İçeriğe geç
mihaliccik-baza-tamiri

Mihalıççık Baza Tamiri

Mihalıççık baza tamiri sizin işinize oldukça yarayacak bir hizmettir. Evlerde pek çok eşya varken bazanın yeri ayrıdır. Eşyalarınızı toplamanızı sağlayacak bir sandığı ve yatağınızı uzun yıllar kullanmanıza imkân veren bir alanı olan bazalar, yatak odalarında ve çocuk odalarında sıklıkla kendine yer bulur. Özellikle çocukların oyuncakları, kullanılmayan kıyafetler, nevresim takımları vb. şeyler için bazalar ideal bir saklama alanıdır. Bu son derece kullanışlı mobilyada meydana gelen arızalar, bazen baza tamiri ihtiyacı doğurur. Çeşitli malzemelerin bir araya gelmesiyle elde edilen bu mobilyaların arızalarının giderilmemesi halinde ev kazaları da meydana gelebilir. Bu da baza tamircisi hizmetini daha mühim hale getirir.

Mihalıççık Baza Amortisörü Tamiri

Bazaların en sık arızalanan parçalarından biri amortisörlerdir. Baza amortisörü belirli bir basınç uygulayarak kapağın açık vaziyette durmasını sağlar. Böylece eşyalarınızı zorlanmadan yerleştirebilirsiniz. Dikkatsiz bir şekilde kapağı açıp kapamak ya da amortisörün gerekli kaliteye sahip olmaması, arızalara zemin hazırlayan önemli faktörlerdendir. Baza amortisörü tamiri ile tüm problemler, gerekli durumlarda parça değişimi yapılarak giderilir.

Amortisörler, marka ve modele göre değişik biçimde üretilen parçalardır. Bu nedenle değişim yapılırken de uygun parçanın tedarik edilmesi şarttır. Uygun bir parça ile yapılan değişim neticesinde kapak kısmı sorunsuz bir şekilde açılıp kapanmaya devam eder. Siz de bu sayede eşyalarınızı rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

mihaliccik-baza-amortisoru
mihaliccik-baza-amortisoru

Mihalıççık Baza Makası Tamiri

Bazaların makas kısmı açılıp kapanma işlemini gerçekleştirir. Baza makası tamiri gerektiren durumlar söz konusu olduğunda, kapağı açmak mümkün olmayabilir. Bunun yanı sıra kısmi bir açılmaya imkân veren arızalar söz konusu olduğunda, problem daha da büyüyebilir. Kırık olan makas aniden bağlantı noktalarından çıktığında, kapak üzerinize düşebilir ve yaralanmanıza yol açabilir. Yapılması gereken her türlü makas arızasında vakit kaybetmeden firmamıza ulaşmaktır. Ekibimize ulaştığınız takdirde sizden detaylı şekilde bilgiler alınarak gerekli müdahaleler için ekipman tedariki yapılır. Bu sayede sorun kısa süre içerisinde çözülür ve tekrarlayan işlemlerin yol açtığı vakit kayıpları önlenir.

mihaliccik-baza-makasi-tamiri
mihaliccik-baza-makasi-tamiri

Mihalıççık Yatak Baza Tamiri

Yatak baza tamirine başvuranların sık sık karşılaştığı sorunlardan biri de hizmet aldıkları kişilerin işçilik kalitesine yeterli özeni göstermemesidir. Bu alanda yeterince deneyim sahibi olmayan firmalar, kötü bir hizmet sergileyerek kalıcı olmayan bir onarım yapar. Bu nedenle bazalarınızda sürekli aynı arıza meydana gelebilir. Onarım işlemi sırasında tüm bağlantılar sırayla kontrol edilmeli, gevşek tek bir nokta bile bırakılmamalıdır. Yapılacak işlemler sırasında farklı hasarlar ortaya çıkarılmamasına dikkat edilmeli, uygun ekipmanlar olmadan hiçbir işlem yapılmamalıdır. Ekibimiz son derece profesyonel bir şekilde tüm işlemleri gerçekleştirdiği için bazalarınızda herhangi bir hasar ortaya çıkmaz ve mevcut sorunlar kalıcı bir şekilde giderilir.

mihaliccik-yatak-baza-tamiri
mihaliccik-yatak-baza-tamiri

Mihalıççık Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldığında ya da farklı bir arıza söz konusu olduğunda, baza mekanizmasına farklı bir müdahalede bulunulması gerekir. Sunta kırıkları genellikle üzerine yüklenen aşırı yüklerden ya da kalitesiz malzeme yapısından kaynaklanır. Bu gibi durumlarda profesyonel ekibimiz kaliteli bir suntayı, eskiyen ya da kırılan parça ile değiştirir. Sunta yerine daha güçlü yapısı nedeniyle MDF de tercih edilebilir. Yapılan işlemler sırasında evinizde düzenin korunması, herhangi bir kirliliğe yol açılmaması için titiz ve dikkatli şekilde davranan ekip arkadaşlarımız sayesinde herhangi bir zahmete katlanmanıza, kendinizi yoracak işler yapmanıza gerek kalmaz.

mihaliccik-baza-mekanizmasi-tamiri
mihaliccik-baza-mekanizmasi-tamiri

Mihalıççık Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığında ya da diğer arızalar meydana geldiğinde yapmanız gereken tek şey profesyonel ekibimize başvurmaktır. Kendi kendinize sorunu çözmeye çalıştığınızda ya da yeterince deneyim sahibi olmayan birinden yardım istediğinizde, çok daha yüksek maliyetli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemsiz gibi gözüken bazı problemler de ileride daha ciddi problemlerin ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir. Parça tedarikini hızlı bir şekilde yapan ve tüm işlemleri sorunsuz şekilde tamamlayan firmamız, yüksek maliyetlerle karşılaşmadan evinizdeki düzeni korumak için en doğru adrestir.

Yeni bir baza satın almanın maliyeti, bir hayli yüksektir hele bir de çift kişilik baza satın almanız gerekiyorsa maliyetiniz daha fazla artar. Halen kullanılabilir durumda olan bir eşyayı gereksiz yere bir kenara atmamak için size her türlü desteği sunuyoruz. Hemen bizimle iletişime geçerek mobilyanızı dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilir; evinizin düzenini koruyabilirsiniz.

mihaliccik-baza-suntasi-tamiri
mihaliccik-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla