İçeriğe geç
kartal-mobilya-montaj

Kartal Mobilya Montaj

Kartal mobilya montaj, evinde yenilik yaparken vaktini tamamen yeni dekorasyon fikirleri bularak ya da eşyalarının nerede daha hoş duracağını düşünerek geçirmek isteyenlerin işini kolaylaştıracak bir hizmettir. Eski eşyalarından sıkıldığı için yeni ürünler satın alan bir kişi, yıllar önce olsa eşyalarını hemen kullanmaya başlayabilirdi. Bu dönemde ise işler bir nebze daha farklıdır. Dolap, kitaplık gibi eşyalar; rafları, gövdesi, kapakları ayrı olacak şekilde üretildiği için montaj artık ürünü satın alan kişinin sorumluluğundadır. Kartal’da bulunan eviniz ve ofisiniz için yeni eşyalara sahip olmak istediğinizde, yapmanız gereken mobilya kurulum hizmeti almaktır.

Kartal Mobilya Montaj Ustası

Kartal mobilya montaj ustası olarak deneyimli kişileri ekibinde barındıran firmamıza şu durumlarda ihtiyacınız vardır:

  • Mobilya kurulumu konusunda hiçbir fikriniz yoksa
  • Zaman kaybetmek istemiyorsanız
  • Profesyonel bir işçiliğin benzersiz sonuçlarından yararlanmak istiyorsanız

Yukarıda saydığımız maddelerin hiçbiri sizi ilgilendirmese bile ekstra bir neden aramanıza gerek yoktur. Uzun süreli kullanım için montaj sırasında eşyanın yapısına göre hassasiyet gösteren ustalarımız sayesinde bakım ve onarım maliyetlerinden tasarruf sağlayabilirsiniz. Bu bile bizden hizmet almanız için yeterli bir sebeptir.

Kartal Mobilya Montaj Ustası Olarak Çalışanlar Güvenilir midir?

Demonte dolap kurulumu ya da farklı bir iş için firmamıza başvurduğunuz takdirde evinize hizmet vermeye gelecek kişilerin güvenilirliğinden her zaman emin olabilirsiniz. Uzun süre evde durma imkânı olmayanlar ve yoğunlukları nedeniyle ustaların işlerini takip edemeyecek olanlar, profesyonel ekibimize anahtarlarını emanet edebilir. İşlemin sonuna gelindiğinde ise evini sorunsuz bir şekilde teslim alabilir. Kitaplık, vitrin, TV ünitesi ve gardolap montaj ustası olarak belirli bir alanda uzmanlaşmış ekip arkadaşlarımız için bir mobilyayı kullanılabilir hale getirmek oldukça basit bir işlemdir.

kartal-mobilya-montaj-kurulum
kartal-mobilya-montaj-kurulum

Kartal Mobilya Montaj Ustaları Gerekli Deneyime Sahip midir?

Deneyim, bazı işler için eğitimle bazı işler içinse uygulama ile olur. Mobilyacılık sektörü ise tamamen uygulamaya dayalı bir deneyim ister. Mobilya ustası İstanbul’da yoğun talep gören bir ihtiyaç olduğu için bu alanda hizmet veren firmaların talebi en kaliteli şekilde karşılaması gerekir. Farklı mobilya türlerine hâkim olan çalışanlarımız herhangi bir hasara yol açmadan tüm işlemleri tamamlar. Sunta, kontrplak, MDF gibi farklı ahşap parçalardan meydana gelen ürünlerin doğru müdahale ile bir kitaplığa ya da farklı bir mobilyaya dönüşmesi, kullanıcılara sorunsuz kullanım yönüyle avantaj sağlar.

Kartal Mobilya Kurulum

Kartal mobilya kurulum işlemleri, bazı ürünler için acilen yapılmalıdır. Örneğin; bebek beşiği, baza, ranza gibi eşyalar zaruri ihtiyaç niteliğinde olduğu için montaj aşamasında vakit kaybedilmemelidir. Bu tarz ürünlerde özellikle çocukların korunması için güvenliğin sağlanması da gerekir. Bazaların açık halde durmasını sağlayan makasta meydana gelecek en ufak bir arıza, ciddi kazaların yaşanmasına sebep olur. Buna benzer şekilde ranzaların montajında yapılacak hatalar; düşme, devrilme gibi farklı kazalara yol açar. Özellikle korkuluk montajı, sağlam bir şekilde yapılmalıdır aksi takdirde çocuğunuz uyku sırasında ranzadan düşebilir. Mobilya ranza kurulumu gibi özel hassasiyet gerektiren işleriniz için her zaman firmamıza başvurabilirsiniz.

Kartal Mobilya Kurulumda Profesyonelliğin Önemi

Profesyonel bir usta ya da acemi bir aile dostu tarafından yapılacak montaj işlemleri arasında ciddi farklılıklar vardır. Çoğu kişi; aileden birine ya da kulaktan dolma bilgilerle ulaştığı mobilya fabrikasında çalışan o adama, eşyalarının montajını yaptırır. Bunun temel amacı mobilya montaj için para harcamamak ve işi ucuza halletmektir. Yapılan işin sonunda ise karşılaştığınız manzara; yamuk duran dolap kapakları, kullanılmamış birçok vida ve rayından çıkan çekmeceler şeklindedir. Kartal mobilya montaj desteği aldığınız takdirde bu tarz sorunlarla hiçbir zaman karşılaşmazsınız.

Tüm Eşyalarım İçin Kartal Mobilya Kurulum Desteği Alabilir miyim?

Firmamız oldukça geniş bir çerçevede sizi hizmetleri ile buluşturur. En çok talep gören hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir:

  • TV ünitesi kurulumu
  • Sürgülü dolap montajı
  • Dolap ve rafların duvara monte edilmesi
  • Fonksiyonel eşyaların kurulması

Yukarıdakilerin yanı sıra daha pek çok iş için bize ulaşabilirsiniz.

Kartal Mobilya Kurulum Sırasında Nelere Dikkat Edilir?

Kartal mobilya kurulum sırasında dikkat edilmesi gereken pek çok ayrıntı vardır. Bunların başında personellerin güvenli bir şekilde işlerini tamamlaması gelir. El kesilmesi, göze parça kaçması ya da sert bir malzemenin devrilmesi gibi tehlikeli durumlara karşı gerekli tedbirler firmamız tarafından alınır. Bu sayede herhangi bir iş kazası yaşanmadan süreç tamamlanır. Evin temiz bırakılması da bu süreçteki önemli detaylardan biridir. Paketin açılması sırasında ortaya dağılan koli, patpat naylon, lastik vb. parçalar işlem bitiminde toparlanmalıdır. Aynı zamanda matkapla yapılan delme işlemi sırasında açığa çıkan tozlar alınarak kirli bir ortam oluşması da engellenmelidir.

Kendi Başıma Mobilya Kurulumu Yapabilir miyim?

Her insan, mobilya satın aldıktan sonra ürünle beraber verilen kurulum şemasına bakarak, montajı kolaylıkla yapabileceğini düşünür. Hatta kimisi kendisine öyle güvenir ki arkadaşlarının aldığı mobilyaların sorumluluğunu bile üstlenebilir. Kartal mobilya kurulum hizmetine başvurmayarak işe girişenler, genellikle montajı yarıda bırakır. Yanlış yere takılan parçalar, unutulan vidalar ve hasar gören ince ahşap yapılı ürünlerle karşılaştığınız takdirde siz de mobilyanızı heba etmemek için firmamıza ulaşmalısınız.

Üretici Firmadan Kurulum Desteği Alabilir miyim?

İpek, Bellona, İstikbal gibi büyük mobilya firmaları, genellikle teslimatın yanı sıra kurulum desteği de verir. Tekzen, Ikea, Koçtaş gibi mağazalar ise genellikle eşyayı teslim ettikten sonra montajı farklı bir gün gerçekleştirir. Üstelik bu gibi firmaların evinizin bulunduğu kata eşyayı çıkarmaması nedeniyle de sorun yaşayabilirsiniz. Bu nedenle sizin için en mantıklı çözüm, Kartal mobilya montaj için firmamıza başvurmaktır.

Kartal Mobilya Montaj Servisi

Kartal mobilya montaj servisi kurulumun yanı sıra tamir ve sökme hizmeti de verir. Eskiyen eşyalarınızı gerekli onarım işlemlerini yaptırarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Görsel olarak evinize şıklık katan bir koltuğu, sırf ayağı kırıldı diye atmanıza gerek yok. Koltuk ayağı montajı yaptırarak eşyanızı keyifle kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra evinizi taşımaya karar verdiğinizde mobilya sökme işlemlerini, nakliyat firmasının deneyimsiz personelleri yerine profesyonel bir ekibe yaptırabilirsiniz. Kaliteli hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kartal Mobilya Montaj Hizmeti

Kırık sunta, çekyat, sandalye, kanepe yayı ve dolap kapak pistonu tamiri gibi işlemler için profesyonel destek almak şarttır. Kullandığınız eşyanın marka ve modeline uygun parçaları bulmak ya da onları doğru şekilde yerine takmak, acemi kişilerin yapacağı işler değildir. Hatalı bir şekilde yapılacak işlem neticesinde sorun kısa sürede tekrarlanır ve bu nedenle yüksek maliyetlere katlanmak zorunda kalırsınız.

Kartal Mobilya Montaj Fiyatları

Kartal mobilya montaj fiyatları noktasında sunduğumuz uygun seçeneklerden yararlanarak istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz. Fiyatların uygun seviyelerde olması sayesinde hizmetlerimize anında ulaşabilirsiniz. Ekibimiz size uygun gün ve saatte evinize gelir. Tüm işlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştiren ekibimiz sayesinde mobilyalarınızı kullanırken herhangi bir sorun yaşamazsınız. Kaliteli montaj işlemi, eşyalarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz şekilde kullanılmasını sağlar. Böylece şık mobilyalarınızın dekoratif görüntüsü, uzun yıllar evinizi süslemeye devam eder. Hemen bizimle iletişime geçerek Kartal mobilya montaj hizmetinin ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla