İçeriğe geç
cekmekoy-mobilya-montaj-kurulum

Çekmeköy Mobilya Montaj

Çekmeköy mobilya montaj mobilyaların üretim biçimleri geçmişten bugüne değişiklik göstermiştir. Eski zamanlarda tek parça gövde ve kapak olmak üzere en fazla iki parçadan oluşan dolaplar ya da ayakları gövdeye bitişik olan masalar, yerini her bir parçası ayrı ayrı üretilen ve demonte olarak satışa sunulan ürünlere bırakmıştır. Bu durum tüketicilerin işini zorlaştırarak, montaj süreci için ciddi bir zaman harcamalarını ya da profesyonel destek almalarını gerektirmektedir.

Çekmeköy Mobilya Montaj Avantajları

Çekmeköy mobilya montaj hizmeti; yeni evlenenlerin, evini yenileyenlerin ve eskiyen eşyalarını değiştirmek isteyenlerin işini son derece kolaylaştırmaktadır. Bu konuda alınacak profesyonel desteğin birinci avantajı; hatalı olarak yapılan işlemler nedeniyle mobilyaların zarara uğrama ihtimalinin ortadan kaldırılmasıdır. İkinci avantajı ise montaj süreci için ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmamasıdır.

cekmekoy-mobilya-montaj
cekmekoy-mobilya-montaj

Çekmeköy Mobilya Montaj Ustası

Bir mobilyanın montaj sürecinde tamamen güvenilir ellerde olması gerekse de firmalar, ürettikleri eşyaların yanında size bir de kurulum kılavuzu verir. Bu kılavuzda aldığınız ürünün her parçası, ayrı bir numara ile gösterilir. Birleşme noktalarına ilişkin görsellerde yer alan numaralara bakarak, hangi parçanın hangi parçaya denk geldiğini anlayabilirsiniz. Her ne kadar kurulum kılavuzu olsa da yeni nesil mobilyaların daha farklı tasarımlara sahip olması, malzeme kalitesinin düşmesi vb. nedenlerle; profesyonel Çekmeköy mobilya montaj desteği almak daha mantıklıdır. Bu aşamada firma seçimi de doğru yapılmalıdır.

Çekmeköy Mobilya Montaj Ustası Nasıl Olmalı?

Herkes kurulum sürecinde aynı özeni göstermediği için suntalarda çatlama, bağlantı noktalarında gevşeme gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda acemi kişiler kendileri için tehlikeli hareketler yaparak ya da iş sağlığı tedbirlerini almayarak kaza riskini artırır. Yapmanız gereken yeni mobilyanızı satın alır almaz, Çekmeköy mobilya montaj firmamıza başvurmaktır. Böylece zamanınızı daha verimli şekilde kullanabilir; daha önemli işlerinize ayıracak vakit bulabilirsiniz. Yoğun bir tempoda çalışanlar için de bu hizmet son derece avantajlıdır.

Çekmeköy Mobilya Montaj Ustası Seçiminde Dikkat Edilenler

Bir işte usta olmak için hem eğitim hem de tecrübe gerekir. Tüm ustalarımız çıraklık döneminden itibaren bu işi öğrenmiştir. Yıllarca birbirinden farklı mobilyaların montajını ve tamirini gerçekleştiren ustalarımız sayesinde her zaman memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Firmamız, her zaman alanında deneyimli kişileri tercih etmekte ve yeni ustaların yetiştirilmesine de katkıda bulunmaktadır.

Çekmeköy Mobilya Kurulum

Çekmeköy mobilya kurulum alanında hizmet veren firmamız, deneyimli personelleri ile en kaliteli hizmeti verir. Profesyonel hizmet sürecimiz şu adımlardan oluşur:

  • Kurulum sürecinde her ahşabın türüne uygun, herhangi bir hasara yol açmayacak malzemeler kullanılır.
  • Vidaların yapısına uygun matkap uçları ile birleştirme ve montajın dayanıklılığı artırılır.
  • Büyük yapıda olan gardırop, mutfak dolabı gibi eşyalar için yeterli personel ile hizmet verilerek işin kısa sürede tamamlanması sağlanır.

Tüm bu işlemler yapılırken temizliğe ve hijyene de ekstra özen gösterilir. Matkapla delme işlemi yapılırken ortaya çıkan tozlar ya da ahşap kalıntıları, özenle temizlenerek evinizde herhangi bir kirliliğin ortaya çıkması engellenir. Böylece ekstra zahmete katlanmadan profesyonel bir kurulum sürecinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çekmeköy Mobilya Kurulum Ustası

Yeni nesil mobilyalar, klasik olanlara göre daha farklı tasarımlara sahiptir. Örneğin; klasik dikdörtgen kitaplıklar yerini ağaç şeklinde ve farklı geometrik biçimlerde olanlara bırakmıştır. Bu durum haliyle montaj işlemlerini biraz zorlaştırır. Çoğu insan bir hevesle başladığı kurulum işinin içinden çıkamayarak sonunu getiremez. Bu nedenle baştan hiç bu riski almamak ve Çekmeköy mobilya kurulum için profesyonel destek almak gerekir.

Çekmeköy Mobilya Montaj Servisi

Çekmeköy mobilya montaj servisi olarak çalışan firmamızdan duvara monte edilmesi gereken eşyalarınız için de destek alabilirsiniz. Raf, TV ünitesi, banyo dolabı gibi eşyalar genellikle duvara monte edilerek kullanılır. Normal kurulum işlemlerinden farklı olarak bu işlemlerde hem ahşabı hem de duvarı korumak gerekir. Hatalı yapılan bir müdahale çatlamalara, kırılmalara ya da herhangi bir tesisata ait kabloların zarar görmesine yol açar. Bu nedenle montaj için alan seçimi oldukça önemlidir. Bu konuda ekibimizin tavsiyelerine uymanız halinde ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Çekmeköy Mobilya Montajda Güvenlik Detayı

Güvenlik açısından da duvara montaj işlemlerinin profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekir. Hatalı yapılan işlemler neticesinde raflar ya da diğer birleştirme malzemeleri yerinden düşebilir. Bu da yaralanmalara ya da farklı bir şekilde zarar görmenize sebep olur. Ekibimiz, düşme ve yerinden çıkma gibi sorunları engellemek için sağlamlığa her zaman önem verir.

Çekmeköy Mobilya Montaj Hizmeti

Çekmeköy mobilya montaj hizmetinde uzman olan firmamız, bu uzmanlığını tamirat işlerinde de gösterir. Mobilyalarda hatalı kullanım nedeniyle ya da zamana bağlı olarak bazı arızalar meydana gelebilir. Sehpaların ayaklarının kırılması, dolapların kapaklarının düşmesi ya da çekmecelerin ray sisteminde bulunan bağlantı malzemelerinin gevşemesi gibi nedenlerle eşyalarınız kullanılamaz hale gelebilir. Menteşe, kapak değişimi; tutma kulplarının yenilenmesi gibi farklı işlemler için profesyonel destek avantajından yararlanabilirsiniz.

Çekmeköy Mobilya Montaj Servisine Nasıl Başvurulur?

İnternet sitemizde yer alan telefon numaramızdan ve mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız, sizden nasıl bir hizmet istediğinizi öğrenir. Aynı zamanda uygun gün ve saatinize göre evinize yeterli sayıda personel gönderilir. Tam vaktinde evinize ulaşan profesyonel montaj ustası, planlanan sürede size en kaliteli hizmeti verir.

Başvuru Sonrası Süreç Nasıl İşler?

Çekmeköy mobilya montaj başvurunuz sonrasında belirttiğiniz saatte evinize ulaşan ustalarımız; hijyen, iş sağlığı gibi konularda azami dikkat gösterir. İşlerini yaparken herhangi bir tehlikeye karşı gerekli önlemleri alan ekibimiz; koruyucu eldiven, maske gibi ekipmanları her zaman yanında bulundurur. Bu sayede riskli işlere karşı önlem alınır. Maske kullanımı ile bulaşıcı hastalıklara karşı da tedbirini alan ustalarımız hem kendi sağlıklarını hem de sizin sağlığınızı korur.

Çekmeköy Mobilya Montaj Servisinin Sunduğu Diğer Hizmetler

Sadece montaj için değil mobilyalarınızın sökülmesi için de firmamıza başvurabilirsiniz. Taşınma nedeniyle ya da artık bazı eşyalarınızı kullanmamaya karar verdiğinizde sökmeniz gerekir. Tek parça halinde dolapları, masaları ve TV ünitelerini taşımanız mümkün değildir. Bu nedenle her parçayı birbirinden ayırarak, ürününüzü demonte bir hale getirerek taşıma ya da saklama alanından tasarruf sağlayabilirsiniz. Sökme işlemi sırasında bağlantı parçalarının kaybedilmemesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde tekrar montaj yapılması gerektiğinde eksik parçalar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz.

Çekmeköy Mobilya Montaj Firmamız Taşınma Sürecinde de Yanınızda!

Taşınırken kendi imkânlarınızla mobilyalarınızı sökmeye çalışmanız halinde farklı hasarlara yol açabilirsiniz. Açmak için zorladığınız vidalar ya da yere düşürdüğünüz kapaklar; hasar alarak, eşyanızın tekrar kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. Ustalarımız ise yıllardır edindiği deneyimler sayesinde en kolay şekilde mobilya sökme işlemini nasıl yapacaklarını bilirler.

Çekmeköy Mobilya Montaj Fiyatları

Firmamız size uygun fiyatlardan hizmet vererek; bütçenizi sarsmadan, Çekmeköy mobilya montaj hizmeti almanızı sağlar. Herkes için ulaşılabilir bir hizmet olan mobilya montaj ile eşyalarınızı uzun yıllar herhangi bir bakıma ya da onarıma ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Böylece daha fazla tasarruf sağlayabilir ve ileride doğacak masrafların da önüne geçebilirsiniz. Çekmeköy mobilya montaj hizmeti için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla