İçeriğe geç
mahmudiye-baza-tamiri

Mahmudiye Baza Tamiri

Bazaların evlerde en çok ihtiyaç duyulan eşyalardan biri olması, haliyle Mahmudiye baza tamiri noktasında duyulan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Eşyalarınızı koymak, yatağınızı uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanmaya devam etmek sadece hiçbir sorunu olmayan bir bazayla mümkündür. Tüm mobilyalar için geçerli kurallardan biri üretilen malzeme kaliteli olmadan yüksek performanslı bir kullanım şansı olmamasıdır. Aynı zamanda kullanıcı hatası olarak değerlendirilen, mobilyayı amacı dışında kullanma; darbeye, zarara yol açacak davranışlarda bulunma ve benzeri durumlar eşyanızın kısa sürede arızalanmasına sebep olur. Kaliteli malzemelerden üretilmiş ve doğru kullanılmış bir mobilyanız olsa da hiç beklenmedik bir anda baza tamircisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Yolunuz baza tamircisi ile kesiştiyse yapmanız gereken profesyonelliğe önem vermektir.

Mahmudiye Baza Amortisörü Tamiri

Bazaların hem dış kısımda hem de iç kısımda birçok parçası vardır. Bu parçalardan biri amortisör olarak adlandırılan ve oldukça büyük bir önem taşıyan mekanizmadır. Bu mekanizma kapağın açık vaziyette durmasını sağlamaktadır. Böylece kapak açıkken sandık kısmını rahatlıkla yerleştirebilir ya da iç kısmın temizliğini rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Baza amortisöründe meydana gelen arıza nedeniyle artık kapağı açık tutmak mümkün olmaz ve bu durum sizin için hayatı ciddi anlamda zorlaştırabilir. Açılmayan kapak nedeniyle bazanızın bir karyoladan farkı kalmaz. Bu nedenle baza amortisörü tamiri için geç kalmamalı ve hemen firmamıza ulaşmalısınız. Farklı marka ve modelde olan bazalardaki amortisörler de birbirinden farklıdır. Yapmanız gereken firmamıza amortisör üzerinde yer alan numarayı bildirerek ürün tedarik sürecini hızlandırmaktır.

mahmudiye-baza-amortisoru
mahmudiye-baza-amortisoru

Mahmudiye Baza Makası Tamiri

Bazaların bir sandık olarak kullanılmasını sağlayan parça makastır. Normal makaslarda bulunan ağız yapısı, bazadaki makaslarda da bulunur. Açılıp kapanma sürecinde bu parça yalama olabilir ya da yerinden çıkabilir. Ciddi arızalar söz konusu olduğunda ise baza makası tamiri yeterli gelmeyebilir ve değişim gerekebilir. Makas değişimi için her zaman piyasada yer alan en kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Bu sayede yeni takılan parçanın ömrü daha uzun olur.

mahmudiye-baza-makasi-tamiri
mahmudiye-baza-makasi-tamiri

Mahmudiye Yatak Baza Tamiri

Bazanız arızalandığında kıyafetleriniz, nevresimleriniz ya da farklı eşyalarınız ortaya saçılabilir. Sandık kısmının kullanımına engel olan arızalar varsa kendinize yeni bir saklama alanı aramalısınız. Bu can sıkıcı durumla karşı karşıya kaldığınızda vakit kaybetmeden bize ulaşarak sandığınızı dilediğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Yatak baza tamiri için firmamıza başvurduğunuz takdirde ekibimiz, uygun sayıda personel aracılığıyla sizi hizmetleri ile buluşturur. Tüm personellerimiz çalışma alanında gerekli iş sağlığı önlemlerini alır.

Kırılan baza tamiri yapılan işler arasında en çetrefilli olanlardan biri olarak değerlendirilebilir. Bazaların sunta kısmı kırıldığı zaman sadece sandığı değil yatağınızı da kullanamaz hale gelirsiniz. Yapılması gereken kaliteli bir sunta ile değişim işlemini gerçekleştirmektir. Suntanın kalınlığı, yatak ve kullanıcı ağırlığını taşıyacak kadar yüksek olmalıdır.

mahmudiye-yatak-baza-tamiri
mahmudiye-yatak-baza-tamiri

Mahmudiye Baza Mekanizması Tamiri

Yatak suntası kırıldıysa ya da farklı bir sorun ortaya çıktıysa tüm bunlar, sizin için yeni bir masraf anlamına gelir. Yeni bir baza satın almak oldukça maliyetlidir. Bu nedenle en mantıklısı elinizdeki mobilyanın onarımını yaptırarak kullanmaya devam etmektir. Bunun için profesyonel bir baza tamiri firmasına ihtiyacınız var. Amatör bir firma, onarımı gerektiği gibi yapmayarak aynı problemle tekrar karşılaşmanıza yol açabilir. Böylece hem baza onarımı için boş yere para vermiş olursunuz hem de yeni bir mobilya satın almak zorunda olduğunuz için masraflarınız katbekat artar. Doğrudan bize ulaştığınız takdirde ise sadece onarım için ödeme yapar ve yaptığınız ödemenin karşılığını uzun ömürlü, sorunsuz bir baza kullanımı olarak alırsınız.

mahmudiye-baza-mekanizmasi-tamiri
mahmudiye-baza-mekanizmasi-tamiri

Mahmudiye Baza Suntası Tamiri

Baza suntası kırıldığı zaman ya da farklı bir sorun ortaya çıktığı zaman uygun fiyatlarla bizden destek alabilirsiniz. Aldığınız destek tek seferde size uzun vadeli bir çözüm sunar. Bu sayede tekrar tekrar tamir desteği almanıza ve masraf yapmanıza gerek kalmaz. Uygun ekipmanlarla ve profesyonel çalışanlarımızla sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde evinizin düzenini bozmanıza, mobilyalarınızın yerini değiştirmenize ya da kendi kendinize canınızı sıkmanıza gerek kalmaz. Her zaman ve her koşulda yanınızda olan firmamız, tüm markalar için hizmet verir. Bazanızın markası ne olursa olsun ve arıza ne kadar zorlu olursa olsun, bizimle vakit kaybetmeden iletişime geçmelisiniz.

mahmudiye-baza-suntasi-tamiri
mahmudiye-baza-suntasi-tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla