İçeriğe geç

Ümraniye Mobilya Montaj Kurulum

Ümraniye Mobilya Montaj Mobilyalar, her evin en önemli parçasıdır. Sandalye, masa, dolap gibi farklı odalarınıza renk katan eşyalarınız sayesinde dekorasyonunuzu istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Mobilyaların, dağınıklığın toparlanması ve düzenin sağlanması anlamında da ciddi faydası vardır. Evinizde bu kadar önem arz eden mobilyalar, birçok firma tarafından demonte olarak satışa sunulur. Her ne kadar montaj desteği sağlansa da bunun için belirli bir süre beklemeniz gerekebilir.

Bazı firmalar ise kurulumu sizin yapmanızı ister. Ürünle beraber gönderilen kılavuzda yer alan yönlendirici numaralar ve görseller sayesinde hangi parçanın nereye takılacağı kolaylıkla anlaşılır. Kolay dediğimize bakmayın, çünkü pek çok insan ilk aşamada yapacağını düşündüğü kurulum işlemini, yarıda bırakmak zorunda kalır. Özellikle son yıllarda klasik tasarımların yerini yeni nesil ürünlerin alması, montaj işini daha da zorlaştırmıştır. Çapraz giden kitaplıklar, sürgülü sisteme sahip gardıroplar ya da çok fazla parçası olan TV üniteleri… Ümraniye mobilya montaj ihtiyaçlarınızda eşyanızın cinsi ne olursa olsun, firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ümraniye Mobilya Montaj Ustası

umraniye-mobilya-montaj
umraniye-mobilya-montaj

Mobilya kurulumunda usta bir dokunuşla acemi bir müdahale arasında ciddi fark vardır. İyi bir montajda en önemli noktaların başında bağlantıların hatasız yapılması gelir. Vidaların ve diğer aparatların sıkılmasında bazı durumlarda sadece tornavida yeterli olmayabilir. Bu nedenle TV ünitesi, şifonyer çekmece montajı gibi farklı işlerde, matkap gibi profesyonel aletler kullanılması gerekir. Bunun yanı sıra kendi yapacağınız kurulum işlemleri sırasında hatalı malzeme kullanımından kaynaklı olarak daha hiç kullanmadığınız ve yeni aldığınız ürüne zarar verebilirsiniz. Sert bir şekilde müdahale ettiğiniz vidalar, mobilya parçalarında çatlama ya da kırılma gibi farklı şekillerde deformasyona yol açabilir. Ray dolap kapak montajı gibi daha zorlu işlerde, en az iki kişiye ihtiyaç vardır. Evde yalnız başınıza böyle bir işlem yapmak hem kendinize hem de ürüne zarar vermenize yol açar.

Ümraniye Mobilya Montaj Ustası İle Uzun Ömürlü Kullanım

Bir mobilyanın ne kadar süre kullanılacağını montajının nasıl yapıldığı belirler. İyi bir mobilya montaj hizmeti sayesinde uzun yıllar herhangi bir bakıma ya da tadilata ihtiyaç duymadan eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Mobilyalarınızın zarar görmesi nedeniyle düzeniniz bozulabilir ya da evinizin dekorasyonu eksik kalabilir. Bu nedenle sağlam bir kurulum için firmamızdan yardım aldığınız takdirde tadilata ya da bakıma ihtiyacınız kalmaz.

Ümraniye Mobilya Kurulum

Ümraniye mobilya kurulum konusunda uzman olan firmamız, size tamirat işleri konusunda da destek verir. Uzun yıllardır sizin yükünüzü çeken emektar mobilyalarınız, zamanla yıpranabilir. Bağlantı noktalarında gevşeme, kapakların raydan çıkması, kulpların yerinden çıkması gibi farklı sorunlarda; firmamızdan destek alabilirsiniz. Eskiyen kapaklar ya da değişmesi gereken raflar için de hızlı parça tedariki ile değişim sağlanmaktadır. Profesyonel ekibimiz, TV ünitesi duvara montaj gibi ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda da ürüne zarar vermeden kurulumu tamamlar. Kendiniz bu tarz bir işi yapmaya kalktığınızda, duvarın çatlamasına ya da duvarın altında bulunan elektrik kablolarının zarar görmesine sebep olabilirsiniz. Televizyonunuzu aldığınız anda bize başvurarak sürpriz maliyetlere yol açmadan televizyonunuzun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. 

Ümraniye Mobilya Kurulumunda Profesyonel Yaklaşım

Bir işe basit ya da zor demeden profesyonel bir şekilde yaklaşmak, en iyi sonuçların elde edilmesi bakımından önemlidir. Ekibimiz tamamen deneyimli ustalardan oluşur. Bu sayede mobilyanın türü ne olursa olsun, kısa sürede en iyi sonuç elde edilir. Ümraniye’de bulunan evlerinizin yanı sıra ofisleriniz için de bizden yardım isteyebilirsiniz. Ofisinize yeni aldığınız bir kitaplık ya da çalışma masasını kısa sürede kullanmaya başlamak ve işlerinizi sürdürmeye devam etmek için mobilya montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede gelen konuklarınızı kurumsal görünüme sahip bir ortamda ağırlayabilirsiniz.

Ümraniye Mobilya Montaj Servisi

Dolap kurulumu ,sık sık montaj desteğine ihtiyaç duyulan bir iştir. Özellikle gardıropların ağır parçalara sahip olması ve en ufak bir hata durumunda ciddi kazalara yol açabilecek olması, bu işin ciddiye alınmasını gerektirir. Dolapların raf, kapak, askı gibi çok sayıda parçası bulunur. Aynı zamanda dış kısımda ayna olması halinde montaj sırasında çok daha dikkatli olunması gerekir. Aksi takdirde kırılan parçalar nedeniyle kendinizi ya da size yardım edenleri yaralayabilirsiniz. Bu nedenle Ümraniye mobilya montaj için profesyonel destek almak, işlerinizi son derece kolaylaştırır.

Ümraniye Mobilya Montaj Servisinde Kimler Çalışır?

Montaj ustası olarak çalışan kişilerin yeterli deneyime ve iş disiplinine sahip olması gerekir. Aynı zamanda el yatkınlığı da bu işte son derece önemlidir. Firmamızda çalışan personeller; gardırop sökme, TV ünitesi kurulumu ve mutfak rafı takılması gibi birçok işin üstesinden kolayca gelir. Yıllarca bu tarz işleri yaparak yeterli deneyimi kazanan ustalarımız, tamirat konusunda da hünerlerini sergiler. Eskiyen dolaplarınızı ya da sehpalarınızı atmak yerine ekibimizden yardım alarak ilk günkü gibi sorunsuz kullanılabilir bir yapıya kavuşturabilirsiniz.

Ümraniye Mobilya Montaj Hizmeti

Evinizi taşırken eşyalarınızı bir bütün olarak taşımak son derece zordur. Kapılardan sığmayan ve son derece ağır olan eşyaların sökülmesi halinde taşıma işlemi daha kolay hale gelir. Mobilya montaj servisi olarak gösterdiğimiz başarıyı sökme işlemlerinde de sergileyerek nakliye sürecini sizin için daha kolay hale getirmekteyiz. Bu sayede nakliye firmasının deneyimsiz elemanlarının mobilyalarınızı sökerken hasara yol açmasını engelleyebilirsiniz. Kullanmadığınız eşyaları depolara kaldırmadan önce de hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede güvenli bir saklama olanağı elde ederek tekrar kullanım zamanı geldiğinde kurulum için bizden destek alabilirsiniz.

Ümraniye Mobilya Montaj Fiyatları

Mobilya sökme takma fiyatları; eşyanın türüne, büyüklüğüne ve farklı detaylara göre değişkenlik gösterir. Size her zaman en uygun fiyatlarla hizmet veren firmamız sayesinde acemilikten kaynaklanan hataların yol açacağı masrafları önleyebilirsiniz. Demonte olarak bir ürün satın aldıktan sonra vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede severek ve beğenerek aldığınız mobilyaları hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İyi Bir Montaj Size Neler Kazandırır?

Vaktinizi boşa harcamadan tüm mobilyalarınızı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlamak istiyorsanız ve her işi ehline emanet ederek ileride karşılaşacağınız problemleri de şimdiden önlemek istiyorsanız, yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Profesyonel ustalarımız, evinizde bütüncül bir yaklaşımla hizmet verir. Bu nedenle hijyene ve iş sağlığı kurallarına da dikkat eder. Yapılacak işlemler sırasında eviniz nasıl bulunduysa öyle bırakılır. Etrafta kalıntı bırakılmamasına ve yerlerin tozlanmamasına dikkat edilir. Bunun yanı sıra herhangi bir iş kazasının yaşanmasının önlenmesi için iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm tedbirler ustalarımız tarafından alınır. Tüm süreç boyunca hem eviniz hem de personellerimiz güven içerisinde işlerini tamamlar. Siz de Ümraniye mobilya montaj hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen firmamıza ulaşabilirsiniz.

Mobilya Montaj Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Firmamızla iletişime geçerek istediğiniz gün ve saatte randevunuzu alabilirsiniz. Ekibimiz tam vaktinde belirttiğiniz adrese ulaşarak size hizmet verir. Profesyonel ekibimiz, tam zamanında çalışmalarına başlayarak sizin de vaktinizi verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Mobilya kurulum, sökme, bakım ve onarım gibi farklı işleriniz için en doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Servis Bölgelerimiz

Çakmak, Atakent, Yukarı, Dudullu, Esenşehir, Aşağı Dudullu, Ihlamurkuyu ,Kazım Karabekir, Namık Kemal, İnkilap

“Ümraniye Mobilya Montaj Kurulum” hakkında 7 yorum

  1. Hüseyin gülgeç

    Ümraniye mobilya montaj yazdım ilk siz çıktınız verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık bidaha işimiz olursa sizi ararım 😂

  2. Ümraniye tüm semtler dahilmi acaba birde fiyatlarınız nelerdir ? Ümraniye Atakent de oturuyoruz biz.

    1. Ümraniye tüm semtlerine servisimiz vardır. ( Çakmak, Atakent, Yukarı, Dudullu, Esenşehir, Aşağı Dudullu, Ihlamurkuyu ,Kazım Karabekir, Namık Kemal, İnkilap )

  3. Ümraniye de en sağlam mobilya montaj ustası mobilyaların montajını yaptığı gibi sağlamlaştırma da yapıyorlar saolsunlar .

  4. Sadece Ümraniye için mi mobilya montaj servisiniz var ? Yoksa bütün ilçelere mi mobilya hizmetleriniz var ?

  5. Ümraniye için tavsiye ederim kaliteli işçilik. Ümraniye hangi semt olursa olsun hizmet veriyorlar mobilya kurulum montaj tamir herşey mevcut .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Tıkla