İçeriğe geç
odunpazari-mobilya-montaj

Odunpazarı Mobilya Montaj

Odunpazarı mobilya montaj, evinde bulunan eşyaların kurulumunun profesyonel bir şekilde yapılmasını; bakım, onarım gibi ihtiyaçlar söz konusu olduğunda eşyaların kullanılabilir hale getirilmesini sağlayan bir hizmettir. Bu hizmeti alan ya da ilerleyen süreçte almayı planlayan kişiler, her zaman alanında deneyimli ve yeterince profesyonel bir ekiple çalışan firmaları tercih etmelidir. Böylece mobilya kurulum aşamasında alacağınız hizmetten memnun kalırsınız. Gayet düzgün bir şekilde ve montaj şemasında belirtilen detaylara uygun olarak kurulum tamamlanır. Mobilya kurulumun yanı sıra eski ya da yeni fark etmeksizin eşyalarda oluşan hasarlar, kırılmalar ya da darbeye bağlı çizilmeler için de profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Odunpazarı Mobilya Montaj Ustası

Odunpazarı montaj ustası, üretici firmaların ücretsiz olarak sunmasına rağmen genellikle talep edilen zamanda yerine getirmekte zorlandığı kurulum işleminin her an yapılabilmesini mümkün kılar. Firmamızdan alacağınız hizmette kurulumun yapılması için belirli bir tarihi beklemenize gerek kalmaz. Eşyanız evinize ulaşır ulaşmaz ekibimizle iletişim kurarak yeni mobilyanızla buluşabilirsiniz. Bunun için herhangi bir hazırlık yapmanıza da gerek yoktur. Ekibimiz matkap, vida, somun gibi gerekli tüm aparatları yanında getirir. Mobilya firması da kurulum sırasında kullanılmak üzere gerekli aksesuarları temin ettiği için sizden herhangi bir ekipman talebinde bulunulmaz.

Odunpazarı montaj ustası, kurulum sırasında eşyanızın yüzeyinde hasara sebep olacak hareketlerden kaçınarak, matkap ucunu her mobilyaya uygun olacak şekilde seçer. İşlem sırasında eşyanın büyüklüğüne, ağırlığına göre uygun sayıda personel çalıştırılır. Böylece mobilyanın bir yerden bir yere taşınması, sabitlenmesi, bağlantı sırasında tutulması daha kolay hale gelir.

odunpazari-mobilya-montaj-ustasi
odunpazari-mobilya-montaj-ustasi

Odunpazarı Mobilya Kurulum

Mobilyayı kullanılabilir bir yapıya kavuşturmak ve tam anlamıyla kurulumunu yapmak için illaki yeni bir ürün almanıza gerek yoktur. Hali hazırda evinizde bulunan eşyaları, farklı bir odaya yerleştirirken ya da farklı bir eve taşırken kurulum desteğinden yararlanabilirsiniz. Yatak odasını daha geniş bir odaya yerleştirmek istediğinizde, çocuklarınızın odasını ayıracağınız zaman, hatta ufak-tefek yer değişikliklerinde bile Odunpazarı mobilya kurulum ekibimizden destek alabilirsiniz.

Firmamız, ev taşıyanlara profesyonel kurulum desteği verdiği gibi amatörce yapılacak montajın yol açacağı hasarları da en başından önler. Nakliyat firmaları eşya taşıma sırasında masa, vitrin, TV ünitesi gibi birçok parçayı söker. Bu işlem acemice yapıldığı için parça kaybı, hatalı montaj, eşyanın zarar görmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. Yapmanız gereken taşınma süreci kesinleştikten sonra firmamızdan yardım almaktır.

odunpazari-mobilya-montaj-kurulum
odunpazari-mobilya-montaj-kurulum

Odunpazarı Mobilya Montaj Servisi

Mobilyalar en çok bakım ve onarım isteyen eşyaların başında gelir. Ayakların kırılması, menteşe gevşemesi, dolap kapaklarının raydan çıkması gibi pek çok sorun, eşyanızın fonksiyonlarını yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle tamir gerektirecek problemler meydana geldiği anda firmamızla görüşmenizde fayda vardır. Eskiyen eşyalar, piyasada yer alan ve kendi yapılarına uygun parçalar kullanılarak yenilenir. Bir mobilyaya, orijinalinde yer alan parça çıkarılarak yenisi takılacaksa, kaliteye azami derecece dikkat etmek gerekir. Odunpazarı mobilya montaj servisi sorunları tamamen ortadan kaldırdığı hizmeti ile uzun vadede ciddi tasarruflar ortaya çıkarır. Uzun yıllar tekrar arızalanmayan eşyalarınızı keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Odunpazarı Mobilya Montaj Hizmeti

Mobilya arızaları arasında belki de en çok meydana geleni cam kırılmasıdır. Vitrin, masa, sehpa gibi ürünlerde tasarım amaçlı cam kullanılabilir. Bunun yanı sıra zamanla aşınan ve yıpranan metal destekli bağlantı parçaları da eşyanızın yapısını hemen bozabilir. Mekanizma arızalarının ve gövdede meydana gelen arızaların giderilmesi sırasında; zımparalana, boyama, badana gibi işler de yapılabilir.

Baza gibi farklı fonksiyonlara sahip ürünlerde tamir hizmetinin vakit kaybetmeden sunulması gerekir. Baza, kilit sistemi çalışmadığı takdirde düşerek ciddi yaralanmalara yol açabilir. Bazalarda bulunan amortisörler de oldukça önemli bir işlevi yerine getirir. Kapak kısmının açık vaziyette durmasını sağlayan amortisörde meydana gelen problemler, hemen giderilmelidir. Odunpazarı mobilya montaj hizmeti ile evinizi tehlikelerden uzak güvenli bir hale getirebilirsiniz.

odunpazari-mobilya-montaj-hizmeti
odunpazari-mobilya-montaj-hizmeti

Odunpazarı Mobilya Montaj Fiyatları

Firmamız Odunpazarı mobilya montaj fiyatlarında en uygun seçenekleri sunar. Böylece bütçenizi zorlamadan ihtiyaç duyduğunuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sunulan hizmetin uzun vadede etkili çözümler üretmesi nedeniyle tekrarlayan masrafların önüne geçmek de mümkün hale gelir. Kaliteli montaj ve tamir hizmetinden hemen yararlanmak için günün her anında bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla