İçeriğe geç
maltepe-mobilya-montaj

Maltepe Mobilya Montaj

Maltepe mobilya montaj ile kurulum için uzun süredir sizi bekleyen mobilyaları, kullanıma hazır hale getirerek evinizin istediğiniz köşesine yerleştirebilirsiniz. Bir evin olmazsa olmazı birbirinden şık ve kullanışlı mobilyalardır. Takı dolabı gibi küçük görünen bir eşya bile evinizdeki düzenin sağlanmasında son derece önemli bir yere sahiptir. Bunu takılarınız rtaya saçıldığında ya da çok sevdiğiniz bir aksesuarınızı kaybettiğinizde kolayca anlayabilirsiniz. Bir de gardroplarınızın, komodininizin ya da TV ünitenizin olmadığını düşünün. Ortalıktaki karışıklığı tahmin etmek hiç de zor değil. Bu nedenle bir heves aldığınız eşyaları en hızlı şekilde ve hatasız biçimde monte etmek için Maltepe mobilya montaj hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Maltepe Mobilya Montaj Ustası

Maltepe mobilya montaj hizmetinde işinin ehli ve her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen ustalar çalışır. Ustalık, burada sadece bir sözcükten ibaret değildir. Bu sözcüğün içini uzun yıllardır farklı firmalarda çalışarak edindikleri tecrübelerle ve el becerileri ile dolduran ustalarımız, mobilyanın türü ne olursa olsun zorlanmadan kurulumunu tamamlar.

Maltepe Mobilya Montaj Ustası Olarak Çalışanlar Güvenilir midir?

Firmamız bünyesinde usta olarak çalışan kişilerin güvenilirliğinden her zaman emin olabilirsiniz. Bu sayede dışarıda işiniz varken ya da iş yerindeyken anahtarları firmamız yetkililerine emanet edebilir ve siz gelene kadar tüm montajın tamamlanması için çalışanlarımıza güvenebilirsiniz.

Ustalarımızın yaptığı işler çekmece rayı montajından dolap kurulumuna kadar geniş bir yelpazede sunulur. Her türlü teknik ekipmanı yanlarında hazır bulunduran ustalarımız, üretici firmanın tedarik edemediği malzemelerin eksikliği nedeniyle kurulumun aksamasını engeller.

Maltepe Mobilya Montaj Ustaları Gerekli Deneyime Sahip midir?

Mobilya tamircisi olarak uzun yıllardır hizmet veren çalışanlarımızın deneyimi, yeni nesil teknolojilerle üretilen ürünlere uyum sağlar. Yeni nesil mobilyalarda oldukça ilginç tasarımlar yer alır. Ahşap, üretici tarafından ağaç biçiminde şekillendirilerek dallarının üzeri kitaplık olarak kullanılabilir. Bunun yanı sıra aynı anda hem masa hem dolap olarak kullanılabilen fonksiyonel ürünler de vardır. Yeni nesil tasarımlar, her ne kadar modern bir görünümde olsa da tüketici açısından bakıldığında kurulumda bazı zorluklar söz konusu olabilir. Ustalarımızın her mobilyaya profesyonelce yaklaşımı, kurulumu basit bir işleme dönüştürür ve zaman kaybetmeden tüm işler hatasız şekilde tamamlanır.

Maltepe Mobilya Kurulum

Maltepe mobilya kurulum hizmetinde aşama aşama sonuca en kısa yoldan götürecek bir sıralama izlenir. Bu sıralamayı şu şekilde özetlemek mümkündür:

 • Eşyanın usta gözüyle incelenmesi
 • Kaç personelin gerektiğinin belirlenmesi
 • Kullanılacak ekipmanların tespiti
 • Ekstra vida, somon gibi malzemelerin gerekliliğinin tespiti
 • Montaj aşamasına geçilmesi

Maltepe Mobilya Kurulumda Profesyonelliğin Önemi

Teleskopik çekmece rayı montajı gibi bazı işler, kurulumu neden tek başınıza yapmamanız gerektiğini anlamanız için iyi bir örnektir. Her ne kadar eşyanın yanında kurulum kılavuzu verilse de profesyonel şekilde kullanılmayan bir matkap nedeniyle suntanın çatlamasına neden olabilirsiniz. Bunun yanı sıra hatalı montaj nedeniyle raylar doğrusal olmaz ve çekmeceniz de tam yerine oturmayabilir. Mutfak montaj ustası olarak tercih ettiğiniz kişilerin sökme-takma işlemleri sırasında, tezgâh mermerlerine ya da fayanslara zarar vermemesi de önemlidir. Tüm bu durumları beraber düşündüğünüzde, montaj işlerini her zaman güvenilir kişilere yaptırmanızın ne kadar mühim olduğunu anlayabilirsiniz.

maltepe-mobilya-montaj-kurulum
maltepe-mobilya-montaj-kurulum

Tüm Eşyalarım İçin Maltepe Mobilya Kurulum Desteği Alabilir miyim?

Kurulum yapan mobilyacılar, her eşya için size destek olmayabilir fakat firmamız bu konuda bir istisnadır ve hizmet kapsamını son derece geniş tutar. Bu sayede yeni evlenenler, evini yenileyenler yani kısacası kurulum zahmetine katlanmak istemeyen herkes için süreç daha kolay hale gelir. En fazla montaj talebi aşağıdaki eşyalar için gelmektedir:

 • Masa
 • Kitaplık
 • Dolap
 • TV ünitesi
 • Gardırop
 • Mutfak dolapları

En çok zorlanılan işlemlerden biri olan mutfak dolabı duvara montajı ya da basit bir işlem gibi görünen çekmece montajı… Hepsi için doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Maltepe Mobilya Kurulum Sırasında Nelere Dikkat Edilir?

Kurulum sırasında aynı anda pek çok konuda dikkatli olmak gerekir. Bu konuların içerisinde; personel güvenliği, ev temizliği; duvar, döşeme ve kaplama malzemelerinin zarar görmemesi gibi detaylar vardır. Personeller, matkapla yapılan işlemler sırasında çıkan ya da yüksekten düşen parçalardan olumsuz etkilenerek yaralanabilir. Bunu önlemek için koruyucu ekipmanların kullanımına özen gösterilmelidir. Hazır mutfak montajı sırasında düşen bir parça tezgâh arası camın ya da tezgâh üzerinin hasar almasına da yol açabilir. Yapılması gereken ise ustaların her zaman dikkatli hareket etmesidir.

Kendi Başıma Mobilya Kurulumu Yapabilir miyim?

Maltepe mobilya montaj için profesyonel destek almayıp kendi başınıza işleri halletme yoluna gittiğinizde, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunların başında hatalı parça birleştirme gelir. Yanlış parçayı yanlış yere monte ederseniz, sökme ve yeniden takma gibi işler sırasında ciddi vakit kaybedebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlemler sırasında hasar ortaya çıkma ihtimali de söz konusu olabilir. Hasarın telafisi için tekrar parça siparişi vermeniz gerekir. Buna rağmen parçaya ulaşamama ihtimali de olduğu için mobilyanızı kullanamama riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Mobilya montaj kurulum sürecinde profesyonel destek almak, tüm bu riskler düşünüldüğünde en mantıklı seçimdir.

Üretici Firmadan Kurulum Desteği Alabilir miyim?

İpek, İstikbal, Enza Home, Bellona gibi çok fazla mobilya markası vardır. Tüm markalar belirli koşullarla montaj desteği verir. Burada genelde ipler, üretici firmaların elindedir. Firmanın size sunduğu gün ve saati kabul etmemeniz durumunda, tekrar uygun tarih belirlenmesi, günler hatta haftalar sürebilir. Bunun yanı sıra gelen ekip, özensiz bir işlem yaptığı için mobilyalarınızın bağlantı noktaları hemen gevşeyebilir ya da raflar yerinden çıkarak düşebilir. Maltepe mobilya montaj servisimiz, tüm işlemler sırasında sizin beklentilerinizi dikkate alır. Hiçbir sorun yaşamadan yeni mobilyalarınızın keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Maltepe Mobilya Montaj Servisi

Maltepe mobilya montaj servisi, size sadece kurulum konusunda destek vermez. Eskiyen mobilyalarınızın onarılması ve artık kullanmadığınız eşyaların sökülerek depolanmaya hazır hale getirilmesi de firmamızın sunduğu hizmetler arasındadır. Evinizden taşınırken, kullanmadığınız eşyaları depoya göndermeden önce ya da eşyanızı kullanmanıza engel olan sorunları gidermeniz gerektiğinde; firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Mobilya Montaj Hizmeti

Maltepe mobilya montaj hizmeti ile yaptırabileceğiniz tamir işlerinden bazıları şunlardır:

 • Kırılan masa ayaklarının yerine yenilerinin takılması
 • Dolap kapağı menteşelerinin yenilenmesi
 • Çekmece raylarının değiştirilmesi
 • Kapak ve gövdede yer alan parçaların onarılması
 • Raf takılması

Yapılacak işlemler sırasında mobilyanın türüne göre müdahalede bulunulur. Matkabın uygun ayarda kullanılması, gerekli durumlarda ek malzemelerle güçlendirme yapılması, vidaların gevşeme olmayacak şekilde sıkılması vb. detaylara dikkat edilerek tekrarlayan tamirat masraflarının önüne geçilebilir.

Maltepe Mobilya Montaj Fiyatları

Maltepe mobilya montaj fiyatları noktasında en cazip fiyat seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz. Bu sayede mali durumunuz nasıl olursa olsun bu kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatta olan mobilya kurulum hizmeti sayesinde uzun süre dayanıklı mobilyalarla evinizi süsleyebilir; modern ve şık görünümlü salonlara, oturma odalarına ya da yatak odalarına sahip olabilirsiniz. Açılıp kapanırken tehlike yaratan bazalar, rafları sürekli düşen kitaplıklar ya da eskidiği için kapağı düşen çekmeceler… Her biri ustalarımız sayesinde eskisinden çok daha sağlam bir yapıya kavuşur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla