İçeriğe geç
mihalgazi-baza-tamiri

Mihalgazi Baza Tamiri

Mihalgazi baza tamiri hayatınızda ciddi anlamda kolaylık sağlayacak bir hizmettir. Evlerde pek çok mobilya olmasına rağmen fonksiyonel ve farklı amaçlara hizmet eden çok fazla seçenek yoktur. Bu anlamda bazaların farklılığından ve kendine has yapısından bahsetmekte fayda vardır. Hem sandık olarak kullanılabilen hem de yatakların uzun ömürlü kullanımına imkân veren bu mobilyanın mekanizması da kendine özeldir. Makas, amortisör, sunta gibi farklı parçaları bulunan bazalar zamanla arızalara yol açacak sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Baza tamiri de bu sorunların ortaya çıktığı zamanlar da sunulan bir hizmettir. Baza arızaları söz konusu olduğunda hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mihalgazi Baza Amortisörü Tamiri

Bazanızın, sandık kısmını kullanabilmek için üzerinde yatağın yer aldığı kapağı kaldırmalısınız. Kapağın açık vaziyette durabilmesi için amortisör desteği kullanılır. Her markaya ve modele özel olarak üretilen baza amortisörü çeşitlerinde kullanım hatasından kaynaklı arızalar meydana gelebilir. Arızaların ortaya çıkmasındaki sebep, bazen markaların üretim sürecinde kalitesiz malzemelere yer vermesi olarak gösterilebilir. Üretim maliyetlerini düşürmek için başvurulan bu yöntemin kullanıcılardaki karşılığı baza amortisörü tamiri için yapılan masraftır. Bellona, İstikbal, Kelebek, Çilek, Enza gibi en kaliteli mobilya markalarında bu tarz sorunlar çok fazla ortaya çıkmazken bilinmedik markalarda arızalar daha fazla yaşanır.

mihalgazi-baza-amortisoru
mihalgazi-baza-amortisoru

Mihalgazi Baza Makası Tamiri

Makas sistemi, bazanın yanı sıra çekyat, kanepe ve koltuk gibi mobilyalarda da bulunur. Bu sayede sadece oturma ya da yatma alanı olarak kullanılan eşyalara sandık fonksiyonu da eklenir. Aynı zamanda makas sistemi sayesinde kanepeler ve koltuklar yatak formuna da dönüştürebilir. Baza makası tamiri, mobilyanızın fonksiyonlarından yararlanabilmeniz için bir an önce yapılması gereken bir işlemdir. Makas bozulduğu takdirde sandığı kullanmanız mümkün olmaz. Aynı zamanda arızalı haliyle bazanızı kullanmaya devam etmeniz kapağın aniden düşmesine ve güvenlik tehdidine sebep olur. Kırılan makas sebebiyle kapağın çarpmasıyla yaralanabilirsiniz. Çocuk odalarında ise tehlike daha ciddi bir hal alır ve daha ciddi yaralanmalar meydana gelebilir. Firmamıza arıza meydana gelir gelmez başvurduğunuz takdirde tüm tehlikeleri bertaraf edebilirsiniz.

mihalgazi-baza-makasi-tamiri
mihalgazi-baza-makasi-tamiri

Mihalgazi Yatak Baza Tamiri

Bazaların yatak kısmında yer alan malzemeler çerçeve ve suntadır. Suntanın kalınlığının uzun süreli ağırlık taşımaya elverişli olması önemlidir. Çerçeve kısmının da aynı şekilde kaliteli bir yapıda olması gerekir. Yatak baza tamiri ile kalitesiz yapıda olan malzemelerin yol açtığı problemleri gidermek mümkündür. Kırılan suntalar, eğilen ve çöken çerçeveler ya da farklı bir problem söz konusu olduğunda hem yerinde yapılacak müdahalelerle hem de uzun süreli tamirat işlemleri neticesinde sorun çözülebilir.

Kırılan baza tamirinde değişim yapılması gerekir. Kırılan sunta yerine daha kaliteli ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunacak tipte bir malzeme takılmalıdır. Bu aşamada daha kalın ve dayanıklı yapıda olan MDF’ler de kullanılabilir. Montaj aşamasında da gereken dikkat gösterilmesiyle ve bağlantıların güçlü bir şekilde yapılmasıyla bazanızı her zaman sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

mihalgazi-yatak-baza-tamiri
mihalgazi-yatak-baza-tamiri

Mihalgazi Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldığında ya da farklı problemler meydana geldiğinde mekanizmanın bir an önce profesyonel bir işçilikle tamir edilmesi gerekir. Her firmanın aynı kalitede işçilik sunması mümkün değildir. Ekstra masraflarla karşılaşmamak ve uzun süreli kullanım olanağı elde etmek için seçiminizi her zaman profesyonelliğiyle ön plana çıkan firmamızdan yana yapmanız gerekir. Böylece gerekli müdahaleler gerekli ekipmanlarla kolayca yapılır. Arızaların tekrar yaşanması engellenir. Profesyonel firmamız, iş sağlığı için gerekli bütün tedbirleri alarak baza tamirinin güvenli bir ortamda tamamlanmasına fırsat verir.  

mihalgazi-baza-mekanizmasi-tamiri
mihalgazi-baza-mekanizmasi-tamiri

Mihalgazi Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığı takdirde onarımın vakit kaybetmeden gerçekleştirilmesi gerekir. Aksi takdirde yatağınızı koymak için farklı bir alana ihtiyacınız vardır. Bazanın yatak koymak için en güvenli alan olduğu söylenebilir. Uygun olmayan yüzeyler, yatağınızın deforme olmasına yol açar. Bu da sizi, yeni bir yatak satın almak zorunda bırakabilir. Ekibimiz matkap ve gerekli aksesuarlarla baza tamirini yaparak yeni suntanın kalıcı bir çözüm olmasını sağlar. Firmamız tarafından yerine takılan yeni suntada kırılma, çatlama gibi sorunlar ortaya çıkmaz. Siz de bazanız arızalandığında, bazanızın parçalarında, gövdesinde kırılma meydana geldiğinde ya da değişim gerektiren durumlarda; Eskişehir’in güvenilir ismi olan firmamıza başvurabilirsiniz.

mihalgazi-baza-suntasi-tamiri
mihalgazi-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla