İçeriğe geç
istikbal-mobilya-montaj-kurulum

İstikbal Mobilya Montaj

İstikbal mobilya montaj hizmetlerimizden faydalanarak, demonte şeklinde aldığınız mobilyalarınızın montajları için profesyonel destek alabilirsiniz. İstikbal mobilyalarınızın kurulumu için firma tarafından ekstra ücret talep edilmekte ve uzun süreli kurulum randevusu verilmektedir. Hızlı ve profesyonel çalışmayı kendisine ilke edinen firmamız, mobilya kurulum işlemlerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Mobilyalarınızın kurulumunda profesyonel destek sağlayan montaj ekiplerimiz, aynı zamanda taşıma ve nakliye destekleri de sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alarak yürüttüğümüz mobilya kurulum hizmetlerimizin yanında, mobilya tamiratı ve mobilya yenileme hizmetleri de sunmaktayız.

İstikbal Mobilya Kurulumda Profesyonel Destek

Mobilya kurulum işlemlerinde profesyonel destek sunan firmamız kapsamında, alanında uzman mobilya ustalarından oluşan montaj ekiplerimiz görev yapmaktadır. Ekiplerimizin sayısı ve yanlarında getirecekleri teçhizatlar, tercih ettiğiniz mobilyaların türlerine ve sayısına göre değişiklik göstermektedir. Mobilya kurulum hizmetlerimiz, ekiplerimiz tarafından kullanılan donanımlı ekipmanlarla gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz tarafından kullanılan teçhizatlar sayesinde, mobilyalarınıza herhangi bir zarar gelmemekte, kısa süre içerisinde montaj işlemleri tamamlanmaktadır. İstikbal mobilya kurulum işlemlerinizin yanında, mobilyalarınızın nakliyesi için de hizmet sağlamaktayız. Mobilyalarınızı mağazadan alan ve güvenli şekilde adresinize getiren ekiplerimiz, kurulum için tercih ettiğiniz bölgeye kadar mobilyaları taşımaktadır. Mobilyaların kurulumunun ve nakliyenin yapılması için adresinize gelecek ekipler, gün içerisinde sizleri arar ve uygun olup olmadığınızı teyit eder. Müsait olduğunuzu belirtmeniz durumunda, mobilya kurulum servisimiz gerçekleşecektir.

istikbal-mobilya-montaj
istikbal-mobilya-montaj

Her Bütçeye Uygun İstikbal Mobilya Montaj Hizmetleri

Mobilya montaj hizmetlerinin yanında, nakliye ve tadilat hizmeti de sunan firmamız, siz müşterilerimizin taleplerine göre ücretlendirme yapmaktadır. Müşterilerimizin zarar etmemesi ve gereğinden fazla ödeme yapmaması amacıyla, mobilya türüne, mobilya sayısına ve talep edilen hizmetlere göre fiyat aralığımızı belirlemekteyiz. Sadece tadilat ya da montaj ücreti talep eden müşterilerimiz, aldıkları hizmetin dışında ek ödeme yapmak zorunda değildir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla, nakliye ve montaj hizmetlerinin tek çatı altında toplandığı uygun fiyatlı kampanyalar geliştirmekteyiz. İstikbal mobilya özel servisi İstanbul mobilya ustası ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen hizmetlerden memnun kalıp kalmadığınızı, müşteri hizmetlerimiz üzerinden bizlere bildirmenizi talep ediyoruz. Ekiplerimizin hizmetleri ve müşteri memnuniyeti çalışmalarımızda, sizlerin geri dönüşlerine önem vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla