapar. Kitaplık, vitrin ve banyo dolabı gibi eşyalarda bulunan raflar vidalanarak ya da uygun yapıda ayaklar üzerine yerleştirilerek kullanılır. Bu ayaklar kırılabilir ya da rafların montajı sırasında kullanılan vidalar yerinden çıkabilir. Rafta kırılma da söz konusu olabilmektedir.

İnternetten mobilya satan firmalar genellikle kurulum desteği vermez. Bu nedenle kurulum için profesyonel bir montaj firmasından destek almanız şarttır. Mobilyalar her ne kadar yanında kurulum için gerekli aksesuarlarla beraber gönderilse de olası bir aksaklığı önlemek için profesyonel montaj ustası, her zaman yanında farklı mobilyalara uyum sağlayabilecek aksesuarları bulundurmalıdır.

eskisehir-mobilya-montaj-hizmeti
eskisehir-mobilya-montaj-hizmeti

Eskişehir Mobilya Montaj Fiyatları

Firmamız, Eskişehir mobilya montaj fiyatları noktasında her zaman en uygun hizmeti vererek bütçenizi korur. Sunulan fiyat eşyanın yapısına ve işlem sırasında kullanılması gereken parçalara ya da işlemin zorluğuna göre farklılık gösterir. Uygun fiyatı kaliteli bir hizmetle buluşturan ekibimiz, uzun vadede de size tasarruf elde etme fırsatı sunar. Yapılan bakım, onarım ve montaj işinin profesyonellik içermesi sayesinde uzun yıllar yeniden montaj ustası desteği almanıza gerek kalmaz.

Eskişehir mobilya montaj fiyatlarında sunulan fırsatlardan yararlanarak evinizde bulunan ve arızalandığı için bir köşeye attığınız eşyaların avantajlarından tekrar yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ofisinizde yer alan fonksiyonel masalar, kesonlar ve kitaplıklar da profesyonel ekibimizin uzmanlık alanına girmektedir. Meydana gelen en ufak bir arızayı bile uygun fiyatlarımızdan yararlanarak anında giderebilirsiniz.

Bütçenizi sarsmadan hizmet sunmayı şiar edinen firmamıza ulaşarak hemen istediğiniz bir gün için randevu alabilirsiniz. Randevu için belirttiğiniz güne ve saate harfiyen uyan ekip arkadaşlarımız, size gereksiz yere zaman kaybettirmez. Siz de istediğiniz günde hizmet alabilmek için geç olmadan bize ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla