İçeriğe geç
uskudar-mobilya-montaj-kurulum

Üsküdar Mobilya Montaj Kurulum

Üsküdar mobilya montaj taleplerinin en yoğun olduğu ilçelerin başında gelir. İlçede yaşayan insanlar masa, dolap, kitaplık gibi eşyalarını demonte olarak satın aldıktan sonra verilen kurulum şemasına bakarak parçaları birleştirmeye çalışır. Kurulum kılavuzlarında her parça, bir numara ile kodlanır. Bu sayede bağlantıların ne şekilde yapılacağı işlemi yapan kişi tarafından daha kolay anlaşılır. Her ne kadar kolay anlaşılır olsa da iş uygulamaya geldiğinde birçok insan için zorlu bir süreç başlar. Çoğu insan başladığı işi tamamlayamaz ve tam bir hayal kırıklığı yaşar. Böyle sorunlar yaşamamak için yapmanız gereken profesyonel mobilya kurulum montaj desteği almaktır.

Üsküdar Mobilya Montaj Ustası

Yeni evlendiniz ve birçok mobilya kurulum için sizi ya da eşinizi beklemekte. Öğrencisiniz ve arkadaşlarınızla en ucuzundan birkaç eşya aldınız fakat kurulumu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte bu gibi durumlarda profesyonel ekibimiz yardımınıza koşarak size en iyi hizmeti verir. Bu işte ustalık ve acemilik arasında ciddi fark vardır. Özellikle son yıllarda tasarımların karmaşık yapılarda olması nedeniyle temel montaj bilgisine sahip olan kişilerin bile zorlanacağı ürünler üretilmektedir. Her biri birbirinden deneyimli olan ustalarımız; masa, kitaplık ve dolap montajı yapan yerler arasında başarısıyla farkını ortaya koyar.

uskudar-mobilya-montaj
uskudar-mobilya-montaj

Üsküdar Mobilya Montaj Ustası ile Ayrıcalıklı Bir Hizmet

Profesyonel ekibimiz, belirttiğiniz gün ve saatte evinize ulaşarak hizmet vermeye başlar. Mobilyalarınızı hemen kullanmaya başlamak istiyor ve dekorasyonunuzun yarım kalmasını istemiyorsanız, demonte bir eşya satın aldıktan sonra hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede evinizi gönlünüzce dizayn edebilir ve modern dekorasyonun tadını çıkarabilirsiniz. Eşyanın türü ne olursa olsun ekibimiz, dolap kapağı pistonu montajı ve diğer tüm işler için ihtiyaç duyulabilecek aparatları yanlarında bulundurur. Böylece aynı gün içerisinde tüm işler tamamlanarak montajın yarım kalması engellenir.

Mobilya Montaj Ustaları Kimlerdir?

Mobilya montaj ustası olarak firmamızda görev alan kişiler, uzun yıllardır bu sektörde çalışan ve işin ehli konumunda olan profesyonellerdir. Farklı parçalar ve eşyalar karşısında en doğru müdahaleyi yapan; zorlu arızalarda kendi çözümlerini geliştiren uzmanlarımız, eviniz ya da ofisiniz için ihtiyaç duyduğunuz her an yardımınıza koşar.

Mobilya Montaj Ustaları Güvenilir midir?

Mobilya kurulum ustası olarak firmamızda çalışan kişilere her zaman güvenebilirsiniz. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız ustalarımız, siz olmasanız bile çalışmalarını titiz bir şekilde gerçekleştirir. Bu sayede evinizi nasıl bıraktıysanız öyle bulursunuz. Yapılan işlemler sırasında hijyenin korunmasına da özen gösterilir. Delme ya da sökme işlemleri sırasında çıkan tozlar ve oluşan kalıntılar temizlendiği için sizin ekstra bir zahmete katlanmanıza gerek kalmaz.

Üsküdar Mobilya Kurulum

Mobilya kurulumunun profesyonel şekilde yapılmasının size sağladığı pek çok avantaj vardır. Bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Uzun süreli kullanım imkânı sunar.
  • Profesyonel montaj sayesinde bağlantı noktalarında uzun süre gevşeme meydana gelmez.
  • Bağlantıların sorunsuz olması sayesinde ürününüzün tüm fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz.
  • Özellikle dolap ve çekmece gibi eşyaların hatalı kurulumundan kaynaklanan tehlikelerden kendinizi koruyabilirsiniz.

Üsküdar Mobilya Kurulumunda Önemli Detaylar

Masa, dolap çekmece montajı gibi işlerin yanı sıra sökme konusunda da bizden destek almanız mümkündür. Yeni bir yere taşınmanız gerektiğinde ya da bir eşyanızı depoya kaldırmak istediğinizde; tek parça halinde olan masalara, dolaplara ya da kitaplıklara müdahalede bulunmanız son derece zordur. Bu nedenle yapmanız gereken, her eşyayı demonte olarak taşımak ve depolamaktır. Profesyonel şekilde yapılmayan bir sökme işlemi neticesinde, bağlantı aparatları kaybolabileceği gibi parçalarda hasar da meydana gelebilir. Yapmanız gereken taşınma ve depolama öncesinde de Üsküdar mobilya montaj desteği almaktır.

Banyo Dolap Montajı Nasıl Yapılır?

Banyolar, evlerin suyla en sık temas eden alanları olduğu için zeminin kayma ihtimali son derece yüksektir. Bu nedenle banyo dolap kurulum ekibimiz, evinize gelmeden önce zemini kuru bırakmaya özen göstermelisiniz. Zeminin kuru olması, istenmeyen kazaların yaşanma ihtimalini azaltır. Satın aldığınız ürün duvara monte edilecekse, bağlantı noktaları fayanslara zarar vermeyecek ve çatlamaya neden olmayacak yerlere denk gelmelidir. Ekibimiz, en uygun nokta tespiti sayesinde fayanslarınızın ve seramiklerinizin yapısını korur. Aynalı olan ürünlerde kırılmayı önlemek için işlem sırasında birden fazla kişi görev almalıdır.

Sürgülü Dolap Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sürgülü dolaplar hem şıklığıyla hem de kolay kullanımıyla dikkat çekse de hatalı bir kurulum işlemi neticesinde rayı hareket ettirmekte zorlanabilirsiniz. Sürgülü dolap kurulumu sırasında kapağın raya tam oturması gerekir. Kullanım sırasında ise eşyaların ray sisteminin hareketini engellemeyecek şekilde olması son derece önemlidir. Böylece uzun ömürlü bir kullanım imkânı ortaya çıkar.

Kitaplık Kurulumu Nasıl Yapılır?

Çoğu kitaplığın arka kısmında ince bir sunta bulunur. Montaj sırasında bu suntanın zarar görmemesi ve kırılmaması için uygun aparatlar kullanılmalıdır. Çekiç ile bağlantının yapılması halinde sunta zarar görebilir. Bu nedenle matkap kullanımı daha sağlıklıdır. Aynı zamanda deprem gibi doğal afetlerde devrilmeyi önlemek için montaj sırasında, ekibimizden kitaplığın duvara sabitlenmesini talep edebilirsiniz.

Üsküdar Mobilya Montaj Servisi

Mobilyaların zamanla arızaya, deformasyonlara ve eskimeye bağlı olarak onarıma ihtiyacı olabilir. Parça değişimine ya da bağlantıların yenilenmesine ihtiyaç duyulduğu takdirde yapmanız gereken firmamıza başvurmaktır. Ekibimiz, uygun malzemelerle kapak, menteşe, ray gibi parçaların değiştirilmesini sağlar. Bu hizmetten ofisiniz için de yararlanabilirsiniz. Böylece eskiyen eşyalarınızı atmanıza gerek kalmaz ve yeni mobilya almanız halinde karşılaşacağınız masraflardan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Üsküdar Mobilya Montaj Servisinde Kaliteyle Buluşun

Farklı eşyaların montaj sırasında farklı gereksinimleri ortaya çıkar. Örneğin; çok ince bir suntalam malzeme kullanılarak elde edilen ahşap masa ayak montajında bağlantı aparatlarının daha titiz şekilde yerine takılması gerekir. Benzer şekilde bez kumaş dokusuna sahip sandalyelerde de bezin zarar görmemesi için ekstra özen gösterilmelidir. Tüm bu detayların bilincinde olan ve azami dikkat gösteren ekibimizi tercih ettiğiniz takdirde beklentilerinizin de üzerinde bir hizmetle karşılaşırsınız.

Üsküdar Mobilya Montaj Hizmeti

Raf ya da TV ünitesi duvara montaj gibi süreçlerde sadece parçaların birleşmesi şeklinde olan işlerden çok daha fazla detaya dikkat edilmesi gerekir. Bunun nedeni duvarların yanlış müdahaleler sonucunda zarar görebilmesi ya da duvar içi kabloların delici aletler nedeniyle kopmasıdır. Yeni nesil TV ünitelerinde birleştirilmesi gereken çok sayıda parça vardır. Kendi kendinize yapacağınız kurulumlarda herhangi bir parçayı eksik bırakmanız halinde bağlantılar kolayca gevşer. Bu da rafların yerinden çıkmasına ve düşmesine yol açar. Özellikle çocuklu evlerde bu durum daha büyük bir tehlike arz eder ve hatta yaralanmalara bile sebep olur. Böyle sorunlar yaşamamak için üsküdar mobilya montaj ustasından destek alabilirsiniz.

Üsküdar Mobilya Montaj Hizmeti Fiyatları

Her hizmette olduğu gibi mobilya montajın da belirli bir bedeli vardır. Fiyat tespitinde; eşyanın türü ve talep edilen hizmetin ne olduğu etkilidir. İrtibat numaralarımızdan bize ulaşarak hangi gün ve saatte hizmet talep ettiğinizi belirttikten ve eşyanızdan bahsettikten sonra size sunduğumuz fiyatı öğrenebilirsiniz. Firmamız, her zaman uygun fiyat seçenekleri ile hizmet verir. Böylece çok yüksek bir bedel ödemenize gerek kalmadan profesyonel kurulumun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla