İçeriğe geç
ankara-mobilya-montaj

Ankara Mobilya Montaj

Ankara mobilya montaj hizmetinde profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa firmamıza başvurabilirsiniz. Ankara’da çok fazla sayıda mobilya firması bulmanız mümkündür. Bu nedenle birçok Ankaralı bilindik markalara yönelmek yerine şehrin özellikle Siteler bölgesinde bulunan mağazalardan eşyalarını almayı tercih etmektedir. Ünlü markaların ise outlet mağazalarının Ankara’da bulunması, şehirde ucuz ve kaliteli mobilyaya ulaşma şansını artırmaktadır.

Satın aldığınız mobilyanın uzun ömürlü bir şekilde kullanılması için ilk olarak montajının doğru şekilde yapılması gerekir. Firmalar her ne kadar ücretsiz montaj desteği sunsalar da yoğunluklarından dolayı size hizmet veremeyebilir. Beklememek ve mobilyalarınızı kullanmaya hemen başlamak için bizden Ankara mobilya montaj desteği alabilirsiniz.

Ankara Mobilya Montaj Ustası

Montaj ustası, yıllar boyunca gerçekleştirdiği farklı eşya kurulumları neticesinde profesyonelleşen kişidir. Ekibimizde yer alan montaj ustalarımız; kitaplık, gardırop, baza, vitrin gibi mobilyalarınızı hiçbir parçayı eksik bırakmayacak şekilde kurar. Kurulum sırasında gerekli olabilecek tüm ekipmanlar ekibimizin yanında bulunur. Matkap, tornavida gibi malzemeler bağlantıların yapılmasında kullanılır.

Mobilyalar genellikle yanlarında kurulum için gerekli aksesuarlarla satışa sunulur. Buna rağmen ekibimiz, yanında getireceği vida, somun gibi aksesuarlarla ekstra güçlendirme çalışmaları yapar. Aynı zamanda eksik gönderilen aksesuarlardan dolayı yaşanacak sıkıntıları da telafi eder.

Montaj ustası olarak aynı anda birden fazla kişi de görev yapabilir. Eşya, çok büyükse ve tek kişinin kaldıramayacağı kadar ağırsa, montaj sırasında bir parçanın tutulup diğerinin takılması gerekiyorsa ya da kurulum için bekleyen çok sayıda eşya varsa en az iki usta görevlendirmelidir. Bu sayede tüm işler hızlı bir şekilde bitirilir.

Ankara montaj ustasının alanında deneyimli olması, montaj sırasında eşyalarınızın zarar görmesini önler. Hatalı kullanılan matkap, sert bir darbe gibi durumlarda çizilme, kırılma ve çatlama gibi problemler yaşanır. Ustalarımız böyle durumları önlemek için matkaba en uygun ucu takar. Gerekmedikçe çekiç gibi malzemeler kullanılmaz. Mutfak dolapları gibi büyük ölçekli ürünlerin montajında çok sayıda personel görev alır. Bu sayede ekstra bir hasar söz konusu olmadan mobilyalarınızı keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

ankara-mobilya-montaj-ustasi
ankara-mobilya-montaj-ustasi

Ankara Mobilya Kurulum

Ankara mobilya kurulum sırasında hijyene, ev düzenini bozmamaya ve müşteri taleplerine dikkat edilir. Matkapla yapılan delme işlemleri sırasında açığa çıkan tozlar, ekibimiz tarafından temizlenir. Kurulum sırasında açığa çıkan ambalaj malzemeleri ve kutular da düzenli bir şekilde kaldırılır. Tüm bu süreçte ekip arkadaşlarımız; sosyal mesafe, maske kullanımı gibi bireysel hijyen tedbirlerine dikkat eder.

Ankara mobilya kurulum ekibimizde yer alan tüm kişiler, güvenilirlikleri ile ön plana çıkar. İşlerinizden yeterli zaman ayıramadığınız için montaj sırasında evde olamayacağınız durumlarda, ekibimize gönül rahatlığıyla anahtarlarınızı da verebilirsiniz. Yapılacak işlemleri bizzat takip etmek istediğiniz takdirde ekibimizin ne denli özverili çalıştığına ve her işi ne denli profesyonellikle hallettiğine tanıklık edebilirsiniz.

Eşyalarınızı farklı bir odaya taşımak ya da odaların kullanım şeklini değiştirmek istediğinizde, tek parça halinde taşıyamadığınız gardıropları ve büyük mobilyaları; ekibimiz sizin için yeni yerlerine kurar. Aynı zamanda ev taşıma firmalarının verdiği montaj hizmetinin yerine ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ev taşıma firmalarının deneyimli olmayan personelleri, mobilyalarınızı sökerken ya da kurarken hasara sebep olabilir. Bunun yanı sıra hatalı montajdan kaynaklanan nedenlerle eşyalarınızın fonksiyonlarını kullanmakta zorlanabilirsiniz. Yapmanız gereken taşınma sürecinde firmamıza başvurmak ve mobilya kurulum sürecini alanında profesyonel kişilere emanet etmektir.

ankara-mobilya-montaj-kurulum
ankara-mobilya-montaj-kurulum

Ankara Mobilya Montaj Servisi

Ankara mobilya montaj servisi olarak sunduğumuz hizmetlerden biri de eşyaların onarılmasıdır. Kullanımdan kaynaklanan nedenlerle ya da mobilya firmalarının üretimde ucuz malzeme kullanmakta ısrar etmesi sonucunda mobilyalarda; parça kırılması, bağlantıların gevşemesi gibi sorunlar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra eskiyen mobilyalar da zamana bağlı olarak zarar görebilir. Profesyonel mobilya montaj firmamız eskiyen eşyalarınızı kolayca tamir eder. Yapılacak müdahalelerle ya da parça değişimleri ile masa, kanepe, koltuk ve baza gibi pek çok eşyayı onarmak mümkündür.

Çok ciddi bir arıza söz konusu olduğunda ekibimiz, arızanın giderilemeyeceğine kanaat getirirse ya da değiştirilmesi gereken parçanın maliyeti çok yüksekse tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi yapar. Buna göre yeni bir eşya alma kararı da verebilirsiniz.

Ankara mobilya montaj servisi, koltuk ve kanepelerin makas kısımlarında meydana gelen arızaları giderir. Makas kısmı kanepelerin açılıp kapanmasını sağlar. Bu sayede kanepeler açılarak yatak olarak kullanılabilir. Aynı zamanda sandık kısımlarına eşya yerleştirebilmek için de makas mekanizmasının doğru çalışması gerekir.

Ankara mobilya montaj servisinden bazalarınızın tamiri için destek alabilirsiniz. Bazalar; amortisör, makas ve kilidin yer aldığı bir mekanizma aracılığıyla çalışır. Bazaların, iç kısmında geniş bir sandık bulunur. Üst kısmına ise bazanın genişliğine göre tek ya da çift kişilik yatak konulur. Yatağın altında bulunan çerçevenin üzerinde yer alan sunta,  size konforlu bir uyku keyfi yaşatır. Bazanızın tüm avantajlarından aynı anda yararlanmak için meydana gelen en ufak bir arızanın bile hemen giderilmesi gerekir. Bunun için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ankara Mobilya Montaj Hizmeti

Ankara mobilya montaj hizmeti, masa arızalarının giderilmesi için gerekli desteği sunar. Masalar son yıllarda ahşabın üzerine cam konularak da üretilmektedir. Cam kısım üzerine yüklenen ağırlıklar nedeniyle ya da darbe sonucu kırılabilir. Bu gibi durumlarda ekibimiz, uygun ölçülerde olan camlarla değişim işlemini gerçekleştirir.

Masalarda meydana gelen bir diğer sorun ise ayakların kırılmasıdır. Kırılan ayaklar değiştirilerek yenilenir. Gövdede meydana gelen çizilmeler ve deformasyonlar da zımpara, boyama gibi işlemler neticesinde giderilir. Masaların yanı sıra sehpalarda da benzer arızalar ortaya çıkabilir.

Dolap ve çekmeceler hem düzenin sağlanmasında hem de görsel olarak sunduğu şıklıkla oldukça önemli ev eşyalarıdır. Dolaplarda; raf, askı, kapak gibi ayrı ayrı çok sayıda parça bulunur. Bu parçaların bağlantı noktalarında meydana gelen gevşemeler ya da suntalarında meydana gelen kırıklar, dolaplarınızı istediğiniz gibi kullanmanıza engel olur. Yeni nesil dolaplarda raylı mekanizma kullanımı da oldukça yaygındır. Rayından çıkan kapaklar, devrilerek ya da düzgün durmayarak arızalara yol açar.

Çekmecelerde en sık görülen arızalardan biri kapak suntasının kırılmasıdır. Bu kırık vidaların yer aldığı bağlantı noktalarında ortaya çıkar. Bu tür sorunların telafisi genellikle yeni bir vidalama noktası belirlenerek sağlanır. Çekmecelerin taban kısımlarında oldukça ince bir sunta kullanılır. Sunta kırılmalarını önlemek için çekmecelerin içerisine çok ağır yapıda olan araç ve gereçler konulmamalıdır.

ankara-mobilya-montaj-hizmeti
ankara-mobilya-montaj-hizmeti

Ankara Mobilya Montaj Fiyatları

Ankara mobilya montaj fiyatları için bütçe dostu seçenekler sunan firmamız, tüm mobilyalarınızın ilk günkü haline kavuşmasını sağlar. Evinizde yer alan bir mobilyanın yerine yenisini koymadan önce bize başvurabilir; böylece gereksiz bir harcama yapmak zorunda kalmadan evinizin dekoratif görüntüsünü koruyabilirsiniz. Ekibimiz aklınıza gelen tüm mobilyalar için size destek olur.

Kurulum, bakım, onarım, parça değişimi gibi geniş bir çerçevede hizmet veren ekibimizden destek almanın bir diğer avantajı da anısı olan eşyaları korumaktır. Sizin için çok değerli olan ve aile büyüklerinizden yadigâr kalan mobilyaları onararak, uzun yıllar kullanmaya devam edebilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve mobilyalarınızı daha kullanışlı bir yapıya kavuşturun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla