İçeriğe geç
sancaktepe-mobilya-montaj

Sancaktepe Mobilya Montaj

Sancaktepe mobilya montaj, kurulumunu yapmakta zorlandığınız eşyaların kısa sürede kullanıma hazır hale getirilmesini sağlayan bir hizmettir. Mobilya sektörü, teknolojik gelişmelerin yardımıyla üretim süreçlerini daha pratik hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle eski zamanlarda imalat sürecinden tek parça halinde çıkan vitrinler, dolaplar ve mobilyalar yerini her parçası ayrı ayrı üretilen ürünlere bırakmıştır. Böylece hem üretim maliyetleri azalmakta hem de nakliye süreçleri daha kolay hale gelmektedir.

Parçalı üretim sisteminin dezavantajını ise kullanıcılar yaşar. Evine ya da ofisine kitaplık, masa gibi ürünleri satın alan kişiler, montaj için belirli bir zaman ayırmalıdır. Bunun için yeterli zamanı olmayanların ise ilk tercihi Sancaktepe mobilya montaj hizmeti almaktır. Profesyonel bir firma eliyle yapılacak işlemler, daha kısa sürede ve eksiksiz şekilde tamamlanır.

Sancaktepe Mobilya Montaj Ustası

Bu çağda artık tek düze bir mobilya üretiminden bahsetmek zordur. Klasik dikdörtgen formunda olan kitaplıklar, yerini farklı geometrik şekillere ve hatta ağaç şeklinde farklı tasarımlara bırakmıştır. Eski TV sehpaları, artık TV ünitesi olarak üretilmekte ve duvara monte edilerek daha az yer kaplamaktadır. Artan nüfus nedeniyle evlerin daralması da fonksiyonel eşyalara olan talebi artırmaktadır. Kullanılmadığı zamanlarda kapanan masalar, aynı anda hem masa hem sehpa olabilen ürünler yaşam alanlarınızı çok fazla eşya ile daraltmanızı engeller. Sancaktepe mobilya montaj ustası sayesinde klasik ve yeni nesil mobilyaların kurulum işlemi herhangi bir sorun ortaya çıkmadan tamamlanır.  

Sancaktepe Mobilya Montaj Ustası Olarak Çalışanlar Güvenilir midir?

Mobilya montaj ustası olan kişilerin ne derece işlerini doğru yapacaklarını ve alanlarında ne kadar yetkin olduklarını bilmeniz en doğal hakkınızdır. Firmamızda çalışan tüm ustalar uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde tüm mobilyaları zorlanmadan kurar. Güvenilir kişilerden oluşan ekibimize evinizi gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Sancaktepe Mobilya Montaj Ustaları Gerekli Deneyime Sahip midir?

Mobilya ustalarımız, uzun yıllar farklı firmalarda hizmet vererek deneyim edinmiştir. Farklı mobilya türleri konusunda gerekli tecrübeyi edinen ekibimiz, farklı eşyalarınızı zorlanmadan monte eder. Bu sayede yüksek maliyetlere katlanarak satın aldığınız eşyaları, uzun yıllar problemsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sancaktepe Mobilya Kurulum

Sancaktepe mobilya kurulum hizmetinin kapsamı oldukça geniştir. Bir eşya satın aldıktan sonra hemen firmamızla iletişime geçerek kurulum için istediğiniz gün ve saatte randevu alabilirsiniz. Ekibimiz, kurulum sırasında doğabilecek ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yanında vida, çivi, matkap gibi gerekli malzemeleri getirir. Bu sayede üretici firmanın hatasından kaynaklanan nedenlerle ortaya çıkan parça eksikliği, anında telafi edilir.

Sancaktepe Mobilya Kurulum Aşamaları

Her mobilya, üretiminde kullanılan malzeme türüne, sağlamlığına, rengine göre farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle mobilya kurulum esnasında tüm bu özelliklerin göz önünde bulundurulması gerekir. Örneğin; yeterince sağlam olmayan suntalam malzemeden üretilen kitaplık rafları, montaj sırasında yapılacak sert müdahaleler nedeniyle zarar görebilir. Benzer şekilde cam kısımları bulunan dolaplar ve vitrinler de ayrı bir hassasiyet ister.

Sancaktepe Mobilya Kurulum Sırasında Nelere Dikkat Edilir?

Mutfak dolapları montajı ve daha pek çok konuda hizmet veren firmamız, yapacağı işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlamak için gereken gayreti gösterir. Paketlerinden çıkarılan mobilya parçalarının herhangi bir hasar almaması için işlem sırasında yeterli sayıda personel görev yapar. Bunun yanı sıra matkapla yapılacak delme işlemleri sırasında açığa çıkan kalıntıların, personellerin sağlık sorunu yaşamasına yol açmaması için koruyucu aparatların kullanımına özen gösterilir.

Açığa çıkan toz ve kir, tüm işlemler tamamlandıktan sonra temizlenir. Personellerimiz, evinizi temiz bir şekilde bırakır. Böylece temizlik yapmak için uğraşmanıza gerek kalmadan kurulumu tamamlanmış mobilyalarınızı kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kendi Başıma Mobilya Kurulumu Yapabilir miyim?

Mobilya kurulumu için her eşyanın içerisinde kurulum şeması yer alır. Bu şemada her parça farklı sayılarla kodlanarak, birleştirme işleminin yapılması daha kolay hale getirilir. Birçok insan kendi başına şemaya bakarak kurulumu tamamlayabileceğini düşünse de genellikle pes ederek işlemi yarıda bırakır. Bu nedenle mobilya kurulumu için her zaman profesyonel destek almak daha sağlıklıdır.

Üretici Firmadan Kurulum Desteği Alabilir miyim?

Mobilya üretimi yapan firmalar, genellikle montaj desteği de verir. Buna rağmen sıranın size gelmesi için uzun süre beklemeniz gerekebilir. Aynı zamanda sizin müsait olduğunuz zaman ile firmanın size sunduğu gün ve saat birbiriyle uyumlu olmayabilir. Vakit kaybetmeden mobilyalarınızı kullanmaya başlamak için Sancaktepe mobilya montaj desteği almalısınız.

Sancaktepe Mobilya Montaj Servisi

Sancaktepe mobilya montaj servisi, size sadece kurulum noktasında destek vermez. Bunun yanı sıra mobilyalarınızın sökülmesi, tamir edilmesi gibi hizmetler için de firmamızdan destek alma şansınız vardır. Uzun süredir rayından çıkmış vaziyette duran çekmece, sizi rahatsız etmeye başladıysa ya da dolabınızın sürgülü kapağını kapatmakta her seferinde zorlanıyorsanız, firmamıza başvurmanızın zamanı gelmiş demektir.

Sancaktepe Mobilya Montaj Servisine Ne Zaman Başvurmalıyım?

Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde, mobilyalarınızın ilk satın aldığınızda olduğu gibi sökülmesi ve parça parça paketlenmesi gerekir. Nakliye firması, bir taraftan taşıma işleriyle uğraşırken bir taraftan da mobilyaları sökerse ciddi anlamda vakit kaybı yaşanır. Aynı zamanda mobilya kurulum işlerinde yeterince deneyim sahibi olmayan kişiler, ciddi hasarlar sonucu maddi kayıp yaşamanıza da sebep olur. Yapmanız gereken yeni bir yere taşınmadan önce de Mobilya Montaj firmamıza başvurmaktır.

Sancaktepe Mobilya Montaj Servisi Hangi İşleri Yapar?

Sancaktepe mobilya montaj firmamız, size birçok konuda destek olur. Mobilyalarınızın türü ne olursa olsun geniş bir yelpazede sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eskiyen dolap kapaklarının değişimi
  • Sürgüsünden çıkan kapakların ve çekmecelerin tekrar takılması
  • Arızalanan bazaların tekrar güvenli bir şekilde çalışır hale getirilmesi
  • Koltuk ve kanepelerin ayaklarının değiştirilmesi
  • Eskiyen mutfak dolaplarının sökülerek yerine yenilerinin takılması
  • TV ünitesi kurulumu
  • Uygun yapıda olan ürünlerin duvara monte edilmesi

Sancaktepe Mobilya Montaj Servisinden Hizmet Almanın Avantajları

Mobilya kurulum montaj hizmetinden yararlanmak, size hem kısa hem de uzun vadede birçok ayrıcalık sağlar. Bunların başında zaman tasarrufu gelir. Yoğun iş temponuzun arasında bir de montaj için ayıracak vaktiniz olmayabilir. Hele bir de monte edilmeyi bekleyen çok sayıda eşya varsa bunun için işlerinizden feragat etmek ya da çalıştığınız yerden izin almak zorunda kalabilirsiniz.

Mobilya tamircisi ile montaj süreci son derece kolay hale gelir ve sizin ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmaz. Çekmece rayı, masa ayağı gibi farklı parçaların değişimi için de firmamız yardımınıza koşar. Sancaktepe kurulum yapan mobilyacılar arasında her zaman en iyi hizmeti sunan firmamız, hayatınızı kolaylaştırarak dekorasyon aşamasına hızlı bir şekilde geçiş yapmanıza imkân verir. Böylece ortada dağınıklığa yol açan eşyaları hemen dolap ve çekmecelerinize yerleştirebilir; evinizin eski düzenine kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Sancaktepe Mobilya Montaj Fiyatları

Sancaktepe mobilya montaj fiyatları; eşyaların türüne, sayısına göre değişiklik gösterir. Firmamız size her zaman uygun fiyat fırsatları sunar. Bu sayede yeni evlenenler, evini taşıyanlar ve eşyalarını yenileyenler; zorlanmadan firmamızdan destek alabilir. Kurulum, tamir, sökme gibi işlemler için her zaman mobilyamontaj.com.tr’ ye başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla