İçeriğe geç
seyitgazi-mobilya-montaj

Seyitgazi Mobilya Montaj

Seyitgazi mobilya montaj, evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyaların kalitesini koruması için alınması gereken bir hizmettir. Bir eşyanın kalitesini belirleyen unsurlar; montajının nasıl yapıldığı, nasıl kullanıldığı ve nasıl tamir edildiğidir. Kurulum sırasında takılmayan parçalar, gevşek bırakılan vidalar ya da hatalı birleştirilen bölümler; eşyanızın tüm işlevselliğini bozar.

Kapağı açılmayan dolaplarla ya da rayından çıkan çekmecelerle karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, yapmanız gereken Seyitgazi mobilya montaj için profesyonel bir yaklaşımla faaliyetlerini sürdüren firmamızı tercih etmektir. Alanında deneyimli personellerle Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmet veren firmamız, eşyalarınızı uzun süre sorunsuz şekilde kullanmanız için hem montaj hem de bakım ve onarım konusunda size gerekli desteği sağlar.

Seyitgazi Mobilya Montaj Ustası

Seyitgazi montaj ustasının görevi; karyola, kanepe, koltuk, TV ünitesi gibi farklı türlerdeki mobilyaları aynı kalitede olacak şekilde monte etmektir. Mobilyanın kurulumu ne denli zor olursa olsun, bu durum usta için bir engel teşkil etmemeli; kendi yeteneklerini de ortaya koyarak sonuca en doğru yoldan ulaşmalıdır. Kurulum sırasında; matkabın yanlış kullanımı, parçaların yere düşürülmesi gibi durumlarda yüzeyde çizilme ya da çatlama gibi problemler ortaya çıkar. Bunu engellemek için ekibimizden yeterli sayıda personel, iş birliği içerisinde çalışmalarını yürütür.

seyitgazi-mobilya-montaj-ustasi
seyitgazi-mobilya-montaj-ustasi

Seyitgazi Mobilya Kurulum

Mobilya kurulumunda teknik detaylara dikkat etmek ve her eşyanın yapısına uygun ekipmanlar kullanmak önemlidir. İnce suntadan üretilmiş bir raf, alacağı sert bir matkap darbesi neticesinde kırılabilir. Kalın suntalar ise doğru matkap ucu kullanılmadığı takdirde çatlayabilir. Ustalarımız yanlarında bulundurdukları ekipmanlar arasından en uygun olanı tercih ederek eşya üzerinde kullanır. Kurulumu zorlu ve karmaşık olan mobilyalarda ürünle beraber verilen kurulum şemasına da bakılır. Bu sayede hatalı monte işlemlerinden kaynaklanan sıkıntılar en başından önlenir.

seyitgazi-mobilya-montaj-kurulum
seyitgazi-mobilya-montaj-kurulum

Seyitgazi Mobilya Montaj Servisi

Seyitgazi mobilya montaj servisi ekipleri, montajın yanı sıra onarım işlemleri için de sizin yanınızdadır. Koltuk ve kanepelerin bozulan makasları, bazaların yerinden çıkan amortisörleri ya da TV ünitesinin düşen rafı… Kısacası tüm arızalar ve parça değişimi gerektiren işlemler, profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede tamamlanır. Zamanında yaptırmadığınız bir onarım işlemi, ev kazalarının bir numaralı sebebi olabilir. Çocuğunuzun oyuncağını almak için kaldırdığı arızalı baza kapağı, aniden düşerek ciddi bir yaralanmaya sebep olabilir. Aynı durum kanepeler için de söz konusudur. Kanepenin bozulan makası, açılma sonrası sabit durmasını engeller. Elinizden bıraktığınız kanepenin açılır kısmı, düşerek size zarar verebilir. Yapmanız gereken Seyitgazi mobilya montaj için firmamıza başvurmak ve evinizi güvenli bir yapıya kavuşturmaktır.

Seyitgazi Mobilya Montaj Hizmeti

Alacağınız hizmetin kalitesinden emin olmak için firmamızın referanslarını inceleyebilirsiniz. Uzun yıllara varan deneyimi ile gerekli onarım çalışmalarını hızlı bir şekilde yapan ekibimiz sayesinde yeni mobilya satın almanıza gerek kalmaz. Böylece bütçe tasarrufu sağlayabilir ve gereksiz harcamaların önüne geçebilirsiniz. Mobilyanızı satın aldığınız firmanın teslimat için evinize geleceği tarih kesinleştiğinde, hemen bize başvurabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız kutu içerisinde beklemek zorunda kalmaz. Dolapların, çekmecelerin içerisine yerleştirmeyi planladığınız eşyaların açıkta kalmaması için vakit kaybetmeden bize ulaşmalısınız. Seyitgazi mobilya montaj hizmetinden yeni bir eve taşınırken de yararlanabilirsiniz. Nakliye personellerinin hatalı olarak yapacağı işlemler nedeniyle sıkıntı yaşamamak için taşınma sürecinde profesyonel bir montaj ekibinden destek almalısınız.

seyitgazi-mobilya-montaj-hizmeti
seyitgazi-mobilya-montaj-hizmeti

Seyitgazi Mobilya Montaj Fiyatları

Mobilya montaj fiyatlarının uygun seviyelerde olması, herkesin bu hizmetten yararlanmasını mümkün kılar. Hizmetimizde herhangi bir adet sınırlaması yoktur. Bir tane mobilya için destek alabileceğiniz gibi çok sayıda mobilya için de profesyonel hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajından yararlanarak uzun süredir kullanamadığınız karyolalarınızı, bazalarınızı ya da koltuklarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Sizi yeni mobilya alma zahmetinden kurtaran hizmetimizden evinizde yapmak istediğiniz dekoratif değişiklikler için de yararlanabilirsiniz. Yatak odasını başka bir odaya taşımak ya da salonda bulunan mobilyaları oturma odasına yerleştirmek gibi farklı amaçlar için kendinizi yormanıza gerek yok. Sizin belirttiğiniz şekilde yeni yerine kurulan mobilyalar ile uzun yıllar evinizin dekoratif görüntüsünü korumanız mümkündür. Sadece eviniz için değil ofisinizde bulunan eşyalarınız için de bizden hizmet alabilirsiniz. Randevunuzu hemen alarak kurulum, tamirat gibi ihtiyaçlarınızı,  istediğiniz gün ve saatte firmamızın yetkili personellerine yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla