İçeriğe geç
kelebek-mobilya-montaj-kurulum

Kelebek Mobilya Montaj

Kelebek mobilya montajdan seçtiğiniz dolap ve benzeri tüm mobilyalarınızın kurulumu için deneyimli montaj ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Kelebek mobilya montaj işlemlerinde, firmamız tarafından oluşturulmuş uzman kadrolar görev almakta, müşterilerimizin üst düzey hizmet alması için gerekli takipler gerçekleştirilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, mobilya montaj hizmetlerinin yanında, mobilya nakliye, mobilya tamir ve mobilya yenileme gibi hizmetler de sunmaktadır. Kelebek mobilyadan aldığınız ürünler, tarafımızca taşınmakta ve güvenli şekilde adresinize teslim edilmektedir. Mobilya montaj ve nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramız üzerinden, bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Uzman Kelebek Mobilya Montaj Ekibimiz Hizmetinizde!

Mobilya taşıma ve montajda profesyonel destek sağlayan uzman kadrolarımız, alanında başarılı mobilya ustalarından oluşmaktadır. Mobilyalarınızın nakliyesi, taşınması ve kurulumu için profesyonel destek sağlayan mobilya kurulum ekiplerimiz, tam teçhizatlı şekilde hizmet vermektedir. Mobilyalarınızın nakliyesinin ardından, adresinize getirilen mobilyalarınız, istediğiniz alanda kurulacaktır. Mobilya kurulumunda uzmanlaşmış kadrolarımız, kullandıkları ürün ve teçhizatlar sayesinde, kısa süre içerisinde mobilya kurulum işlemlerini tamamlayacaktır. Mobilya kurulum hizmetleri için destek sağlayan ekiplerimiz, mobilya tamiratı ve yenilemesi gibi konularda da profesyonellik sahibidir. Ekiplerimizin adresinize gelmesinden önce, firma yetkililerimiz ve ekip şeflerimiz tarafından aranırsınız. Uygun olup olmadığınızı teyit eden ekiplerimiz, belirttiğiniz saat aralığında adresinize gelerek montajlamayı başlatacaktır. Kelebek mobilya kurulum işlemlerinde, mobilyalarınıza herhangi bir zarar getirilmemekte ve güvenli şekilde kurulumlar tamamlanmaktadır.

kelebek-mobilya-montaj
kelebek-mobilya-montaj

Kelebek Mobilya Montajda Uygun Fiyatlı Kampanyalar Sizlerle!

Kelebek mobilyadan almış olduğunuz ürünlerin montajlanması, taşınması ya da tamir edilmesi gibi hizmetler için özel fiyatlandırma yapmaktayız. Aynı anda birden çok hizmet talep eden müşterilerimiz için, özel kampanyalar hazırlamakta ve müşterilerimizin kar etmesini sağlamaktayız. Bütçe dostu hizmet sağlayan firmamız kapsamında, görevlendirdiğimiz çalışanların tamamı alanında uzmanlık edinmiştir. Mobilyalarınızın özellikleri, talep ettiğiniz hizmetler, mobilyaların sayısı, taşıma ve nakliye gibi hizmetlerin tamamı değerlendirilerek, adresinize göndereceğimiz ekipleri belirlemekteyiz. Talep ettiğiniz hizmetlere bağlı olarak, tarafınıza yansıtacağımız fiyat aralıkları da değişiklik gösterecektir. Kelebek mobilya özel servisi İstanbul mobilya ustası ekiplerimizin hizmet ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla