İçeriğe geç
cilek-mobilya-montaj-kurulum

Çilek Mobilya Montaj

Çilek mobilya montaj kurulumu için firmamız tarafından yönlendirilen uzman montaj ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Çilek mobilya ürünlerinin adresinize teslim edilmesinin ardından, demonte şekilde getirilen ürünlerinizin montajlanması gerekecektir. Büyük markalar, mobilyalarını demonte şeklinde teslim etmekte ve kurulumu müşterisine bırakmaktadır. Özellikle çocuk odası üzerine ürün üreten Çilek mobilya, oda takımlarının tüm parçalarını demonte şeklinde teslim etmektedir. Mobilyalarınızın adresinize getirilmesinin ardından kurulması için firmamızın montaj ekiplerinden randevu almanız yeterli olacaktır. Mobilyalarınızın tahmini teslim tarihini öğrendikten sonra, hiç beklemeden montajlanması için elimizden gelen hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çilek Mobilya Montajında Profesyonel Ekip Desteği

Çilek mobilya montaj hizmetimizden faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Satın aldığınız mobilyaların kurulumunda, mağaza ekiplerine ek ödeme yapmanız gerekmektedir. Çilek mobilya alımlarınızda, tercih ettiğiniz mobilyanın türüne ve boyutlarına göre, uygun fiyatlı montaj hizmeti sağlamakta ve sizlerin bütçenizin aşılmasını engellemekteyiz. Alanında uzman olan ekip üyelerimiz sayesinde, kısa süre içerisinde mobilya kurulumunuz tamamlanacaktır.

Tercih ettiğiniz dolap ve buna benzer demonte ürünlerin tamamı, firmamız tarafından görevlendirilen montaj ekibimiz tarafından kurulacak ve kullanıma hazır hale getirilecektir. Ekiplerimizin yanlarında getireceği teçhizatlar sayesinde, zaman kaybı yaşanmadan ve herhangi bir problemle karşılaşılmadan, mobilya kurulumu tamamlanacaktır. Mobilya montajı için sizlere ekip yönlendirmeden önce, ekip görevlilerimiz ya da müşteri temsilcimiz tarafından aranırsınız. Sizleri arama amacımız, müsaitlik durumunuzu teyit etmek ve sizleri haberdar etmektedir. Belirtilen saatlerde adresinize gelen ekiplerimiz, gerekli kurulumu tamamlar ve ürünleri yerlerine yerleştirir.

cilek-mobilya-montaj
cilek-mobilya-montaj

Uygun Fiyatlı Çilek Mobilya Montaj Hizmeti Sizlerle!

Çilek mobilya özel servisi İstanbul mobilya ustası ekiplerimiz, satın aldığınız mobilyaların kurulumu için özel olarak görevlendirilmektedir. Montajlanacak ürünlerin özelliklerine göre, alanında uzman ekiplerimiz hazırlanmakta ve uygun zamanda adresinize gelerek, yerinde kurulum yapmaktadır. Tüm müşterilerimizin uygun fiyatlı hizmet almasını prensip olarak gören firmamız, sizler için özel fiyatlandırma yapmaktadır. Adresinize gönderilen uzman kadronun sayısı, montajlanması gereken ürün miktarı ve mobilyaların özelliklerine göre, mobilya montaj ücretleri değişiklik gösterir. İstanbul mobilya montaj hizmetlerinde en uygun fiyatı almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla