İçeriğe geç
sivrihisar-mobilya-montaj

Sivrihisar Mobilya Montaj

Sivrihisar mobilya montaj, eşyaların kurulumunu kapsayan bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmalar; tamirat ve bakım gibi işlemleri de gerçekleştirir. Sivrihisar mobilya montaj, eşyalarını yenilemek için yüksek masraflara katlanmak istemeyen ve eşyalarının kurulumunu profesyonel bir ekibe emanet etmek isteyen kişilerin işini kolaylaştıracak türdendir. Eski ya da yeni model olduğu fark etmeksizin; kanepe, koltuk, masa, sehpa gibi çok çeşitli eşyalar gerekli onarımlar yapıldıktan sonra kullanışlı bir yapıya kavuşur. Mobilyanız evinize ilk ulaştığında kurulumu da profesyonel şekilde yapılırsa uzun yıllara varan bir kalite sizi bekler. Sivrihisar mobilya montaj konusunda firmamızı tercih ederek daha uzun ömürlü bir kullanım imkânıyla eşyalarınızın fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz.

Sivrihisar Mobilya Montaj Ustası

Sivrihisar montaj ustası olarak firmamızda çalışan kişiler, uzun yıllara varan deneyimleriyle farklı eşyaları kolayca kurar ve tamir eder. Bu deneyimli ekip sayesinde hatalı montaj nedeniyle eşyalarınızda hasar meydana gelmez. İnternetten sipariş ettiğiniz mobilyaları ya da bir mağazadan aldıklarınızı kullanmaya başlamak için satıcının size ücretsiz montaj hizmeti sunmasını da bekleyebilirsiniz. İstikbal, Bellona, Doğtaş gibi büyük firmalar müşterilerine kurulum desteği vermek için uygun bir tarih belirler. Bu tarih, yoğunluktan dolayı genellikle mobilyanızın evinize geldiği tarihten çok ileri bir zamana denk gelebilir. Bunun yanı sıra eşyanın teslimatında da farklı firmaların farklı politikaları vardır.

Belirli bir ağırlığın üzerinde olan mobilyaları çoğu firma, evinizin bulunduğu kata çıkarmaz ve dış kapıda bırakır. Bu nedenle montaj geciktiği takdirde eşyanızı kendi imkânlarınızla evinize çıkarmanız gerekir. Günlerce beklememek ve eşyanızı evinize hemen kurmak için Sivrihisar montaj ustasından destek almalısınız.

sivrihisar-mobilya-montaj-ustasi
sivrihisar-mobilya-montaj-ustasi

Sivrihisar Mobilya Kurulum

Sivrihisar mobilya kurulum hizmetini gerçekleştirmek üzere evinize ya da ofisinize gelen ekibimize, kurulum için belirlediğiniz alanı göstermeniz gerekir. Kurulum için hangi odayı kullanacağınıza doğru karar vermeniz oldukça önemlidir. Yanlış karar vermeniz halinde tekrarlayan sökme ve kurulum işlemlerinin maliyetine katlanmak zorunda kalırsınız.

Kurulum için gerekli ekipmanlar, personellerimizin yanında bulunur. Böylece üretici firmanın gönderdiği aksesuarlarda bir eksiklik olması ya da ekstra bir güçlendirme yapılması durumunda, montaj süreci sekteye uğramaz. Sivrihisar mobilya kurulum ekibimiz, eşyalarınızın yanı sıra evinizi de koruyarak oldukça temiz çalışır. Kurulum yapılan alandaki parkelerin ve diğer döşemelerin zarar görmesine, kirlenmesine müsaade edilmez.

sivarihisar-mobilya-montaj-kurulum
sivarihisar-mobilya-montaj-kurulum

Sivrihisar Mobilya Montaj Servisi

Sivrihisar mobilya montaj servisi; baza tamiri, yatak başlığı değişimi, ayak tamiri, çekmece rayı montajı gibi birçok işlemi gerçekleştirir. Mobilyaların arızaları genellikle en sık kullanılan ve hareket ettirilen kısımlarında gerçekleşir. Örneğin; raylı dolapların kapakları sürekli açılıp kapatıldıkça kapak raydan çıkarak, hareket ettirilemez hale gelebilir. Benzer bir durum çekmecelerde de söz konusudur. Aynı zamanda kullanıcı hatalarına da bağlı olarak da kapaklar raydan çıkabilir.

Sivrihisar Mobilya Montaj Hizmeti

Üzerinde, kapaklarında ya da farklı bir kısmında cam kullanılan mobilyaların sayısı bir hayli fazladır. Cam kırıldığı ya da çatladığı takdirde yaralanmalara sebep olabilen bir malzemedir. Bu nedenle evinizdeki camlı mobilyalarınızda bu tarz sorunlar varsa hemen bizimle iletişime geçerek, cam değişimi yapılmasını talep etmelisiniz.

Arızalandığı takdirde güvenlik tehdidine yol açacak eşyalardan biri de bazalardır. Bazalarda bulunan makas mekanizması arızalanınca, ağır yapıda olan kapak üzerinize düşebilir ve yaralanmanıza yol açabilir. Çocuk odalarında bulunan bazalarda meydana gelecek arızalar ise çok daha ciddi sorunlara sebep olabilir. Sivrihisar mobilya montaj hizmeti ile en ciddi sorunlara bile uzun vadeli çözümler sağlanır.

sivrihisar-mobilya-montaj-hizmeti
sivrihisar-mobilya-montaj-hizmeti

Sivrihisar Mobilya Montaj Fiyatları

Sivrihisar mobilya montaj fiyatlarında makul seçeneklerle karşınıza çıkan firmamız, özellikle yeni ev kuranlar ya da evlenenler için avantaj sağlar. Kurulması gereken çok sayıda eşyası olan kişiler, ekibimize ulaşarak bir gün içerisinde tüm mobilyalarını kullanmaya başlayabilir. Arızası nedeniyle kullanamadığınız, depolara kaldırdığınız eşyaları da profesyonel ekibimiz sayesinde yeniden evinize taşıyabilirsiniz.

Çok yüksek miktarlarda olan mobilya fiyatları nedeniyle yeni eşya almakta zorlanan kişiler için destek sunan firmamız, bu sayede gereksiz yere masraf yapmanızı önler. Hemen iletişim numaramızdan bize ulaşarak, Sivrihisar’daki evinizdeki ya da ofisinizdeki mobilyalarınız için gereken onarım hizmetini alabilirsiniz. Yeni satın aldığınız mobilyalar, evinize geldiği anda bize ulaşarak anında kurulumun ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Sivrihisar mobilya montaj, evinizi güzelleştirmek ve düzeninizi vakit kaybetmeden kurmak için son derece avantajlı bir hizmettir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla