İçeriğe geç
saricakaya-mobilya-montaj

Sarıcakaya Mobilya Montaj

Sarıcakaya mobilya montaj, ev dekorasyonunun önemli bir parçası olan mobilyaların kurulumunun ve onarımının yapılmasını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmeti veren firmalar sayesinde internetten ya da bir mağazadan satın alınan ürünün kurulumu için beklemenize gerek kalmaz. Aynı zamanda severek kullandığınız ya da işinizi büyük ölçüde kolaylaştıran bir eşyayı hemen tamir ettirerek, kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mobilya mağazasından eşya satın aldıktan sonra montaj süreci genellikle sıkıntılıdır. Özellikle yaz sezonunda firmaların iş yoğunluğu sebebiyle yeni aldığınız bir eşyanın kurulumunu yaptırmak için günlerce, hatta haftalarca beklemek zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte dolaplarınıza koyacağınız kıyafetler açıkta kalır. Yeni bir ev kurduysanız ve çok sayıda mobilya montajı yaptırmanız gerekiyorsa, yatağınızı koyacak bir baza ya da televizyonunuzu keyifle izlemenizi sağlayacak bir TV ünitesi olmadığı için sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken Sarıcakaya mobilya montaj için firmamıza başvurmaktır.  

Sarıcakaya Mobilya Montaj Ustası

Sarıcakaya montaj ustası; kanepe, baza, kitaplık ya da TV ünitesi gibi farklı eşyaların kurulumunu kısa sürede yapar. Klasikleşmiş kalıpların dışında tasarlanmış ve farklı geometrik biçimlerde olan mobilyaların eksik bir parça bırakılmadan, kurulum şemasında belirtildiği gibi montajı yapılır. Bu süreçte gerekli tüm ekipmanlar ekibimiz tarafından sağlanır. Üretici firmanın mobilya ile beraber gönderdiği aksesuarlarda eksiklik olması halinde ekibimiz, yanında bulunan aksesuarlar ile eksikliğin telafi edilmesini sağlar.

Sarıcakaya montaj ustası, kurulum sırasında hijyen için gerekli özeni de gösterir. Etrafta kirliliğe ve dağınık bir görüntüye sebebiyet vermemek için gerekli çalışmalar ekibimiz tarafından yapılır. Boşalan eşya kutuları ve çıkarılan ambalaj malzemeleri, düzenli bir şekilde ortadan kaldırılır. Matkapla yapılan işlemler sırasında açığa çıkan tozların temizlenmesiyle montaj sonrası sizin ekstra bir temizlik yapmanıza ya da etrafı düzenlemenize gerek kalmaz. Yapmanız gereken dolaplarınızı yerleştirmek, TV’yi üniteye koymak ya da kitaplarınızı dilediğiniz gibi raflara dizmektir.  

saricakaya-mobilya-montaj-ustasi
saricakaya-mobilya-montaj-ustasi

Sarıcakaya Mobilya Kurulum

Sarıcakaya mobilya kurulum kadar hayatınızı kolaylaştıracak bir diğer hizmet de onarımdır. Arızası nedeniyle uzun süredir kullanamadığınız eşyalar, firmamızdan alacağınız onarım hizmeti neticesinde ilk satın aldığınız günkü kadar sağlam bir yapıya kavuşur. Bazı mobilyalar daha sık kullanıldıkları ve hassas bir mekanizmaya sahip oldukları için kolayca arızalanır. Örneğin çekyatlarda bulunan makas mekanizması, sık açılıp kapanmaya bağlı olarak zamanla bozulur. Benzer bir durum, bazalarda da meydana gelir. Bazada bulunan makas sistemi sık kullanımda arızalanarak açılıp kapanmayı engeller.

Sarıcakaya mobilya kurulum ekibi, montaj konusunda gösterdiği başarısını tamiratta da sergiler. Tamirat sırasında sergilenen profesyonel işçilik neticesinde eşyalarınızda tekrar bir arıza meydana gelme ihtimali ciddi anlamda azalır.

saricakaya-mobilya-montaj-kurulum
saricakaya-mobilya-montaj-kurulum

Sarıcakaya Mobilya Montaj Servisi

En sık arızalanan mobilyalardan biri bazalardır. Bazalarda bulunan ve amortisör adı verilen parça, zamanla arızalanabilir. Amortisör değişimi yapılarak bu sorunun üstesinden gelmek mümkündür. Değişim için kaliteli bir malzeme tercih edilmelidir. Dolap ve çekmecelerde de sık sık arıza söz konusu olabilir. Dolapların yerinden çıkan menteşeleri, kapakların da çıkmasına sebep olur. Rayları arızalanan çekmeceleri ise kullanmaya devam etmeniz mümkün değildir. Tüm bu arızalara katlanmamak için Sarıcakaya mobilya montaj servisinin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Sarıcakaya Mobilya Montaj Hizmeti

Sarıcakaya mobilya montaj hizmetinden yararlanmak, bütçenizi tasarruflu bir şekilde kullanma yönüyle avantajlıdır. Eskiyen ve arızalanan mobilyalarınızı bir kenara atıp yeni eşyalar satın almak, ciddi bir masraf anlamına gelir. Bu masrafa katlanmamak için eşyalarınızın firmamızın profesyonel çalışanları tarafından onarılması en cazip seçenektir.

saricakaya-mobilya-montaj-hizmeti
saricakaya-mobilya-montaj-hizmeti

Sarıcakaya Mobilya Montaj Fiyatları

Sarıcakaya mobilya montaj fiyatlarında sunulan fırsatlar, yüksek bir harcama yapmadan eşyalarınızı kullanmaya devam etmenizi sağlar. Böylece çok sayıda eşyanızın kurulumunu tek seferde yaptırabilirsiniz. Onarılmak için bekleyen eşyalarınızın sayısının fazla olması halinde ise seçim yapmak zorunda kalmadan gerekli işlemleri kolayca yaptırabilirsiniz.

Makul seviyelerde olan Sarıcakaya mobilya montaj fiyatları, dekorasyonunuzun bozulmasına fırsat vermez. Koltuk takımlarında ya da yatak odası takımlarında yer alan herhangi bir mobilya arızalandığında, dekoratif görüntü bozulur. Bu nedenle vakit kaybetmeden ekibimizle iletişime geçerek, takımınızın uyumlu görüntüsünü tekrar elde edebilirsiniz. İstikbal, Doğtaş, Bellona, Evgör ve Evkur gibi ünlü markalara ait ya da özel üretim olan mobilyalarda ihtiyaç duyduğunuz her türlü onarım hizmeti, ekibimiz tarafından itinayla sunulur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla