İçeriğe geç
kadikoy-mobilya-montaj-kurulum

Kadıköy Mobilya Montaj Kurulum

Kadıköy mobilya montajına ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yapmanız gereken firmamıza başvurmaktır. Mobilyalar, evlerin en önemli parçasıdır. Renkleri ve tasarımları ile dekorasyona renk katan bu parçalar ile hayallerinizdeki evi oluşturabilirsiniz. Bunun için montajın doğru yapılması son derece önemlidir. Ürünlerinizi satın aldığınız firmanın ücretsiz kurulum hizmeti olabilir. Bu noktada ise hizmetin geç sunulması veya istediğiniz saatte gerçekleştirilmemesi gibi problemler ortaya çıkar.

Kadıköy Mobilya Montaj Ustası

Masa, dolap montajı yapan yerler özellikle zamanı kısıtlı olan kişiler tarafından sıklıkla araştırılır. Bu sayede vakti olmayan kişiler, profesyonel bir destek alarak eşyalarını kısa sürede kullanmaya başlayabilirler. Usta olmayan kişiler tarafından yapılan bir kurulum sonucunda, dolaplarınızın kapakları tam kapanmayabilir ya da çekmeceleriniz rayına tam oturmayabilir. Aynı zamanda bu gibi durumlar istenmeyen kazaların yaşanmasına da sebep olabilir. Özellikle çocuklu evlerde çekmecenin düşmesi ya da kapağın yerinden çıkması gibi durumlar, yaralanmaya bile yol açar. İstanbul mobilya montaj konusunda her türlü desteği veren firmamız sayesinde bu tarz tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.

Evinizi taşırken ya da bir eşyanızı artık kullanmamaya karar verdiğinizde sökme işlemi için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. En küçük bir vida parçasının bile kaybedilmediği sökme işlemi sırasında; dolaplarınıza, masalarınıza zarar verilmez. Böylece güvenli bir şekilde depolama yapabilir ya da taşıma için eşyanızı nakliye aracına yükleyebilirsiniz.

kadikoy-mobilya-montaj
kadikoy-mobilya-montaj

Kadıköy Mobilya Montaj Ustası Olarak Kimler Görev Yapar?

Mobilya konusunda ustalık, tamamen deneyimle alakalı bir konudur. Yeterli deneyimi olmayan kişiler, maddi değeri oldukça fazla olan eşyalarınıza zarar verebilir. Mobilya montaj servisi olarak size hizmet verirken deneyimli bir ekiple çalışmaktayız. Böylece eksiksiz bir kurulum hizmeti için her zaman bizden destek alabilirsiniz. Personellerimiz size hizmet verirken iş sağlığı ve güvenliği kurallarına da uygun hareket ederek gerekli koruyucu donanımı kullanır.

Kadıköy Mobilya Kurulum

Kadıköy mobilya montajında olan uzmanlığını tamirat işlerinde de gösteren firmamız, eskiyen ve parça değişimine ihtiyacı olan eşyalarınızı onarır. Bazı mobilyalar, zamanla ya da hatalı kullanım neticesinde zarar görebilir. Örneğin; dolaplarda, çekmecelerde en sık görülen sorunların başında rafların ya da kapakların kırılması gelir. Özellikle aynalı olan yatak odası dolapları ve vestiyerlerde, aynanın çatlaması sık karşılaşılan bir sorundur. Masa ve sehpa gibi mobilyaların ise ayak kısmı kırılabilir. Mobilyalarda sık karşılaşılan sorunlardan bazıları da şu şekildedir:

 • Raylı dolaplarda kapağın raydan çıkması
 • Tutma kulplarının kırılması ya da yerinden çıkması
 • Yüzeysel çatlaklar ve boya dökülmeleri
 • Raf tutma aparatlarının gevşemesi

Kadıköy mobilya montaj ve tamiri gibi konularda uzman olan firmamız, yukarıda sıraladığımız sorunlarda ya da farklı konularda hemen yardımınıza koşar.

Kadıköy Mobilya Kurulumunda Dikkat Edilecek Noktalar

Kadıköy mobilya montaj ekibimiz, kurulum işlemlerini gerçekleştirirken farklı detaylara dikkat eder. Bunların başında hijyen gelir. Yapılacak işlemler sırasında yerlerin kirletilmemesine ve kalıcı bir hasar bırakılmamasına azami dikkat gösterilir. Ekibimiz işlerini tamamladıktan sonra ortaya çıkan dağınıklığı da toparlar. Böylece kurulum sonrası temizlik yapmanıza ya da dağınıklığı toparlamanıza gerek kalmaz.

Kadıköy Mobilya Montaj Servisi

Mobilya kurulum hizmeti almadan tek başınıza bir şeyleri gerçekleştirmeye çalıştığınızda ortaya çıkan sonuç, çoğunlukla hatalı olur. Vidaların yanlış yerlere takılması, parçaların tam olarak birleşmemesi ya da farklı bir problem neticesinde hatalı kurulmuş bir eşya ile karşı karşıya kalırsınız. Bu da mobilyanızın dengede duramamasına ya da parçalarının gevşek olmasına yol açar. Dengesiz duran bir dolap, devrilmeye her an hazır demektir. Bu da aileniz için tehlike oluşturur. Kadıköy mobilya montaj servisinde çalışan ekibimiz, kurulumu profesyonel aparatlar ile gerçekleştirir. Siz sadece bir tornavidayla vidaları sıkmaya çalıştığınızda yeterli gelmeyebilir. Bu nedenle matkap ya da farklı aletler kullanılması gerekir. Mobilya sökme takmada profesyonel desteğin diğer avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 • Dışarıdan bakıldığınızda mobilyalarız, daha düzgün bir görünüme sahip olur.
 • Tüm parçaların hatasız ve eksiksiz takılması, ürünün tüm fonksiyonlarından tam anlamıyla yararlanmanızı sağlar.
 • Herhangi bir güvenlik endişesi taşımadan dolaplarınızı kullanabilirsiniz.
 • Masalarınızın bağlantı parçaları, ağırlığa dayanamayarak çökme yapmaz.

Kadıköy Mobilya Montaj Servisi Neden Gerekli?

İyi bir mobilya montaj ustasının yaptığı işlemle, acemi birinin yaptığı arasında ciddi oranda farklılık vardır. İyi bir usta, en zorlu işlemlerde bile hatasız çalışır. Kendi başınıza yaptığınız kurulumlarda vida artıyorsa ya da parçalar yerlerine tam oturmadıysa, ürünün sökülüp tekrar profesyonelce kurulması gerekir.

Günümüzde birçok firma yeni nesil ürünlerinde farklı tasarımlara yer vermektedir. Bu durum her ne kadar evinize görsel açıdan şıklık katsa da montaj sürecini zora sokmaktadır. Profesyonel destek almadan modern tasarımların kurulumunu yaptığınızda, ortaya beklentilerinize uymayan bir görüntü çıkar. Bu nedenle ürün görsellerine birebir uyumlu bir görüntü elde etmek için firmamızdan destek almalısınız.

Kadıköy Mobilya Montaj Hizmeti

Montaj firmalarının avantajlarından tam anlamıyla yararlanabilmeniz için firma tercihini doğru yapmanız gerekir. Hatasız bir kurulum işlemi, deneyimli personelleri çalıştıran bir şirket tarafından yapılabilir. İstanbulluların güvenini kazanmayı başaran firmamız, birçok ilçede istediğiniz günde ve saatte evinize ulaşarak sizleri büyük bir zahmetten kurtarmaktadır. Hizmet sırasında ihtiyaç duyulabilecek tüm malzemeleri yanında bulunduran ekibimiz, parça değişimi gerektiren durumlarda hızlı tedarik ağıyla da ön plana çıkar. Kadıköy mobilya montaj hizmeti ile beğenerek aldığınız eşyaları vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilir; dekorasyonunuzu istediğiniz gibi planlayarak evinizi güzelleştirebilirsiniz.

Kadıköy Mobilya Montaj Hizmetinde Kalite

Önceliğine her zaman müşteri memnuniyetini alan firmamız, sorunsuz bir hizmet sunmayı garanti eder. Mobilyalarınızın markası ve değeri ne olursa olsun, bizden destek alarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz. Kadıköy bölgesinde bulunan evinizin yanı sıra ofisiniz için de bize güvenebilirsiniz. Kitaplık, çalışma masası, dolap gibi farklı eşyalar uzman ekibimizce kısa sürede kurulur. Bu sayede işlerinize ara vermek zorunda kalmadan ofisinizde çalışmaya devam edebilirsiniz. Ofisinizde eskiyen eşya varsa yenisini alarak masraf yapmak yerine bizden tamirat konusunda destek alabilirsiniz.

Kadıköy Mobilya Montaj Hizmeti Fiyatları

Size en uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız sayesinde evinizde onarılması gereken eşyaları ya da monte edilmeyi bekleyen parçaları, hazır hale getirebilirsiniz. Hizmetin türüne göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Mobilya kurulumunda eşyanın türü, montajın zorluğu ve işçilik maliyetleri gibi detaylar etkilidir. Avantajlı fiyatlarımızdan yararlanarak vaktinizi diğer işlerinize ayırabilir ve sorunsuz kurulumun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kaliteli Bir Montajın Size Sağlayacağı Beş Avantaj

“Aman işte ne olacak iki dakikada hallederim ben onu.”, “Sen oradan İngiliz anahtarını getir gerisine karışma.” gibi cümlelerle sizi ikna etmeye çalışan eşiniz, babanız ya da arkadaşınız da olsa inanmayın. Profesyonel bir kurulum hizmetini tercih etmek, sonu hüsranla sonuçlanacak denemelerden kurtulmanız için en iyi yoldur. Kaliteli bir kurulum hizmeti size şu avantajları sağlar:

 • Uzun vadede bakım, onarım gibi masraflarla karşılaşmazsınız.
 • Sağlam şekilde yapılan bağlantılar sayesinde parçalar bulundukları yerlerden uzun yıllar çıkmaz.
 • Eksik parça olmadığı için raflar, kapaklar her zaman güvenli bir şekilde durur.
 • Herhangi bir sorun durumunda montaj ekibinden tekrar destek isteyebilirsiniz.
 • Bu kadar avantaja kayıtsız kalmamak ve vaktinizi boşa harcamamak için hemen Kadıköy mobilya montajı konusunda uzman olan firmamıza başvurabilirsiniz.

“Kadıköy Mobilya Montaj Kurulum” hakkında 3 yorum

 1. Kadıköy de mobilya montaj ve tamiri hizmetleri veren kurumsal güzel bir firma . Oldukça başarılı teşekkürler kadıköy mobilya montaj

 2. Kadıköy mobilya montaj ve mobilya kurulum hizmetleri oldukça başarılı ve güvenilir firma .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla