İçeriğe geç
bartin-mobilya-montaj

Bartın Mobilya Montaj

Bartın mobilya montaj, evinizde dekoratif bir görüntü elde etmek ve günlük olarak kullanmak üzere satın aldığınız eşyalarınızın; kurulum, tamirat, bakım gibi ihtiyaçlarında destek sunan bir hizmettir. Bartın’da bulunan evinize internetten beğendiğiniz ya da bir mağazaya giderek satın aldığınız mobilyaları kurmak için üç farklı yol deneyebilirsiniz. Mobilya firmasının ücretsiz kurulum desteğinden yararlanmak, profesyonel kurulum desteği almak ya da montajı kendiniz yapmak; burada karşınıza çıkan seçeneklerdir.

Eşyayı satın aldığınız firmanın sunduğu ücretsiz kurulum desteğinden yararlanabilirsiniz. Firma yetkilileri ücretsiz kurulumu çoğunlukla satın alma işleminin gerçekleştiği gün sunamaz. Size kurulum için belirli bir tarih verir. Evini hemen yerleştirmek isteyen kişiler için geç bir tarih verilmesi, bazı sıkıntılara yol açar. Örneğin; kitaplığınızı kuramadığınız için tüm kitaplarınız açıkta kalır ya da dolaplarınız hala kutusunda beklediği için mutfak eşyalarınızı yerleştiremezsiniz. Bartın mobilya montaj hizmeti talebiyle firmamıza ulaştığınız takdirde mobilyanızı satın aldığınız gün, kurulumunu da yaptırabilirsiniz.

Kendiniz mobilya montajını gerçekleştirmek istediğinizde, kurulum şemasında yer alan adımları takip etmelisiniz. Buna rağmen çoğu zaman kurulum şemasına bakmak yeterli olmaz. Aynı zamanda yeterli tecrübe, teknik ekipman gerekliliği gibi detaylar da önemlidir. Yapılacak küçük bir hata, ciddi problemlere sebep olabilir.

Bartın Montaj Ustası

Bartın montaj ustası, istediğiniz tarihte evinize gelerek aldığınız mobilyaların kurulumunu kısa sürede yapar. İlk aşamada mobilya, kutusundan çıkarılır ve koruyucu ambalaj malzemeleri, naylonlar, lastikler sökülür. Hangi parçaların hangi parçalara bağlanacağı belirlendikten sonra sıralı bir şekilde birleştirme işlemine başlanır. Vidaların sıkı bir şekilde mobilya yüzeyine bağlanması için matkap kullanılmalıdır. Bartın montaj ustası olarak hizmet veren ekip arkadaşlarımız, yeterli deneyime sahip oldukları için kurulumu eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlar.

Kurulum için Bartın montaj ustasını tercih etmenizin bir diğer avantajı da satın aldığınız eşyanın bütünlüğünün bozulmamasıdır. Hatalı yapılan bir işlem sonucunda yüksek maliyetlere katlanarak satın aldığınız mobilyanızın yüzeyinde, çatlamalar meydana gelebilir ya da ciddi kırıklar oluşabilir. Bu nedenle mobilya montaj işini her zaman profesyonel kişilere yaptırmanızda fayda vardır.

Mobilya montajı ve tamiratı sırasında evde herhangi bir zarara yol açılmaması, iş güvenliğinin sağlanması ve hijyenin korunması son derece önemlidir. Eşyaların odalar arasında taşınması sırasında parkelerin ve duvarların çizilmemesi için azami gayret gösterilir. Bunun için uygun sayıda personelle hizmet verilerek taşıma süreci kolaylaştırılır. Personellerimiz maske, eldiven gibi koruyucu donanımları da kullanır. Ahşabın delinmesi ya da ambalajların açılması sırasında açığa çıkan tozlar ve döküntüler, ekip arkadaşlarımız tarafından temizlenir. Böylece evinizde herhangi bir dağınıklık ortaya çıkmaz.

bartin-mobilya-montaj-ustasi
bartin-mobilya-montaj-ustasi

Bartın Mobilya Kurulum

Bartın mobilya kurulum için bizden destek aldığınız takdirde elde edeceğiniz pek çok avantaj vardır. Baza, kitaplık, TV ünitesi ve dolap gibi eşyaların uzun ömürlü olması; profesyonel bir montaj neticesinde mümkündür. Bağlantı noktalarının sağlam bir şekilde sıkılması özellikle bu noktada çok önemlidir. Yeterince sağlam yapılmayan bağlantılar nedeniyle kısa sürede raflar, kapaklar ve menteşeler yerinden çıkabilir.

Kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli detay da işlemin eksiksiz şekilde tamamlanmasıdır. Takılmayan bir vida ya da kullanılmayan bir parça, ciddi sıkıntılara yol açabilir. Örneğin; bazalarda bulunan kilit aparatı takılmazsa bazanın ağır yapıda olan kapağı düşerek yaralanmalara sebep olabilir. Benzer şekilde dolap kapakları da eksik bırakılan bir parça nedeniyle yerinden düşebilir. Bartın mobilya kurulum için profesyonel bir ekip desteği almak, bu sorunları bertaraf etme noktasında size yardımcı olur.

bartin-mobilya-montaj-kurulum
bartin-mobilya-montaj-kurulum

Bartın Mobilya Montaj Servisi

Bartın mobilya montaj servisi tamir gerektiren eşyalarınızı ilk günkü kadar sağlam ve kullanışlı bir yapıya kavuşturur. Dolap kapağı, çekmece rayı ve menteşe onarımı gibi işlemler ile her arıza sıkıntısız bir şekilde giderilir. Ekibimiz paslanan, eskiyen, kırılan parçaları da hızlı bir şekilde değiştirir. Parça değişimi sırasında kaliteli malzemeler tercih edilerek kullanım ömrünün uzatılması amaçlanır.

Bartın mobilya montaj servisi; İstikbal, Bellona, Doğtaş, Evgör ve İkea gibi birçok markanın ürünlerini tamir edebilir. Ünlü markaların yanı sıra özel olarak yaptırdığınız, sipariş üzerine çalışan atölyelerin ürünleri de tamir hizmetimiz kapsamındadır. Yapmanız gereken eskiyen mobilyanızı bir yenisiyle değiştirmeden önce bize ulaşmaktır. Bu sayede ciddi bir masraf altına girmekten kurtulabilir aynı zamanda salon takımı, oturma grubu gibi takım halindeki eşyalarınızın bütünlüğünü bozmamış olursunuz.

Kanepe ve koltuklarda en çok arızalanan kısım genellikle makas mekanizmasıdır. Eski tip mobilyalar açılarak yatak gibi de kullanılır. Aynı zamanda kanepenin ya da koltukların iç kısmına kıyafet, kitap gibi birçok eşya konulabilir. Makasta yer alan kilit ucu bozulduğu ya da kırıldığı takdirde bunları yapmanız mümkün olmaz. Firmamız bu arızayı gidererek mobilyanızı yeniden kullanılabilir hale getirir.

Bartın Mobilya Montaj Hizmeti

Bartın mobilya montaj hizmeti ile tamir edeceğimiz mobilyaların arasında masa, sandalye ve sehpalar da yer alır. Açılabilir yapıda olan masalar, parçalarında meydana gelen kırıklar nedeniyle açılamaz hale gelebilir. Bu da kalabalık bir misafir grubu ağırlamak zorunda olduğunuzda size zorluk çıkarır.

Mobilyalardaki arızaların ortaya çıkma nedeni hatalı yapılan montajlardan da kaynaklanabilir. Örneğin; ev taşıma sırasında deneyimsiz nakliyat personelleri tarafından sökülen masanın ayak montajı, dışa yapılması gerekirken içe doğru yapılmış olabilir. Bu da açılabilir mekanizmanın bozulmasına neden olur. Benzer şekilde dolap rayları ya da menteşeleri hatalı şekilde takıldığı için kapaklar ve çekmeceler düz durmayabilir. Bu sorunlarla karşılaşmamak adına profesyonel hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanmalısınız.

Masa ve sehpaların ayak kısımları kırılarak, eşyanızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Özellikle ince ayaklı olan mobilyalarda, bu durum daha sık yaşanmaktadır. Kırılan malzemenin değiştirilmesi sayesinde masalarınızı ve sehpalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Camlı masalarda ise camın çatlaması sık görülen bir durumdur. Masanıza göre uygun ebatlarda kesilen camlar ile yenilenen mobilyalar eskisinden bile gösterişli bir yapıya kavuşur.

bartin-mobilya-montaj-hizmeti
bartin-mobilya-montaj-hizmeti

Bartın Mobilya Montaj Fiyatları

Bartın mobilya montaj fiyatları, eşyanızın niteliğine, arızasına ve değiştirilen parçalara göre belirlenir. Çok sayıda parça değişimi yapılması gerektiği takdirde maliyetler biraz daha artabilir. Uygun fiyatlar sayesinde uzun zaman önce arızası nedeniyle depoya kaldırdığınız ya da bir kenara attığınız eşyaların onarımını yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda satın aldığınız fakat hatalı kurulum nedeniyle kullanamadığınız eşyaların montajını da yenileyebilirsiniz.

Bartın’da bulunan evinizin yanı sıra iş yeriniz ve ofisiniz için de firmamızdan destek alabilirsiniz. İş yerinizde eskiyen, çizilen ya da farklı bir deformasyona uğrayan eşyalarınızı tamir ettirerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Eskiyen ve yıpranan sandalyeler, koltuklar ve benzeri eşyalarda yapılan onarım çalışmaları neticesinde dekoratif bir ofis görüntüsü elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra personellerinizin de konforlu bir çalışma ortamında faaliyetlerini sürdürmesine yardımcı olabilir ve verimliliği maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Bartın mobilya montaj fiyatlarında sunduğumuz cazip fırsatlardan yararlanmak için hemen randevunuzu almalısınız. Randevu sırasında arıza hakkında bilgi verirseniz, ekibimiz tedarikli şekilde evinize gelir ve yanında uygun parçaları da getirir. İstediğiniz gün ve tarihte hizmet alabilmek için hemen bize ulaşın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla