İçeriğe geç
odunpazari-baza-tamiri

Odunpazarı Baza Tamiri

Odunpazarı baza tamiri, evinde geniş bir depolama alanı ve konforlu bir yatma alanı olarak bazaları kullananlar için oldukça cazip bir hizmettir. Bu hizmet dâhilinde bazada meydana gelen her türlü arıza giderilir ve kaliteli malzemelerle gerekli durumlarda parça değişimi yapılır. Baza tamiri oldukça komplike bir iştir. Ürünün çok fonksiyonlu olması, bağlantı mekanizmasında birden çok parça olması ve ağır yapısı nedeniyle tamirat işleminin kesinlikle bir usta tarafından yapılması gerekir. Baza tamircisi, bu komplike ürünü kolayca tamir edebilecek deneyime sahip olmalı ve gerekli durumlarda kendi çözüm yollarını geliştirmelidir.

Odunpazarı Baza Amortisörü Tamiri

Baza amortisörü tamiri, mekanizmaya hayati dokunuşu yapacak olan işlemdir. Amortisör, kapak kısmı ile sandık kısmı arasında bağlantıyı sağlayarak her kullanımı güvenli hale getirir. Amortisörün uyguladığı basınç sayesinde baza kapağı belirli bir açıklıkta, yere düşmeden durabilir. Bunu sağlayan makas üzerine monte edilen amortisördür. Her marka ve modelde farklı basınç değerine sahip olan bir amortisör kullanılır. Basınç değeri, malzemenin üzerinde yazılıdır. Parça değişimi gerektiğinde bu değere göre yeni ürün satın almanızda ve amortisör arızası için firmamızdan randevunuzu alırken basınç değerini belirtmenizde fayda vardır.

odunpazari-baza-amortisoru
odunpazari-baza-amortisoru

Odunpazarı Baza Makası Tamiri

Baza makası, en sık arızalanan parçaların başında gelir. Kullanıcı hatası, makas mekanizmasının bozulmasının temel sebeplerindendir. Yatağın çok ağır olması, yatak üzerinde çocukların sürekli zıplaması, ağır yükler altında bazanın ezilmesi; makas arızasının nedenleri arasında gösterilebilir. Aynı zamanda kalitesiz malzeme kullanımı sonucunda sizin hiçbir hatanız olmasa bile makas bozulabilir.

Baza makası tamiri güvenli bir kullanım açısından da son derece önemlidir. Hatalı ya da eksik yapılan tamir işlemleri neticesinde baza kapağı aniden düşerek size ya da ailenizden herhangi birine zarar verebilir. Özellikle çocuklar bu noktada yüksek risk altındadır. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için en sağlam yapıda bile olsa çocuklarınızın bazayı açıp kapatmasına izin vermemelisiniz.    

odunpazari-baza-makasi-tamiri
odunpazari-baza-makasi-tamiri

Odunpazarı Yatak Baza Tamiri

Vidası gevşeyen, parçası deforme olan ya da kırılan baza tamiri konusunda firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz. Evlerde hayatı kolaylaştıran bazaları, bir yenisiyle değiştirmek oldukça maliyetlidir. Tek bir noktasında meydana gelen arıza nedeniyle eşyanızı çöpe atmak da ciddi bir israfa yol açar. Yapmanız gereken arıza hangi boyutta olursa olsun tamir için firmamıza başvurmaktır. Alanında deneyimli ustalarımız, onarılması en güç noktalardaki arızları bile uzmanlığını konuşturarak giderir.

odunpazari-yatak-baza-tamiri
odunpazari-yatak-baza-tamiri

Odunpazarı Baza Mekanizması Tamiri

Makas, bazanın mekanizmasını oluşturan temel parçadır. Üzerine amortisör ve kilit takılarak kullanılan makas, vidalar yardımıyla kapağa ve sandığa bağlanır. Bu bağlantıların gevşek ya da hatalı şekilde yapılması, kısa sürede arızalarla karşı karşıya kalmanıza yol açar. Aynı zamanda vidalama işlemi sırasında uygun tork ayarını bulmanız da önemlidir. Torkun yüksek olması, hatalı matkap ucu seçimi gibi nedenlerle vidaya, makasa ya da baza suntasına zarar verebilirsiniz.

odunpazari-baza-mekanizmasi-tamiri
odunpazari-baza-mekanizmasi-tamiri

Odunpazarı Baza Suntası Tamiri

Baza suntası tamiri ile eskiyen sunta yenisiyle değiştirilir. Bazı markalar üretim süreçlerinde ucuz malzeme kullanarak maliyetlerini düşürmeye çalışır. Bu da tüketicinin aldığı üründe hemen arıza meydana gelmesine sebep olur. Baza suntası, kalitesiz malzemeden üretildiyse kolayca kırılır. Kırılan suntanın yeniden kullanılması mümkün değildir.

Profesyonel bir baza tamircisi tarafından yapılacak işlem neticesinde yeni bir sunta, metal ayaklar üzerine monte edilir. Bu işlem için MDF malzemeden üretilen ürünler de tercih edilebilir. MDF’nin suntadan daha kaliteli bir ürün olması, bazanın kullanım ömrünün uzamasını sağlar. Yatak suntası kırıldığında vakit kaybetmeden firmamıza başvurursanız, eşyanızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

odunpazari-baza-suntasi-tamiri
odunpazari-baza-suntasi-tamiri

Odunpazarı Baza Tamiri Fiyatları

Kırılan baza tamiri ve daha pek çok iş için hizmet veren firmamız, cazip fiyat fırsatlarıyla da her zaman yanınızdadır. baza tamiri, ayak ve makas gibi parçaların değişimi noktasında en kaliteli malzemelerle size hizmet veren firmamız, eşyanızın ilk günkü kalitesini uzun yıllar korumasına yardımcı olur.

Dilerseniz yatak başlığının bazaya monte edilmesi için de ekibimize başvurabilirsiniz. Yeni bir yatak başlığı aldığınızda montaj işlemi marka yetkilileri tarafından yapılmadıysa hem başlığa hem de bazaya zarar vermemek için profesyonel bir usta bulmalısınız. Hizmet ağını son derece geniş tutan firmamız, bütçenizi korumak ve eşyalarınızı güvenle kullanmak için en doğru adrestir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla